skora

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
mam tlusta skore, i łuszczy mi sie (mowie o twarzy ofkors) najbardziej to widac na nosie, o co chodzi? kremem smarowac? przeciez jest tlusty, nie znam sie na tym, pomocy :)
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Taką cerą trzeba się zająć.. zrobić czasem peeling i ogólnie stosować kosmetyków do tego rodzaju cery. I to nieprawda, że tłusta skóra nie potrzebuje kremu - potrzebuje go tak samo jak każdy inny rodzaj, ale oczywiście nie jakiś pierwszy lepszy krem - tylko taki który jest przeznaczony do skóry tłustej
ps. sama mam tłusta cerę i wiem jakie to upier.dliwe ;)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm widocznie Twoja skura wydziela za duzo sebum :)
są kremy matujace :p
osobiscie polecam tez zel do mycia takii z Perfecty (arbuz+wapś+alantoina) - jakies max 10zl ii krem nivea visage young - uzywam ii jestem b.zadowolona ;p
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
a mozecie mi podac jakis konkretny krem, dla przykladu jakiego mam uzywac? bo ja sie na tym nie znam :]
a gdzie moge sie poradzic co mam sobie kupic? w sklepie daja takie porady?
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Chodcze do "Drogerii Natura" i mają tam takie urządzonko które bada jaki masz rodzaj cery i później jeśli chcesz osoba która ci robi ten test doradza co będzie dla ciebie najlepsze.
Osobiście moge ci polecić krem Lirene do cery tłustej (ok15 zl) lub Dermiki "MAT_B COMPLEX" jest świetny, bardzo skuteczny, ale też drogi ;/ (ok 45 zl)
 

JackW

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
A ja mogę Ci poradzić wizytę u dermatologa, który powie Ci jaki krem bedzie skutecznie regulował stan i wygląd Twojej skory na twarzy :)
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
mogłeś się mnie spytać....xD

zrób sobie peeling i kup krem do tłustej cery w każdej drogerii jest po kilka rodzajów.
możesz też używać podkładów, ale moim zdaniem to nie męskie...(ale nikt o tym nie będzie wiedział)

ps. jak nie pomoże to idź do kosmetyczki....ona Ci zrobi maseczkę
 
Do góry