Skuteczny sposób na cellulit

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Też jestem ciekawa efektów bo ja jestem naprawdę zadowolona. Cena nie jest jakaś mocno wygórowana a skóra widać się poprawia znacznie.
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja brałam detocell przez 2 miesiące. Do tego stosowałam chyba wszystkie wymienione w tym wątku metody - peeling kawowy, masaże (czasami nawet bańką ;), kremy, dieta, trochę ćwiczeń. Odstawiłam sól i smażone potrawy na rzecz warzyw i owoców. Piłam duuużo wody (3litry dziennie). Efekty były naprawdę widoczne. Ostatnio trochę się zaniedbałam przez urlop, wypady ze znajomymi ale od października wracam do zdrowego trybu życia. Jak już zauważycie pierwsze zmiany to idzie znacznie łatwiej :).
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A jak długo jednorazowo można brać detocell? ja przyjmuję już dośc długo i zastanawiam się czy zrobić przerwę czy nadal go łykać aby na wiosnę było już super.?
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Przyjaciółka mi mówiła ostatnio o terapii falą akustyczną. Słyszałyście coś o tym?
 

Mania34

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo skuteczna jest aktywna kuracja antycellulitowo-wyszczuplająca Dermiki z serii Passione Body. 14 dni trwa ta kuracja. W moim przypadku dała bardzo dobre rezultaty. Moja skórka pomarańczowa jest zdecydowanie mniejsza 20130723_0002001.JPG
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Antonika napisał:
Przyjaciółka mi mówiła ostatnio o terapii falą akustyczną. Słyszałyście coś o tym?
Im mniej chemiczne zabiegi tym lepiej dla skóry. Ponoć zabiegi falami są skuteczne i nie odczuwa się żadnego dyskomfortu bo zabiegu.
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Słyszałam, że w Warszawie w New Look są tekie zabiegi i chyba pójdę. Kilka dziewczyn z moje pracy tam chodzi na różne zabiegi i są zadowolone.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja po niewielkiej przerwie znów przyjmuję Detocell. Kupiłam teraz ten aqua na zwalczanie cellulitu wodnego. Liczę że do wiosny będzie już super.
 

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu (oczywiście w stadium jeszcze nie zaawansowanym) jest tak jak piszecie odpowiednia dieta i ruch - jest to konieczne aby uzyskać efekty ale uważam, że najskuteczniejszym sposobem są bańki chińskie. Masaż możemy wykonać samodzielnie lub w gabinecie kosmetycznym, fizjoterapeutycznym itp. Prosty sposób i na prawdę skuteczny. Oprócz tego polecam specjalny wałek do masażu z kolcami, który pobudza mikro-krążenie naszej skóry.
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Tyle się naczytałam o tych bańkach, że też kupiłam. No i okazało się że lipa, bo jak ma się pękające naczynka to nie można używać. Ze szczotkami i wałkiem też tak jest, czy tutaj nie ma żadnych ograniczeń?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ćwiczenia na steperze bocznym-jakaś godzinka katorgi dziennie działa wyśmienicie :silacz:
 
D

Dorka123

Guest
jaka, ja brałam 3 miesiace i to wystarczyło, zeby uzyskać dobry efekt, który nawet po zakończeniu kuracji się utrzymuje
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja nie moge stosować baniek chińskich z racji pajączków pod kolanami. Ale detocell na szczęście działa więc napewno będę z nim walczyć.
 

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
jaka29 napisał:
Ja nie moge stosować baniek chińskich z racji pajączków pod kolanami. Ale detocell na szczęście działa więc napewno będę z nim walczyć.
Znam ten ból, tylko ja mam pajączki nie tylko pod kolanami :( Dlatego tabletki to jedyne skuteczne rozwiązanie, jak dla mnie.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja mam kategoryczny zakaz stosowania baniek od lekarza. Natomiast pytałam się o detocell to nie miał większych przeciwwskazań. Napewno ważne jest który rodzaj wybrać, dobry wybór to połowa sukcesu.
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
też postawiałam na profesjonalne zabiegi. Tylko, że w Dremedzie w Krakowie, efekty super, naprawdę skuteczny sposób, żeby się pozbyć cellulitu.
 
D

Dobrawa

Guest
Jakoś niespecjalnie ufam takim zabiegom. Wole działać sama w domu. Ostatnio używam Yoskine Body. Taki peeling antycellulitowy i jestem zadowolona, bo widze juz pierwsze efekty. Działa też wyszczuplająco, więc jestem pozytywnie nastawiona. A co fajne nakłada się trzy razy w tygodniu, więc czasowo nie wymaga ode mnie wiele.
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Też jestem za tym, żeby działać w domu. Zabiegi są strasznie drogie i zapewne jak przerwiemy kurację to problem powróci. A nic skuteczniejszego niż zdrowa dieta i ćwiczenia raczej nie znajdziemy.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja mysle, ze zabiego to totalna ostatecznosc. Lepiej zaoszczedzic kase i kupic sobie troche fajnych ciuchow;) Najpierw lepiej skorzystac z suplementu diety, ktory ulatwia redukcje cellulitu i troche .
 
Do góry