Sklepy Typu Second Hand

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Tia :D Może stworzymy nowy dział : Ciuchy lumpeksowe ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jeju zazdroszcze wam tych ciuszkow naprawde super...az sie nie chce wiezyc ze z lumpeksu, u mnie napewno takich nie ma....

A wiecie ze Robert Rozmuz "te fajne marynareczki co w telewizji ma" to mu mama w szmateksach kupuje :D Wczoraj sie chwalila :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A no widzisz Karolina :) Lumpeksy coraz bardziej trendy :)
Karolina ja Ci radze poszukac i chodzic w miare regularnie wtedy napewno cosik znajdziesz fajnego napewno :) Wlasnie w tym myk ze trzeba szukac czasem naprawde dlugo, a czasem znajduje sie cos od razu :) Wprawisz sie i bedzie latwiej :)

Wogole dziewczyny ja wychodze z zalozenia i ja tak wlasnie robie ze kupuje sobie poprostu to co mi sie podoba...No wiadomo ze nie wszystko bo nie mam na wszystko pieniedzy ale tak ogolnie to poprostu cos mi sie podoba to kupuje i nie wazne czy to z ciuchlandu czy z bazaru czy z reeboka. I tak np fajnie sie czuje w spodniach lee i bluzce z lumpeksu za 3 zl :D I wtedy pewnie wiekszosc sobie mysli: Eh ta to pewnie tylko w oryginalnych sklepach sie ubiera :) A tu bluzka za 3 zl bluza za 5 i spoko :)
 

dorotas

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Świdnik
No dziewczyny rzeczywiście ekstra ciuchy :D Szczegolnie buty i pasek :] I pomyśleć, że w normalnym sklepie kosztowałyby na pewno majątek... :]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A no widzisz Karolina Lumpeksy coraz bardziej trendy
Karolina ja Ci radze poszukac i chodzic w miare regularnie wtedy napewno cosik znajdziesz fajnego napewno Wlasnie w tym myk ze trzeba szukac czasem naprawde dlugo, a czasem znajduje sie cos od razu Wprawisz sie i bedzie latwiej
moja mama chodzi i mi czasem cos fajnego przyniesie ale rzadko, nie sa to az takie fajowe rzeczy jak ey tu na zdjeciach pokazujecie :p
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
w polowaniu na lumpexowe ciuszki wazne jest to, by chodzić do second handów regularnie - najlepiej w dniu dostawy. Wtedy są najlepsze ciuszki (w sklepach na wage jest wtedy akurat najdrozej, ale zdecydowanie warto :) ). Moim zdaniem ważne jest jeszcze to, zeby nie nastawiać się, że dzisiaj kupię np. czarne spodnie, a jutro zieloną bluzkę. Po prostu trzeba iść i szperac, aż wpadnie w łapki jakieś cudeńko, bez którego nikt nas z tego sklepu siłą nie wyciagnie ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ostatnio byłam z moja kumpelka w Ciucho landzie zobaczyc czy sa jakięs bluzki i co wychaczyłam mojej kumpelki diwe bluzeczki :D
I jest bardzo zadowolona z nich
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja dzisiaj byłam :D
Jak ukradnę aparat bratu to dam fotki ;)
Moja mama kupiła tacie kiedys bluze od Armaniego za 4 zł o_O
 

Gosh

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
36
niee no dawno mnie tu nie było i niespodziewałam sie ani tego ze ten temat sie tak rozrośnie ani tego że tyle dziewczyn sie ubiera w ciuchlandach :) też mam w huk fajnych ciuchów ael ostatnio nie mam czasu pójśc :( aa nie wpadłam jakis czas temu na chwile i znalazłam spódnice z hennesa za kolanko z takiego lejącego materiału i od miejsca i ma na koncu tak mniej wiecej od nad kolan (nie wiem ajk to powiedzieć:p) do konca czyli za kolana taką ładną koroneczkę :) hehe az sie zmeczyłam ;p pozdr.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Szczerze, to nigdy nie byłem w lumpeksie.
Ale może kiedyś zajrzę ^_^
 

paullysia

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
he YO! :p uważam że sklepy typu second hand są jak najbardziej w porządku!!!!!! ja odwiedzam je często i wychodze z zaczepistymi ciuszkami B) mam już tuzin bluzeczek, 3 bluzy i 3 bardzo fajne spódniczki z ciucholandu.i jeszcze inne szmatki :D z kumpelkami często robie wypad i za mała kaske ubieramy sie bardzo stylowo i oryginalnie.a w tych czasach oryginalność jest BARDZo ważna.bo już nie moge patrzeć na te wszystkie dziewuchy w bazarowych spodniach na jedno kopyto.normalnie jak spod kopiarki :/ ale cóż to ich wybór....................pozdro dla wszystkich szperaczy<>

.............................................
...............................................
..............................................
NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!!!!!!!

...............YEU W SECOND HANDACH TO SĄ NAPRAWDE ZAJEFEJNE CIUCHY.TRZEBA TYLKO PÓJŚĆ W DZIEŃ DOSTAWY, POPRZEPYCHAĆ SIE, POROZPYCHAĆ, I POSZPERAĆ.
................................
................................
.................................
................................
I JEST git :D
:D
:D
:D
:D
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
he YO! :p uważam że sklepy typu second hand są jak najbardziej w porządku!!!!!! ja odwiedzam je często i wychodze z zaczepistymi ciuszkami B) mam już tuzin bluzeczek, 3 bluzy i 3 bardzo fajne spódniczki z ciucholandu.i jeszcze inne szmatki :D z kumpelkami często robie wypad i za mała kaske ubieramy sie bardzo stylowo i oryginalnie.a w tych czasach oryginalność jest BARDZo ważna.bo już nie moge patrzeć na te wszystkie dziewuchy w bazarowych spodniach na jedno kopyto.normalnie jak spod kopiarki :/ ale cóż to ich wybór....................pozdro dla wszystkich szperaczy<>

.............................................
...............................................
..............................................
NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!!!!!!!

...............YEU W SECOND HANDACH TO SĄ NAPRAWDE ZAJEFEJNE CIUCHY.TRZEBA TYLKO PÓJŚĆ W DZIEŃ DOSTAWY, POPRZEPYCHAĆ SIE, POROZPYCHAĆ, I POSZPERAĆ.
................................
................................
.................................
................................
I JEST git :D
:D
:D
:D
:D
no... Trzeba mieć bardzo dobrze wyrobione łokcie :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja byłam raz.... ale było strasznie gorąco i ten straszny zapach sprawiał że chciałam jak najszybciej stamtąd wiać... ale naprawde można znaleść fajny ciuch tylko własnie... ta cierpliwość przy selekcji.. i przebieraniu. :/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja ostatnio znowu wynalazlam super ciuchy :) Otworzyli u nas taki fajny lumpeks i przywoza ubrania z zagranicy ale z Polski tez.
Kupilam kurtke Vero Moda, bluzke tez Vero Moda, bluze i 2 bluzki z dlugim rekawem i koszulke z New Yorker.
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Wreszcie sie wyrwalam do lumpeksu i kupilam spodnie Dorothy Perkins (myslalam ze spodni nigdy nie kupie, a jednak :) ) bluzke H&M i taka super czerwona torbe :) Humor 100% poprawiony. A wydałam na wszystko 30 zl :D
 

twoja_stara

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam wiedzieć?
tam można trafić na świetne łaszki! ostatnio trafiłam na prawie nową bluzeczkę Adidasa za 5 zł gdzie prawie taka sama kosztuje u mnie w sklepie 60 :mruga: widziałam też sukienkę Escady za .. 10 zł no ale rozmiar 34 :bag: naprawdę fajna sprawa ale trzeba wiedzieć gdzie szukać, ja preferuję giełdy gdzie wszystko jest porozrzucane bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś nas nie uprzedził w godzinę po dowozie towaru :D
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Ja tez mam bardzo duzo ubran z drugiej reki i sie tego nie wstydze. Kupilam juz bardzo duzo markowych ubran, za ktore w sklepei firmowym wybulilam bym potezna kase.
 
Do góry