Skini

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Nie rozumiem jak można być pozytywnie nastawionym do skinów. Ściągnijcie "Brunatną Księgę" ze strony stowarzyszenia " Nigdy więcej".Było tyle krzywd i cierpień ile Ci głupcy zadali innym z powodu własnej głupoty i bezmyślnej agresji. Co jest w tym fajnego ? Że bije murzyna bo jest czarny więc jest brudasem i niech spier*** z mojego kraju ? Uderzę punka bo ma irokeza więc jest brudasem i niech spierd*** z mojego społeczęnstwa bo jest chorobą ? Marzy mi się subkultura w której odrzuci się podziały, państwa, narodowości i uzna wszystkich ludzi za braci i siostry, ludzi pełnych przemocy nazwie się zagubionymi i będzie się im współczuć zamiast ich nienawidzić. Ideologią będzie miłość i przyjaźń to jest subkultura dla mnie.

Łatwiej jest komuś złamać rękę niż ją potem wyleczyć....
w Polsce powinni uczyć czytania ze zrozumieniem w szkołach... jeżeli jest napisane, że jest to wiedza "ze słyszenia" to jest to mało wiarygodne źródło, zwłaszcza jeżeli chodzi o N.W. którego prezes(czy tam inna szycha) przyznał się przed sądem do kłamstwa w sprawie obozów nop-u.
ale jeżeli ktoś jest głupi mozna mu wszystko wmówić :] zwłaszcza jeżeli coś ma w nazwie "antyfaszystowskie"
 

Rafal89

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gùrny Ślùnsk
Nie od dziś wiadomo że Stowarzyszenie Nigdy więcej lubi koloryzować materiał, ujemne to tak : takie same oszołomstwo jak ci z portalu Red Watch :p
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Pankowskiemu pranie mózgu zrobili w prywatnym liceum do którego chodzi, żadna to tajemnica ze tam cały czas bredzą o tolerancji, humanitaryzmie, równosci itp.
panstwo zamsit inwestowac tyle forsy w ochrone na stadionach powinna zainwestowac kase w cos co powzoli zastapic stadiony np sekcje bokserskie , kickboxerskie i takie tam inne... kazdy by tam psozedl dal se w ryj i nie rozpierala by go juz energia i nie mial by juz sily chodzic i drzec ryja na stadionach...
Jasiu w ryja to sobie mozesz dać na ulicy a nie na sekcji.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Nie od dziś wiadomo że Stowarzyszenie Nigdy więcej lubi koloryzować materiał, ujemne to tak : takie same oszołomstwo jak ci z portalu Red Watch :p
Redwatch jednak otwarcie nawołuje do ataków przez co zraża do siebie ludzi nie powiązanych z ideologią ns(co jakoś mnie nie smuci, gorzej że obrywa się rykoszetem całej prawicy). NW kreuje się natomiast na organizację dla wszystkich, sami głoszą, że "nie będąc z nami nie jesteś przeciw nam, jesteś przeciw nam będąc z nimi"(czy jakoś podobnie :p ) a jak jest w rzeczywistości wie każdy kto czytał te ich wypociny.

swoją drogą znacie Redłatch? :D
http://redwatch.50webs.com/

tak się powinno walczyć z oszołomami typu Pankowski
 

Kanimir

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań
Skąd się biora tacy kretyni jak skini ? Czy nie mają oni kompletnie mózgu ?
A może tutaj ktoś ich reprezentuje ?


Bardzo źle się dzieje gdy ktoś wypowiada się o czymś nie mając o tym pojęcia. Radze obejrzeć film dokumentalny właśnie o skinheadach "Skinhead Attitude" koleś jeździ po świecie i przedstawia ruch skinhead oraz jego odłamy. Skini to porządni ludzie to że media robią z nich nazistów to już inna historia.
Bonehead tak nazywają się "naziści skini"
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Bardzo źle się dzieje gdy ktoś wypowiada się o czymś nie mając o tym pojęcia. Radze obejrzeć film dokumentalny właśnie o skinheadach "Skinhead Attitude" koleś jeździ po świecie i przedstawia ruch skinhead oraz jego odłamy. Skini to porządni ludzie to że media robią z nich nazistów to już inna historia.
Bonehead tak nazywają się "naziści skini"
A jak się nazywają ludzie, którzy z tematu liczącego 138 stron czytają pierwszy post z 02.2006 i klepią swoje mądrości ?
Blockheads ?
 

p173

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mam chyba stereotypowe stwierdzenia o skinach... Nie lubię ich za nazizm, rasizm i inne takie. Może to też przez filmy (American history X lub Fanatyk), ale kojarzą mi się oni tylko z mordobiciem, byle zgnoić człowieka, a nie ważne, że to też istota ŻYWA, że ma uczucia, to po prostu jego problem, że jest inny. Sama kiedyś uciekałam przed "chłopcami" w glanach z białymi sznuróweczkach i wielką swastyką na koszulce, tylko dla tego, że miałam irokeza na głowie... Dziwna kultura, której nie potrafię zrozumieć...
 

matik997

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiecie co widzę tu mnóstwo różnych poglądów ale życze więcejk tolerancji naprawdę każda ideologia nawet najgorsza ma swoje +/- jak wiadomo Ja akurat utożsamiam się z kulturą/religią Rastafari słucham jamajki oraz etiopii.To wszytsko skłoniło Mnie wkońcu poznac "ideologię" wszystkich typów skinheadów poczawszy od trdycyjnych aż po rash itd.
Ze swojej stronby moge tylko polecic niektóre filmy które w mniej lub bardziej nieprawdziwy sposób pokazują egzystencje brutalizmu, nie kiedy mądrości samego skina i prostactwa umysłowego ... Oto kilka z nich :
1. Pariah
2. Skin
3. Studenci
4. Wiezień nienawisci
5. fanatyk
6. Romper Stomper
7. Cała prwada o skinheadach - dokumentalny

Kiedyś o skinach myślałem tylko jako o neonaziolach a teraz nie .Niektóre kwestie rozumiem ale większosci nie jestem w stanie pojąc jak można się ich trzymac .

Pokój Miłosc Jah Rastafari Haile Selassie I
 

Pudel.

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zawiercie
Po pierwsze ubierają się jak pajace "hińskie spodnie, angielsie buty, niemiecka koszula i szwecka naszywka"(from redłotch) Jeśli chodzi o ideologie nazistowskich skinów to jest nielogiczna uważają się za Aryjczyków z łysą pałą? Dosyć że myślą że ich rasa jest jakaś awesome to jeszcze dyskryminują murzynów ...
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Po pierwsze ubierają się jak pajace "hińskie spodnie, angielsie buty, niemiecka koszula i szwecka naszywka"(from redłotch) Jeśli chodzi o ideologie nazistowskich skinów to jest nielogiczna uważają się za Aryjczyków z łysą pałą? Dosyć że myślą że ich rasa jest jakaś awesome to jeszcze dyskryminują murzynów ...

Racja. Z tymi 'hińsko-szweckimi' ubraniami przesadzają. OMG :D

Antifa? :D http://www.youtube.com/watch?v=QSI_x_9wB7I
 

Nikkybby

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ideologia ideologią.

W Polsce skinheadzi zaprzeczaja samym soba.
Kochaja Polsce i Hitlera :)
 

Nikkybby

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
to jeszcze dyskryminują murzynów ...

Krotko... murzyni to nie ludzie a malpy. Murzyni emigranci mieszkajacy w Stanach lub Angli. To sa ludzie leniwi, a jednym ich celem jest wyzysk panstwa. Prawo Amerkanskie za duzo im pozwala. Mieszkajac w Polsce nie mamy kompletnie zrozumienia dlaczego rasizm wciaz istnieje. Oni sami sobie kreuja rasizm, wykorzystuja swoje prawa aby na kazdym kroku moc nazwac bialego 'rasista'. Ja nie jestem rasista. Bylam w Afryce przez ponad 6 miesiecy na misji, Ci ludzie sa wspaniali, piekni, pelni dobroci. Dlatego wlasnie ze nedza i nieszczescie ich dotknelo.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Krotko... murzyni to nie ludzie a malpy. Murzyni emigranci mieszkajacy w Stanach lub Angli. To sa ludzie leniwi, a jednym ich celem jest wyzysk panstwa. Prawo Amerkanskie za duzo im pozwala. Mieszkajac w Polsce nie mamy kompletnie zrozumienia dlaczego rasizm wciaz istnieje. Oni sami sobie kreuja rasizm, wykorzystuja swoje prawa aby na kazdym kroku moc nazwac bialego 'rasista'. Ja nie jestem rasista. Bylam w Afryce przez ponad 6 miesiecy na misji, Ci ludzie sa wspaniali, piekni, pelni dobroci. Dlatego wlasnie ze nedza i nieszczescie ich dotknelo.
Gratuluję! Twoja teoria zapewne znajdzie się niedługo w podręcznikach od biologii :D . Ja tam ich proponuję zamknąć w zoo! A oczywiście rasa biała to lepszy gatunek, który Bóg stworzył na swoje podobieństwo?... Przecież biali ludzie są tak zaj**iści. Rozwalają swoją własną planetę, a np. bombę atomową to pewnie "małpy" stworzyły? Żeby nie było, że jestem z tych co traktują czarnoskórych jak zagrożony gatunek - do innych ras nic nie mam, traktuję na równi wszystkich ludzi. Np. czarnych "madafaków" nie trawię tak samo jak białych "ziomów".
 

Pudel.

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zawiercie
Ideologia ideologią.
W Polsce skinheadzi zaprzeczaja samym soba.
Kochaja Polsce i Hitlera :)

Ja tego :cenzura:a nie rozumiem. żeby w kraju takich jak polska którą Hitler że tak powiem skrzywdził znaleźli się jeszcze jacyś naziści ...


Krotko... murzyni to nie ludzie a malpy. Murzyni emigranci mieszkajacy w Stanach lub Angli. To sa ludzie leniwi, a jednym ich celem jest wyzysk panstwa.

Ehhh Wiele Polaków również w taki sam sposób żyje to nie jest nic nowego i dotyczącego tylko murzynów ;p

A oczywiście rasa biała to lepszy gatunek, który Bóg stworzył na swoje podobieństwo?... Przecież biali ludzie są tak zaj**iści. Rozwalają swoją własną planetę, a np. bombę atomową to pewnie "małpy" stworzyły?

Ehh Chociaż tamci murzyni potrafią zadbać o swój kontynent ...
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
skinheads ok!
sam nie jestem, ale przez pewien szacunek noszę łysy łeb i koszulki o orientacji politycznej
skinheads w Polsce skręca w stronję apolityczności
uważam, że skinheadzi jako masa całkowicie zamrnowali swój potencjał zajumując się jedynie chalniem i muzyką, większość nawet nie wiedziała kto to Dmowski
teraz ruch jest na wymarciu
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Niestety Albert ma rację. Skinheadów jest coraz mniej i co raz mniej wyedukowani. Alternatywnie weszli NSBM jako subkultura powiązana.
 
Do góry