Skora na napletku

Nooiser

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Otoz chodzi o to ze, moze to troche dziwne pytanie, ale cos... Chodzi o Skorke na zoledziu, w jakim wieku mozna ja zdjac jak najnizej (zeby widac bylo calego zoledzia) mam 16 lat i nadal nie moge, ostatnio po bieganiu nago z kumplami (hehe :D) ^^ to tylko ja tak mialem. Czy cos ze mna nie tak czy poprostu mam czekac? albo moze isc z tym do lekarza?
:mruga: :bag:
 
M

Mia

Guest
Otoz chodzi o to ze, moze to troche dziwne pytanie, ale cos... Chodzi o Skorke na zoledziu, w jakim wieku mozna ja zdjac jak najnizej (zeby widac bylo calego zoledzia) mam 16 lat i nadal nie moge, ostatnio po bieganiu nago z kumplami (hehe :D) ^^ to tylko ja tak mialem. Czy cos ze mna nie tak czy poprostu mam czekac? albo moze isc z tym do lekarza?
:mruga: :bag:

zła wiadomosc. niektórzy musza miec nacinane :/
 

Nooiser

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie uprawiałes jeszcze seksu z tego cownioskuje?
kolega dopiero kiedy zaczynał współzyc zorientował sie ze to sie nie da i poszedł do lekarza, podcieli mu wędzidełko, czy jak to sie tam zwie( sam wiesz o co chodzi ;) )
Masz racje, nie uprawialem ^^ Idzie sie normalnie do lekarza i on ci nacina tak "odreki"? oO
 
M

Mia

Guest
Masz racje, nie uprawialem ^^ Idzie sie normalnie do lekarza i on ci nacina tak "odreki"? oO

nie wiem nie pyta lam o szczególy techniczne :p
ale obstawiam ze to urolog albo chirurg robi...nie wiem czemu panowie sie nie wypowiedza. co ja ,biedna wybrakowana kobitka bez kutasa moge...
 

Nooiser

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie wiem nie pyta lam o szczególy techniczne :p
ale obstawiam ze to urolog albo chirurg robi...nie wiem czemu panowie sie nie wypowiedza. co ja ,biedna wybrakowana kobitka bez kutasa moge...
Noo... przydalby sie ktos z jajami :D Czekam na wypowiedz doswiadczonych panow :) Mam nadzieje ze znieczulenie jakies daja :)i ze robi sie to w jeden dzien, pare minut a nie jakos operacyjnie :mruga:
 

sylwiam35

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
z lasu
przykro mi ....ja też kobita :lol: to tzw.stulejka ,najczęściej zabieg przeprowadza się ok 2 roku życia ale to częsty przypadek i prosty zabieg w znieczuleniu miejscowym i do domciu.nie zwlekaj z tym bo to uniemożliwia stosunek.powodzenia :papa:
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Ja takiego coś miałem przeprowadzane ( zabieg ) w wieku 12 lat. xD


Tak, dziewczyny mają rację. Jest znieczulenie, nadcinają Ci wędzidełko i później do domku. Mogą występować różne bóle itd. ale po 2 tygodniach wszystko przejdzie.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jak osoby wyżej też sądze, że to jest stulejka. Powiedz o tym rodzicom i idź do lekarza.
 

Nooiser

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Wlasnie bo nie jestem tak "otwarty" co do rodzicow i to jest troche krepujace :D ale coz... trzeba :] Dzieki wielkie wam :*
 

yjukk

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
hmmm no to jest troszke skomplikowane bo w zależności od rodzaju stulejki bedzie dobrany rodzaj zabiegu przez lekarza urologa ... są 3 rodzaje stulejki ... po prostu idź do lekarza ... jest to raczej zabieg kosmetyczny a nie operacja ale znieczulenie bedzie albo od pasa w dół albo całkowite ...
ja zrobiłem tą operację w wieku 20 lat ... a powinno sie ją robić w wieku 5-7 lat (mamusia sie nie postarała :p )
zabieg nie taki straszny tylko potem sie módl żeby Ci za często nie stawał ;p;p bedzie troszke boleć heheh
powodzenia :)
 
Do góry