Sklepy z Air Max-ami

Status
Zamknięty.

Kuszu

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Knurów
Witam!
Szukam sklepów z Nike-ami Air Max. Najlepiej żeby były to buty na śląsku w pobliżu Gliwic. Mogą to być także sklepy internetowe. Szukam takich sklepów ponieważ na allegro nie ma za dużego wyboru. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki za pomoc :D
 

elvisableful

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
2
Co do miejscówek to się nie znam , szczególnie na śląsku :D ale stronki internetowe:
www.chmielna20.com
www.1but.pl
www.oryginalnebuty.pl

Pozdro, fajny, duży wybór, polecam, szczególnie chmielną- sprawdzona strona :)
 

Kuszu

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Knurów
Super stronki :D O takie mi właśnie chodzi. Przydałoby się jeszcze kilka takich :tongue:
 
L

Lacoste24_pl

Guest
W internecie masz większy wybór niż w sklepach stacjonarnych,więc warto tutaj rozpocząć poszukiwania. Czemu akurat Air Maxy? Z reguły są to buty do gry w koszykówkę,więc nie wiem czy na co dzień będą wygodne do chodzenia.
 

Kuszu

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Knurów
Po prosty podobają mi się te buty :D Z tego co słyszałem to te buty są strasznie wygodne.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Miałem Air Maxy, są wygodne i trwałe ;) Jednak teraz bym nie kupił kolejnych bo znudził mi się już ich wygląd :p
Co do sklepów, to rozejrzyj się też po skateshopach internetowych np:
http://adf.ly/9hLFw
http://adf.ly/9hLpl

No i zawsze możesz sobie poszperać na ebayu, wybrać jakiś model i iść do jakiegoś sklepu nike to powinni sprowadzić ten model butów jeśli akurat nie mają na sklepie. Przynajmniej w większych sklepach taka opcja jest możliwa ;)
 

Kuszu

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Knurów
Czyli mogę sobie wybrać sobie jakiś model i iść do sklepu Nike i poprosić ich o sprowadzenie wybranego modelu? Będę musiał ponosić jakies dodatkowe koszty?
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Miałem Air Maxy, są wygodne i trwałe
Trwałe są, ale wydania do 2006r- prawdziwe air maxy. Ten syf, który sprzedają teraz nie jest trwały w porównaniu do starszych modeli.
No i lepiej kupić AM1, bo podeszwa jest solidniej wykonana- dłużej wytrzymuje i farba lepiej trzyma.

powyżej- same fejki... a air maxy z chmielnej można pewnie ogarniać, SHC też jest dobrą sprawą
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Jeżeli Ci się podobają,to w zasadzie nie widze przeszkód abyś sobie kupił,ważna jest w koncu wygoda oraz styl,tylko to się liczy. Przynajmniej moim zdaniem. Poza tym podaj jaki budzet dokładnie na to posiadasz i wtedy postaramy się doradzić już konkretny model.
 

michal77

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Te sklepy które wymieniliście jak najbardziej tak oprócz tego gdzie rzekomo są wyprzedaże butów :) tam nie kupiłbym nawet sznurówek - oczywiste że są to podróbki, takie ceny są niemożliwe - zobacz oferty sklepów które mają renomę i popatrz na ceny myślicie tak ogromna różnica jest możliwa - NIKE sam nie ps€łby sobie rynku więc te buciki na pewno nie pochopdzą od nich :).

PS: do listy sklepów dodałbym jeszcze ten http://www.butyjana.pl/nike_air_max.html jest sprawdzony i ma bardzo dobre ceny oczywiście w granicach rozsądku :).
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
I jak sprawa z AirMaxami? Zdecydowałeś się już na jakiś konkretny model? Jeżeli tak to koniecznie daj znac na forum,pochwal się swoim wybiorem:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry