Sklep internetowy Martensy.pl opinie

Amilie

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
To znowu ja. I znów na temat glanów. A raczej sklepu oferującego glany. No właśnie. Będę zamawiać glany przez stronę "martensy.pl". Mieliście do czynienia z tą stroną? Jak traktują reklamacje? Nie zostaliście nigdy oszukani? Wszystko było zgodne z zamówieniem?

Zwykle nie robię zakupów przez internet więc wolę najpierw wysłuchać waszych opinii na temat tej strony. Dzięki :)

http://martensy.pl/
 

pingwin22

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Niestety - dziś kupowałam buty w ich sklepie stacjonarnym. Zamówienie wcześniej zostało złożone przez internet. Na miejscu najpierw próbowano wcisnąć mi dwa różne buty (inne rozmiary!), przy kasie okazało się, że są nie od pary. Zaczęło się szukanie "drugiego" buta, okazało się, że jest wystawowy - zakurzony, nieciekawie wyglądający, ze zużytym ociepleniem w środku. Ponieważ była to ostatnia para (na stronie nie było ani słowa o tym, że jest ostatnia, i w dodatku "byle jaka"), zaczęto mnie do niej przekonywać, mówiąc, że "drugi but szybko zacznie wyglądać tak samo". Ja - nieprzekonana, zastanawiałam się, w międzyczasie przymierzając parę w innym kolorze (niestety, nie była nawet w połowie tak wygodna jak ta pierwsza). Ponieważ liczy się przede wszystkim wygląd zewnętrzny buta, a po "zapastowaniu" kontrowersyjnej pary wyglądały dość dobrze z wierzchu, zdecydowałam, że mogę się zgodzić na zakup, ale pod warunkiem obniżenia ceny. Tu się zaczęły schody - na siłę, w żenujący sposób, próbowano mnie przekonać, że nie ma podstaw do przeceny, dawano mi do zrozumienia, że przesadzam. Dopiero po dłuższych, uciążliwych negocjacjach, sprzedawcy łaskawie przecenili buty o zaledwie 30 zł.

Żenada. W dodatku cały czas obsługa sklepu zachowywała się wobec mnie tak, jakby robiono mi łaskę, że mogę coś u nich kupić.

Zero szacunku do klienta. A przez internet na pewno bym u nich nie kupiła - jaka jest pewność, że nie dostanę dwóch różnych butów?
 

fanforum

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
To prawda, że sklep martensy.pl próbuje wcisnąć buty o 2 różnych rozmiarach! Kiedyś zamówiłem buty na tej stronie o otrzymałem paczkę, w której były buty o różnych rozmiarach! Odrazu zadzwoniłem do sklepu i ustaliłem że odeśle paczkę. Pani, z którą rozmawiałem była bardzo nieuprzejma, miała taki ton głosu, jakbym to ja był winny tej pomyłce! Wiecej nic nie kupię w tym sklepie i odradzam innym.
 

doctortom

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem właściwe buty przez internet i było OK, ale ze względu na obecne zajęcie nie wypada mi chodzić w takich butach i niestety żadko mam okazję je ubierać. Buty założyłem chyba 3 razy w ciagu 6 miesięcy i okazało się że skóra pękła na pięcie - wysłałem do reklamacji. Skóra musiała być pęknięta od początku pod przeszyciem z tyłu buta, bo z tamtąd wychodziło pęknięcie i tam był schowany jego początek. Buty były tyle używane, że mogłem je wysłać bez żadnego czyszczenia, nigdy nie były nawet pastowane i wyglądały jak nowe "z półki". Zawiązałem sznurowadła jak w nowych, zapakowałem i wysłałem do reklamacji.
Otrzymałem odpowiedź: NIE UZNAJEMY REKLAMACJI, PONIEWAŻ BUTY MAJĄ NA STAŁĘ ZWIĄZANE SZNUROWADŁA I ZOSTAŁY USZKODZONE PRZY ZAKŁADANIU.
Czy ktoś kto nosił kiedyś takie buty wyobraża sobie ubrać te buty bez rozwiązywania? Przecież to jest jawne robienie z kogoś idioty tym bardziej, że dostali NOWE buty o czym swiadczy ich stan. Widać , że nawet podeszwa nie jest brudna od spodu.
buty MARTENS - NIE POLECAM -TANDETA
sklep MARTENSY.PL - NIE POLECAM, OSZUKALI MNIE, A GWARANCJA NIE DOTYCZY NAWET NOWYCH BUTÓW !!!
 
Do góry