Sklepy Online Z Ciuszkami

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Jakieś strony, gdzie zamawiacie swoje ciuchy, ejzeli w ogole, w necie ? Jestescie z nich zadowoleni. Jak w temacie. Dajcie sdres, bo muszże zrobic nalot na te sklepy ;D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
Elune widze kupujemy w tym samym sklepie ;) tez sie w nim zaopatruje i weszlam tu z mysla o poradzeniu tego wlasnie slepu ale mnie wyprzedziles ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
www.millena.pl kupuje od tej babay ciuszki ale przez allegro :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja nie kupuje ubran przez internet :p ja tam wole przymierzyc dotknac ogladnac ;)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no ja tak samo..zreszta... te rozmiary zawsze sa inne, niby to S ,a wielkie jak L ,albo M a małe jak XS ... na zdjeciu zawsze wszystko wyglada troche inaczej ,w sklepie na miejscu mozesz zobaczyc material i wogóle jak leży na ciele i takie tam.. ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
wiem, wiem Andrusia ;) na rockmetalu już byłam Elune i Ewcia. Węc teraz poszerzam horyzonty ;) danke i prosze o coś jescze :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja nie kupuje ciuchow albo butow przez neta,
wole isc do sklepu, przymierzyc dotknac, zobaczyc..
;)
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
na www.kontri.pl można sobie zamówić dosć ładną bieliznę. Jesli się nie spodoba mozna zawsze zwrócić. A czasami w wyprzedażach mozna znaleźć sliczne i swietne gatunkowo staniki za np niecałe 20 zł.
 

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kraków
ja szczegolnie polecalabym allegro. na poczatku tez twierdzilam ze wole wszystko pomacac ale jakos poszlo :p duzo fajnych nowych rzeczy mozna znalezc. roznice w cenie sa czasami naprawde duze:) warto sobie tam spojrzec. jak narazie sie nie zawiodlam;)
nie polecam bonprixu czy jak mu tam...piekne zdjecia ale szmaty i same scierki w rzeczywistosci:/
 
Do góry