Skupię rzeczy niechciane

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
Dużo osób wygrywa rzeczy na aucjach podbijanych, albo posiada niechciane prezenty (NOWE)
Z chęcią kupię jakieś rzeczy w rozsądnych cenach (ogólnie elektronika, i pokrewne)

Proszę o propozycje
 

sprzedam123

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mam do pozbycia sie aparat cyfrowy , w sumie jest nowy i symbolicznie uzywany lezy sobie w szawce jakis czas i nic nie robi, nie uzywam go bo mam lepszy wiec jak cie zainteresuje to mozesz cos zaproponowac.
Jest aparat Megacam 900 taki jak w tym opisie tylko bez karty pamieci http://www.swistak.pl/aukcje/1748369,MEGAC...-9-0-Mpix-.html
wiadomo pudelko, etui, kable itd wszystko jest. Jak bedziesz zainteresowany napisz 11461790
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
Mam do pozbycia sie aparat cyfrowy , w sumie jest nowy i symbolicznie uzywany lezy sobie w szawce jakis czas i nic nie robi, nie uzywam go bo mam lepszy wiec jak cie zainteresuje to mozesz cos zaproponowac.
Jest aparat Megacam 900 taki jak w tym opisie tylko bez karty pamieci http://www.swistak.pl/aukcje/1748369,MEGAC...-9-0-Mpix-.html
wiadomo pudelko, etui, kable itd wszystko jest. Jak bedziesz zainteresowany napisz 11461790

Myśle iz cena na tej aukcji jest troche zawyzona ... dosc duzo chcesz za taki aparat
Raczej szukam czegos takie, ze ktos chce szybko sprzedac jakis przedmiot wygrany lob cos na aukcjach czy konkursach, zalezy mu na szybkiej kasie, wiec zrobi to np za 95% wartosci.

pozdrawiam
 

sprzedam123

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Myśle iz cena na tej aukcji jest troche zawyzona ... dosc duzo chcesz za taki aparat
Raczej szukam czegos takie, ze ktos chce szybko sprzedac jakis przedmiot wygrany lob cos na aukcjach czy konkursach, zalezy mu na szybkiej kasie, wiec zrobi to np za 95% wartosci.

pozdrawiam


Hej
Link ktory podalem to raczej tylko przypadkowy link ktory znalazlem w sieci bo niechcialo mi sie samemu zdjec robic itd , a tutaj mialem wszytko gotowe wiec podalem zeby bylo wiadomo o co chodzi wiec nie sugeruj sie cena.

Co do ceny to wiadomo jest ona zawyzona z tym sie nie kluce, dasz jakas propozycje i pomyslimy bo jak mowilem jest on w sumie nowy i mi raczej zbedny, nosilem sie z zamiarem sprzedania go wczesniej ale jqakos nei bylo okazji a jak trafilem na twoj post to napisalem.

pozdro

kicajaj najwyrazniej nie ejst zainteresowany aparatem, tok ze jak ktos by chcial sprzedam za niewielkie pieniadze :) z propozycjami mozna pisac na gg podany wczesniej lub poprostu przeslac PW, jak nie ebdzie chetnych to w wolnej chwili wystawie na allegro.

pozdro
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
kicajaj najwyrazniej nie ejst zainteresowany aparatem, tok ze jak ktos by chcial sprzedam za niewielkie pieniadze :) z propozycjami mozna pisac na gg podany wczesniej lub poprostu przeslac PW, jak nie ebdzie chetnych to w wolnej chwili wystawie na allegro.

pozdro

napisz tutaj cene itd, zobaczymy co będzie - choć aparat już mam :)
 

sprzedam123

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
napisz tutaj cene itd, zobaczymy co będzie - choć aparat już mam :)

No wlasnie nie wiem czekam na propozycje, obejrzyj opis specyfikacje i zaproponuj cos i sie potargujemy , napewno nie bede zdzieral :)
mowie zagadaj na gg bedzie latwiej szybciej sie dogadac ;)
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
no właśnie, napisz cenę i najlepiej z jakiego źródła pochodzi ten sprzecik
 

sprzedam123

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
no właśnie, napisz cenę i najlepiej z jakiego źródła pochodzi ten sprzecik

Jak powiedzialem czekam na propozycje bo nie wiem jaka jest jego cena , sprzet dostalem jakis czas temu moze jeszcze mam na niego papiery ale pewny nie ejstem , ale mam pudelko , okablowanie itd caly komplet
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
to narodzil sie nowy rynek a w zasadzie nowa dzialalnosc gosp :))

pt: "skupie to co kupiles na all-pay", a bardzo duzy rynek teraz sie szykuje, kilka tych serwisow istnieje na rynku

tylko ciekawi mnie jak ustalic cene sprzedazy takiego produktu, bo przeciez nie taka jaka jest jej artosc i nie taka jaka jest kwota wylicytowana?!
 

sprzedam123

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wszytko to pozory , jedno podbicie kosztuje 1.22 !! a cena podbita jest o 10 gr, jak myslisz ile musisz miec wykupionych podbic zeby wogole o cos powalczyc ? Jak mowilem jedne wielkie pozory bo niby ktos wygra np. laptopa (wartosc 3 tys) za 600 zl tylko cena zeby doszla do takiej musialo byc 6000 podbic po 1.22 wiec serwis zarobil na tym 2 krotnie, a teraz pytanie kto bedzie w stanie zaryzykowac duuuze pieniadze zeby wykupic dostateczna ilosc podbic bo przeciez moze sie zdazyc ze komus bedzie bardziej zalezec, jest to jedna wielka loteria i ryzyko mozna kupic taniej a mozna stracic kase i nie miec nic , totolotek. no ale moze ktos ma jakies nieprzecietne szczescie ,ale nawet jak wygra cos za np 30 % ceny to tak naprawde nie wiemy ile zaplacil za same podbicia, zreszta nawet jesli wygra za male pieniadze bedzie swiadom normalnej ceny danego towaru i napewno nie sprzeda jej za grosze.
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wszytko to pozory , jedno podbicie kosztuje 1.22 !! a cena podbita jest o 10 gr, jak myslisz ile musisz miec wykupionych podbic zeby wogole o cos powalczyc ? Jak mowilem jedne wielkie pozory bo niby ktos wygra np. laptopa (wartosc 3 tys) za 600 zl tylko cena zeby doszla do takiej musialo byc 6000 podbic po 1.22 wiec serwis zarobil na tym 2 krotnie, a teraz pytanie kto bedzie w stanie zaryzykowac duuuze pieniadze zeby wykupic dostateczna ilosc podbic bo przeciez moze sie zdazyc ze komus bedzie bardziej zalezec, jest to jedna wielka loteria i ryzyko mozna kupic taniej a mozna stracic kase i nie miec nic , totolotek. no ale moze ktos ma jakies nieprzecietne szczescie ,ale nawet jak wygra cos za np 30 % ceny to tak naprawde nie wiemy ile zaplacil za same podbicia, zreszta nawet jesli wygra za male pieniadze bedzie swiadom normalnej ceny danego towaru i napewno nie sprzeda jej za grosze.

z tego co piszesz to ryzyko jest... to jasne
ale zdazaly sie auckje ze cos fajnego (np jakies telefony) poszly po 2zl czyli realne 20zl
za 20zl fajne telefony nie zdarzaja sie nigdzie
troche szczescia jest potrzebne moim zdaniem
 

sprzedam123

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
z tego co piszesz to ryzyko jest... to jasne
ale zdazaly sie auckje ze cos fajnego (np jakies telefony) poszly po 2zl czyli realne 20zl
za 20zl fajne telefony nie zdarzaja sie nigdzie
troche szczescia jest potrzebne moim zdaniem

Tak jak to zwykle bywa kolega kolegi wygral to albo tamto za male pieniadze , jakos smiem watpic , mam powazne podejzenie ze to moze byc poporostu chwyt reklamowy strony, np tak jak allegro reklamuje sie ze kup cos juz OD 1 zl . Pozatym ja osobiscie nie mam 100 % zaufania do takich aukcji, chodz lepiej by je nazwac kasynem-aukcyjnym. Zreszta strony robia sie coraz popularniejsze wiec coraz wiecej ludzi bedzie probowac i tracic kase wiec i wygranie czegokolwiek bedzie zapewne drozsze.

Wyobrazmy sobie aukcje na allegro gdzie jesli zalicytujesz jakis przedniot za jakas kwote to mimo tego ze ktos cie przelicytowal o 1 zl to i tak musisz zaplacic kwote licytowana dla serwisu, byla by to paranoja, a do tego sie to sprowadza w tych aukcjach.

No ale to tylko moje zdanie i moge sie mylic, chodz to malo prawdopodobne ;), oczywiscie moga byc nieliczne osoby dobrze znajace system, zasady, z ogolnym szczesciem ktore beda walczyc i zarabiac na tych serwisach ale raczej jest to nikla grupa a 99% bedzie tracic kase i nic z tego nei miec jak w kasynie :)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
zreszta nawet jesli wygra za male pieniadze bedzie swiadom normalnej ceny danego towaru

dlatego to sa aukcje all-pay, produkt sprzedawany jest po relatywnie niskiej cenie, ale na ta cene ''zlozyli'' sie wszyscy grajacy, to wie wiekszosc graczy, i chyba to w pewnym stopniu ciagnie ludzi do tego, jak w pokerze, wygrywasz czyjes pieniadze, albo jak lotto, to identyczna sytuacja
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
okej racja, kończmy ten offtopic i wracajmy do skupowania rzeczy niechcianych :)
pozdrawiam
 
Do góry