Sklepy Internetowe ?

Pawel1178

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam Czy znacie jakies sklepy oprocz allegro.pl internetowe gdzie mozna kupic fajne modne Ubrania w przystępnej cenie
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Na ebayu (mówię o polskich ofertach) nie ma nic ciekawego...
 
I

impresja_switu

Guest
Mogę polecić stronkę z butami. Obuwie też się czasem kupuje, a takie kontakty mogą się przydać:) http://1but.pl/
Można tam znaleźć markowe buty, przeważnie sportowe, ale nie tylko. Wybór bardzo duży, więc każdy może znaleźć coś dla siebie:)
 
D

Dorka123

Guest
Jesli lubicie oryginalne i markowe ciuchy, a nie chcecie za nie przepłacać to polecam kluby zakupowe, my najczęściej zamawiamy tutaj: http://www.mimomento.pl/kampanie.html
zarówno ja i mój M. jestesmy zadowoleni.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja też polecam od siebie Mi Momento - klub zakupowy tylko markowe i oryginalne rzeczy w niezłych obniżkach.
 
C

CarloLamon

Guest
Polecam stronę sklepu z odzieżą męską lamon.pl . Co prawna nie ma tam jeszcze wielu modeli jednak jakość produktów jest warta co najmniej dwa razy tyle aniżeli ceny, które są w tym sklepe internetowym.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Markowe i w niezłej cenie są niektóre oferty w klubie zakupowym Mi Momento. To sa tylko ekskluzywne i markowe rzeczy ale w takiej cenie jak tam nigdzie się nie kupi. warunek, trzeba się zarejestrować. niczym to nie grozi, a warto sprawdzać oferty na bieżąco.
 

marcjusz

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Na allegro wiele sklepów na swoje konta,ja jednak wole e-bay - niekoniecznie polski. Poza tym czesto szukając  produktów konktretnej marki wpisuję po prostu w google i przeglądam sklepy, które się wyszukają. Przede wszystkim trzeba zwracac uwagę na opinie, bo szkoda czasu i zdrowia na użeranie się z nieuczciwymi albo nieogarniętymi w stopniu wystarczającym sprzedawcami.
 
Do góry