SKÓRZANA KURTECZKA PILNE!

Qladiator

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam, chciałbym sobie kupić kurteczke skóropodobną i zastanawiam się jakwybrąc w sklepach nic ciekawego nie ma i pomyślałem o internecie znalzłem na jednej stronce kurtki takowe ja sei nie znam na modzie a jak pokazełem kilku znajomym to mieli odmienne zdania :
zastanawiam sie na d tą :
http://www.denley.pl/product-pol-10266-GANEDER-1306-CZARNY.html

i nad tą :
http://www.denley.pl/product-pol-10151-RESPLENDENT-8868L-CZARNY.html


jednak dostałem odmienne zdania, kumpel powiedział że ta pierwsza jest dla ludzi którzy sa " synonimem mechanizmu napędzania roweru" i ta druga lepsza , laski mi powiedziały że ta pieerwsza ciekawa druga już wychodzi z mody


Pomóżcie prosze ;) ewentualne inne propozycje też mile widziane
 
W

wiki9969

Guest
Na pierwszy rzut oka pierwsza wydaje mi się lepsza. Lepiej leży i wydaje się trochę szersza od tej drugiej. Jednak po dłuższym zastanowieniu radziłabym Ci jednak wybrać tą drugą. Według mnie jest ona bardziej praktyczna. ;)
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem 2 lepsza taka ale tak nawiasem to skóra na wakacje ?;p
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Moim zdaniem żadna.
Jak dla mnie obie są po prostu brzydkie.
Do tego obie mają ściągacze na dole i na końcach rękawów- bardzo szybko zaczną się mechacić i jeszcze bardziej brzydzić kurtkę. Już same w sobie, od nowości to robią :D (Mam jedną kurtkę ze ściągaczami i to jest jej największa wada).


Masz moje zdanie, ale co Ci z tego? Nie ja będę nosił tą kurtkę. Jeżeli obie Ci się podobają to wybierz tą, która TOBIE wydaje się lepsza/ładniejsza/praktyczniejsza etc., a nie kolegom, koleżankom, obcym, bo ostatecznie TY będziesz ją nosił, a nie oni.

P.S. Synonim to nie desygnat (mimo, iż w tym roku matura z polskiego już była to ewentualnie przyda się koledze na poprawkę, albo po prostu w przyszłości, nawet niekoniecznie na maturze, ale tak by poprawnie używać "trudnych" słów). Chociaż biorąc pod uwagę poprawność polityczną i tak byłby to "naciągany" desygnat.
 

1sport_pl

Zbanowany
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
To zalezy od tego jakie kolory wolisz oraz jaki gust posiadasz,dla mnie osobiście lepszym wyborem byłaby kurtka nr 1,po prostu bardziej mi się podoba. Cenowo też nie prezentują się źle.
 
Do góry