Sklepy internetowe z aparatami

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Nie wiem czy w dobrym to dziale umieściłem ale mam pytanie.

logo_nowe.png

e - cyfrowe
Czy ktoś już kupował coś w tym sklepie? Czy jest on wiarygodny? Czy nie są oszustami? Czy przysyłają to co się zamówi?

---------------------------------------------------------
Umieszczajcie tutaj również opinię i ewentualne pytania o innych sklepach czy też użytkownikach serwisu Allegro. / Berials.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie kupowałem nigdy u nich, prawde mówiąc to cały mój sprzęt fotograficzny pochodzi z allegro, moim zdaniem bezpieczniej i przyjemniej jest tam kupować aniżeli w sklepach internetowych :D.

Może sprawdź na ceneo.pl, widziałem tam kiedyś coś jakby komentarze użytkowników na temat sklepów internetowych.
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
nie kupowałam w e-cyfrowy, ale w fotobasi :p
i właśnie zanim się zdecydowałam czytałam opinie na ceneo ;)
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
dzięki Berials , caramella

------------
Nie ma sprawy, pozwoliłem sobie troche zmienić sens tematu aby inne podobne nie musiały powstawać. / Berials

ok Berials nie ma sprawy ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Z czystym sumieniem polecam serwis www.pstryk.pl
 

Viexer

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Ja kupiłem aparat za pośrednictwem sklepu MAX24.PL, i jestem zadowolony. Sklep sprzedaje nie tylko aparaty cyfrowe.
 

trabant_drajwer

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Fotobasia ma atrakcyjne ceny (można się przekonać w porównywarce, np. ceneo), ale z tego co czytałem, linia telefoniczna to fikcja i jest się trudno skontaktować przez e-mail. No i najgorsze - długi czas oczekiwania na przesyłkę... coś za coś, atrakcyjne ceny kosztem obsługi.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
No dobra Fotobasia może i ma niezłe ceny ale co z tego skoro prawie brak asortymentu? Dwa obiektywy ze stajni Canona, z czego jeden kitowy i jeden L, to jest po prostu śmieszne, zresztą kity chodzą taniej na allegro, patrze dalej, Tamron, też dwa obiektywy. Dalej mi się już spoglądać nie chce.

Ceny może i niezłe, ale ja jednak lubie mieć kontakt ze sprzedawcą i mieć z czego wybierać, czego u Basi niestety nie ma.


Errata - mają niezły wybór samych aparatów, akcesorii niestety tam nie wiele znajdziecie.
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
rok temu było więcej, a potem cos się pozmieniało.. nie wiem
poza tym obsługa e0mail moim zdaniem była dobra, można było uzyskać odpowiedź, plusem było też to, przesyłka doszła w dwa dni kurierem, który zadzwonił aby ustalić godzinę odbioru i został żeby sprawdzić czy nie przywiózł ziemniaków

czego w fotozakupach, też tańszych, nie było..
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
FOTOEXPERT polecam ten sklep sam kupowałem w nim mają niskie ceny dobry sprzęt i szybką dostawe. Poprostu dbają o klienta. Na 10 pkt. w skali daje 10.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Prawie kupiłem w Fotoexpercie troche sprzętu, ale jednak zdecydowałem się na Cyfrowe.pl.

Bardzo rzetelna i miła obsługa, szybka realizacja i konkurencyjne ceny, a i asortyment mi odpowiadał, zrobiłem zakupy na cały rok :D.

A Fotoexpert nie odpowiadał mi ze względu na dość skąpy jak na moje potrzeby asortyment - mały wybór filtrów, czy też osłony przeciwsłoneczne tylko do Nikonów..
 
K

katatonia

Guest
jeśli chodzi o sprzęt fotograficzny, to z ręką na sercu mogę polecić Foto- tip, to ich strona: http://www.foto-tip.pl/sklep/default.php
mają spory wybór, do tego rewelacyjną obsługę, wszystko w szybkim tempie załatwiane, służą pomocą. Polecam, bo sama większość sprzętu zakupuje właśnie i nich i naprawdę jestem zadowolona :)
 

murgrabia

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja odsyłam Cie do sklepu electro.pl Mają duży wybór i tanio. Sam u nich zamawiałem sprzęt. Kupiłem nikona d80. Aparat spisuje się wzorowo. I mogę zapewnić Cię co do zaufania do sklepu. Sam dużo robię zakupów a z sprzętu elektronicznego zawsze zamawiam u nich. Szczerze polecam
 
Do góry