Sklep stacjonarny a internetowy

Martusia35

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dużym plusem sklepu internetowego jest możliwość zwrotu towaru do 14 dni, gdyby przypadkiem coś Wam się nie spodobało :).
 

Tymek808

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja tam wolę pójść i zobaczyć co mam kupić na żywo a nie się potem bawić w wymiany
 

Patryk_Domator

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mam akurat to szczęście, że mieszkam w Rzeszowie i znalazłem meblowy sklep internetowy, który dostawę do Rzeszowa i okolic ma Gratis i korzystam:) Wiem też, że meble dowożą na terenie całej Unii Europejskiej.
 

marlica

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Również skłaniam się do zakupów stacjonarnie, szczególnie w kwestii mebli. To spora zmiana dla domu, można sie rozczarować wczesniej nie sprawdzając jak wyglądają "na żywo";) dobrze, że przynajmniej przewidziany jest ewentualny zwrot:)
 

Patryk_Domator

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja z żoną do naszego domu to chyba wszystko kupujemy przez internet;-) A to jak cena potrafi być niższa od ceny w sklepie stacjonarnym to się z szokiem przekonałem. Polecam również wybierać sklepy internetowe, które siedzibę mają w okolicy, a to dlatego, że często towar można odebrać samemu lub czasem dostawę dają gratis.
My przy meblowaniu mieszkania wybraliśmy sklep meblowy z naszej okolicy, z resztą też należący do producenta mebli, więc nie dość, że cena bez pośredników to jeszcze dowóz Gratis.
 
Do góry