skreślenie z listy

izak

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam :)
Zapisałam się od lutego tego roku na studium zaoczne. Jednak nie chodziłam tam zbyt często byłam tylko parę razy.
Pytanie: Czy wykreślili mnie wraz z czasem sesji ( czerwiec ) czy odrazu po 50% nieobecności ?

I czy prawdą jest,że jestem studentką do momentu wykreślenia z listy ?
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
To 1 jest pytanie chyba do sekretariatu Twojej szkoły a nie do forumowiczów. U mnie na wydziale skreślenia były po sesjach poprawkowych a nie w trakcie semestru.
Studentką jesteś oczywiście dopóty, dopóki widniejesz na liście studentów. ;)
 

izak

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
To 1 jest pytanie chyba do sekretariatu Twojej szkoły a nie do forumowiczów. U mnie na wydziale skreślenia były po sesjach poprawkowych a nie w trakcie semestru.
Studentką jesteś oczywiście dopóty, dopóki widniejesz na liście studentów. ;)

Oczywiście pytałam w sekretariacie to usłyszałam : chyba pani wie, czy chodziła czy nie ?!
A ja byłam tylko 2 razy. Było to studium zaoczne, zapisałam się od 01.02, zjazdy były co 2 tygodnie, z praca ciężko więc postanowiłam iść na dzienne. Teraz studiuję dziennie a oni nie raczyli wysłać mi nawet listu,że mnie skreślili bo "sama powinnam to wiedzieć " ;|
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
no wiesz, skoro od lutego do listopada na zajęciach pojawiłaś się 2 razy to chyba rzeczywiście sprawa jest oczywista...
 

izak

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
no wiesz, skoro od lutego do listopada na zajęciach pojawiłaś się 2 razy to chyba rzeczywiście sprawa jest oczywista...

tak, tylko teraz jest mi potrzebne zaświadczenie z tej szkoły, do kiedy byłam tam zapisana i oni maja problem z wydaniem mi takiego heh.
 
Do góry