Skini

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
W Polsce? Bodajże na wakacje we Wrocławiu.

LOL, ja jak bylem w twoim wieku to prawdopodobienstwo spokania ns-skinheadów w liczbie min 10 po wyjsciu z domu wynosilo 99%
Wtedy to były czasy, szkoda ze na youtube czerwona propaganda wszystko pokasowala pokazalbym ci filmiki z tamtych lat.

Przeciez to wtedy byl ten koncert gdzieś tam gdzie wparowalo kilkadziesiąt lysych z bejsbolami a policja zaczela strzelać do...punków (sic!) ostrymi (podobno przez pomylke) nabojami bo nie potrafila nawet rozroznic kto kogo zaatakowal. Zginelo wtedy kilka osób a iles tam bylo rannych.
W ogóle sporo osób w tamtych czasach zginelo z pobudek ideologicznych, nawet kilku-kilkunastu lysych.

W ogóle nie masz porównania człowieku z dzisiejszymi ulicami a tamtymi, ja jak bylem punkiem za szczyla to mieszkalem na najbardziej nazi osiedlu w Polsce , gdybym nie mial znajomosci to prawdopodobnie bym nigdy nie przeszedl na jasną stronę mocy i w ogóle by mnie tu nie bylo :sexy:

Ok skoro nie walczycie z duchami skinheadów a jak powiedziales z nazizmem i faszyzmem to mam pytanie gdzie on sie znajduje? Bo ja go nie widze jako dzisiejszy narodowiec ani na ulicach, ani w mediach, ani w sejmie. Nawet ONR chcą zdelegalizować.

Dlatego mam zero szacunku dla dzisiejszych punx. Ku...wa no w kominiarkach chodzą, zeby przypadkiem jakis dinozaur skinhead nie zrobil im zdjecia i nie dal na red watch (ktory juz nie istnieje od dawna). Zawsze byli nedznymi tchórzami bez honoru ale teraz to juz ...a nawet nie chce mi sie gadać. Jestescie paranoikami i do tego sterowanymi. Nie wszyscy ale jednak spora część. Bez obrazy oczywiscie, nic personalnego :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
LOL, ja jak bylem w twoim wieku to prawdopodobienstwo spokania ns-skinheadów w liczbie min 10 po wyjsciu z domu wynosilo 99%
Wtedy to były czasy, szkoda ze na youtube czerwona propaganda wszystko pokasowala pokazalbym ci filmiki z tamtych lat.

Przeciez to wtedy byl ten koncert gdzieś tam gdzie wparowalo kilkadziesiąt lysych z bejsbolami a policja zaczela strzelać do...punków (sic!) ostrymi (podobno przez pomylke) nabojami bo nie potrafila nawet rozroznic kto kogo zaatakowal. Zginelo wtedy kilka osób a iles tam bylo rannych.
W ogóle sporo osób w tamtych czasach zginelo z pobudek ideologicznych, nawet kilku-kilkunastu lysych.

W ogóle nie masz porównania człowieku z dzisiejszymi ulicami a tamtymi, ja jak bylem punkiem za szczyla to mieszkalem na najbardziej nazi osiedlu w Polsce , gdybym nie mial znajomosci to prawdopodobnie bym nigdy nie przeszedl na jasną stronę mocy i w ogóle by mnie tu nie bylo :sexy:

Ok skoro nie walczycie z duchami skinheadów a jak powiedziales z nazizmem i faszyzmem to mam pytanie gdzie on sie znajduje? Bo ja go nie widze jako dzisiejszy narodowiec ani na ulicach, ani w mediach, ani w sejmie. Nawet ONR chcą zdelegalizować.

Dlatego mam zero szacunku dla dzisiejszych punx. Ku...wa no w kominiarkach chodzą, zeby przypadkiem jakis dinozaur skinhead nie zrobil im zdjecia i nie dal na red watch (ktory juz nie istnieje od dawna). Zawsze byli nedznymi tchórzami bez honoru ale teraz to juz ...a nawet nie chce mi sie gadać. Jestescie paranoikami i do tego sterowanymi. Nie wszyscy ale jednak spora część. Bez obrazy oczywiscie, nic personalnego :)
filmiki usunieta bo zasmiecaly serwery :p jakbys nie mial znajomosci to forum teraz byloby piekniejsze... za to tacy jak nuword kominiarek nie potrzebuja, bo takiej geby to nikt nie zauwazy nawet
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Antifa nie została powołana do walki ze skinami (wielu z nich de facto jest jej członkami). Antifa została powołana do walki z nazizmem, rasizmem, antysemityzmem i całym innym bezpodstawinie nietolerancyjnym ścierwem. Kiedy ostatni raz widziałem NS-a na ulicy? W zeszłym tygodniu na spacerku w niemieckim Goerlitz. W Polsce? Bodajże na wakacje we Wrocławiu.


Jeśli Pani Janina, 76 letnia babcia jest nietolerancyjna i się z tym nie kryje, to czy Antifa wparuje jej w kominiarkach do domu? :D


EDIT:

Swoją drogą, ja i moi znajomi nie należymy do osób tolerancyjnych. Mamy raczej konserwatywne poglądy z którymi się nie kryjemy. Co z tym faktem zrobi waleczna, lubelska Antifa?
 

małyOi!69

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
LOL, ja jak bylem w twoim wieku to prawdopodobienstwo spokania ns-skinheadów w liczbie min 10 po wyjsciu z domu wynosilo 99%
Wtedy to były czasy, szkoda ze na youtube czerwona propaganda wszystko pokasowala pokazalbym ci filmiki z tamtych lat.

Przeciez to wtedy byl ten koncert gdzieś tam gdzie wparowalo kilkadziesiąt lysych z bejsbolami a policja zaczela strzelać do...punków (sic!) ostrymi (podobno przez pomylke) nabojami bo nie potrafila nawet rozroznic kto kogo zaatakowal. Zginelo wtedy kilka osób a iles tam bylo rannych.
W ogóle sporo osób w tamtych czasach zginelo z pobudek ideologicznych, nawet kilku-kilkunastu lysych.

W ogóle nie masz porównania człowieku z dzisiejszymi ulicami a tamtymi, ja jak bylem punkiem za szczyla to mieszkalem na najbardziej nazi osiedlu w Polsce , gdybym nie mial znajomosci to prawdopodobnie bym nigdy nie przeszedl na jasną stronę mocy i w ogóle by mnie tu nie bylo :sexy:

Ok skoro nie walczycie z duchami skinheadów a jak powiedziales z nazizmem i faszyzmem to mam pytanie gdzie on sie znajduje? Bo ja go nie widze jako dzisiejszy narodowiec ani na ulicach, ani w mediach, ani w sejmie. Nawet ONR chcą zdelegalizować.

Dlatego mam zero szacunku dla dzisiejszych punx. Ku...wa no w kominiarkach chodzą, zeby przypadkiem jakis dinozaur skinhead nie zrobil im zdjecia i nie dal na red watch (ktory juz nie istnieje od dawna). Zawsze byli nedznymi tchórzami bez honoru ale teraz to juz ...a nawet nie chce mi sie gadać. Jestescie paranoikami i do tego sterowanymi. Nie wszyscy ale jednak spora część. Bez obrazy oczywiscie, nic personalnego :)

przestan pier....ć głupoty nuworld bo w białymstoku to naziolów jest od zaje....a przejdz sie po ulicy wieczorkiem z anarchią albo z trojanem przypiętym do rękawa po jednym z osiedli to napewno ktos właduje ci w ryj z hasłem White Power albo ty lewacki śmieciu. Mówisz ze antifa chodzi na manifach w kominiarkach ? Podam przykład. Mojemu koledze bochaterscy "patrioci" podpalili drzwi w domu a jego matka trafiła do szpitala z tego powodu . Kolejny 14 letni sharp trafił do szpitala poniewarz grupa 7 osobowa (naziole oczywiście duzo starsi od niego okolo 19 20 lat) rozbila mu 5 butelek na głowie.Jak sie czyta twoje wypowiedzi o skinach czy o antifie to płakac sie chce nad twoją głupotą.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Kolejny 14 letni sharp trafił do szpitala poniewarz grupa 7 osobowa (naziole oczywiście duzo starsi od niego okolo 19 20 lat) rozbila mu 5 butelek na głowie.Jak sie czyta twoje wypowiedzi o skinach czy o antifie to płakac sie chce nad twoją głupotą.
Cytując klasykę Kina Polskiegio czyli Zezowate szczęście :"... do polityki to trzeba mieć twardą głowę ".
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
przestan pier....ć głupoty nuworld bo w białymstoku to naziolów jest od zaje....a przejdz sie po ulicy wieczorkiem z anarchią albo z trojanem przypiętym do rękawa po jednym z osiedli to napewno ktos właduje ci w ryj z hasłem White Power albo ty lewacki śmieciu. Mówisz ze antifa chodzi na manifach w kominiarkach ? Podam przykład. Mojemu koledze bochaterscy "patrioci" podpalili drzwi w domu a jego matka trafiła do szpitala z tego powodu . Kolejny 14 letni sharp trafił do szpitala poniewarz grupa 7 osobowa (naziole oczywiście duzo starsi od niego okolo 19 20 lat) rozbila mu 5 butelek na głowie.Jak sie czyta twoje wypowiedzi o skinach czy o antifie to płakac sie chce nad twoją głupotą.

Ile masz lat,że tak piszesz??
Jak już to wiele osób wspominało,zdarzają się po:cenzura:y wśród skinów,którzy robią takie rzeczy.
Chociaż 14 letni sharp mnie nie dziwi:D
Sam wiek,mówi sam za siebie.
Twój kolega pewnie był takim kozaczkiem,że bił pojedynczych skinów z kolegami z pałkami i w kominiarkach.
Trafiło na niego,że jakiś skin skojarzył jego ubiór,poobserwowali go i uderzyli.
Zamiarem nie było posłanie jego matki do szpitala,tylko coś w rodzaju ostrzeżenia,tak myślę przynajmniej
Outremerze,wypowiedz się Ty w tej sprawie,bo wydajesz się mieć największe doświadczenie w tych sprawach.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko ja nuworld mieszkam w mieście, z którego we wczesnych latach 90 wszystkich skinów wyje*ali. Wcześniej pełno się tego panoszyło, teraz większość uciekło do zielonej. Więc nie dziw się, że nie często widzę skina, bo w moim mieście tego nie ma. Co innego za rzeką u Niemców.

http://www.fotka.pl/profil/Skinhead93/
Co sądzicie o tym delikwencie? xD
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Moim zdaniem to się dziecko zafascynowało i tyle. Wystarczy spojrzeć na inteligencję komentarzy, które zostawia innym.

punk is dead ! ! ! TYLKO I NA ZAWSZE WHITE POWER. Wal****cie się je****ne ku***wy. A ty fra****erze nie odwiedzaj mojej fotki jak Ci sie skinie nie podobają no chyba że jesteś pie***lonym ge***em jak tak mozemy sie umowić to ci napi****dolimy śmi***

Moim zdaniem chłopiec ma za wysokie ambicje.
 

Sernik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
nuworld
najbardziej nazi osiedlu w Polsce ,
to co to za osiedle, o nazwie nazi front :lol: ?

nuworld
gdybym nie mial znajomosci to prawdopodobnie bym nigdy nie przeszedl na jasną stronę mocy i w ogóle by mnie tu nie bylo
prawdopodobnie nie zrobili by Ci prania mzgu

Odwet
Jeśli Pani Janina, 76 letnia babcia jest nietolerancyjna i się z tym nie kryje, to czy Antifa wparuje jej w kominiarkach do domu?

takie coś to są wstanie zrobić tylko łysi "prawdziwi" polacy. Zdarzały się przypadki pobić małoletnich czarnoskórych przez NS ? zdarzały słyszałeś żeby ktoś naprawde należący do antify pobił dziecko bo jest łyse albo krzyknie white power ?! NIE

nuworld
i nie dal na red watch (ktory juz nie istnieje od dawna).
http://www.redwatch.info/


nie ma NS-ow heh przyjedz na " marsz normalności" albo jakąs manife prawicową.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie wiem, czy wiesz, ale NS to skrót od Narodowego Socjalisty, czyt. dalej nazisty. A nie wiem, czy zauważyłeś, ale jak sama nazwa wskazuje socjalizm jest socjalistyczny, czyt. dalej lewicowy.
 

KaLoLa

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
316
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Kleny powód dla ktorego ich nie lubię. Hmmm...Za wygląd. Dla mnie wyglądają jak skazańcy, którzy dopiero co opuścili więzienie. A po trzecie, to...hmmm...nie wiem jak to ująć. Jak widzę taką grupke skinów, którzy idą ulicą to aż mnie obrzydzenie bierze. śmierdzi alkoholem na kilometr, fajkami zresztą też.
Nie wiem gdzie ty mieszkasz ale musze przyznac, ze dziwnych "skinheadow" tam macie. Od jakiegoś czasu obracam się w towarzystwie skinów gdyz spotykam się z jednym z nich i uwierz mi, ze wygląda on BARDZO schludnie a do tego..zaskocze Cię! ŁADNIE PACHNIE!! jego koledzy tez :sexy:
Ktoś mógłby to określić margines społeczny, i banda niewykształconych jełopów. Ja tak nie powiem, bo nie chcę obrażać tych jednostek, które jednak cośtam osiągnęły
cos tam? oj dziewczyno mylisz sie mylisz..tak jak ja kiedys sie mylilam.
Nie, nie lubię ich. Swoje poglądy opeiram przede wszystkim na znajomym
Tez tak mowilam bo poznalam dwoch skinow z ktorymi wiążą sie niezbyt przyjemne wspomnienia i do pewnego czasu wszystkich skinow wrzucalam do jednego wora..tak naprawde nie majac pojecia o tej subkulturze. Myslalam dokladnie tak jak Ty: Hitler, żydzi, rasim bla bla bla...
Skini ktorych znam mają gleboko w du***, ze mam dredy, slucham reggae i kolorowo sie ubieram. Leją na to, ze moj brat jest metalem a kumple reggowcami i punkami. A wiesz czemu?
Kiedy poznalam mojego zapytalam się (glupie pytanie widząc szelki, glany i biale sznurówki)
-Sluchaj ty chyba jestes skinem co?
a on na to:
-Jestem człowiekiem

Teraz chyba juz wiesz czemu? nie patrzymy na siebie jak punk czy rastaman na skina tylko jak czlowiek na czlowieka.
Tobie zycze tego samego.
 

Sernik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
ale na takich jest ich najwięcej przynajmniej u mnie w mieście jednoczą się z tymi ONR NR NOP itp.
A tak ogólnie to na każdej manifestacji o zabarwieniu politycznym można spotkać chyba że sie mieszka w dziuże zabitej dechami to sie nie widuje.

Wiem słyszałem i że Hitler chętnie komunistów werbował też. Tylko w takim razie czemu tak negatywnie są nastawieni do CCCP ?
 

Kajan90

Żuaw Prawdy
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
1 138
Punkty reakcji
5
Wiek
34
ale na takich jest ich najwięcej przynajmniej u mnie w mieście jednoczą się z tymi ONR NR NOP itp.
A tak ogólnie to na każdej manifestacji o zabarwieniu politycznym można spotkać chyba że sie mieszka w dziuże zabitej dechami to sie nie widuje.

Wiem słyszałem i że Hitler chętnie komunistów werbował też. Tylko w takim razie czemu tak negatywnie są nastawieni do CCCP ?
Po pierwsze NOP i ONR to są organizacje a nie rodzaj skina
po drugie Co ma Hitler do nienawiści skinów do komunizmu?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Wystarczy spojrzeć na inteligencję komentarzy, które zostawia innym.

No to fakt, nie są zbyt inteligetne :) Ale to jeszcze dzieciak, mozliwe ze tylko sie fascynuje :)


No i gdzie widzisz zdjęcia "zdrajców rasy" które były wcześńiej? Hmm? Nie ma, wiec w takim ksztalcie jak byl red lacz nie istnieje.

Nie wiem, czy wiesz, ale NS to skrót od Narodowego Socjalisty, czyt. dalej nazisty. A nie wiem, czy zauważyłeś, ale jak sama nazwa wskazuje socjalizm jest socjalistyczny, czyt. dalej lewicowy.

Jacobbs ten tuman nawet nie wie o czym mowa, szkoda czasu mu cokolwiek tlumaczyć.

Tez tak mowilam bo poznalam dwoch skinow z ktorymi wiążą sie niezbyt przyjemne wspomnienia i do pewnego czasu wszystkich skinow wrzucalam do jednego wora..tak naprawde nie majac pojecia o tej subkulturze. Myslalam dokladnie tak jak Ty: Hitler bla bla...
Skini ktorych znam mają gleboko w du***, ze mam dredy, slucham reggae i kolorowo sie ubieram. Leją na to, ze moj brat jest metalem a kumple reggowcami i punkami. A wiesz czemu?
Kiedy poznalam mojego zapytalam się (glupie pytanie widząc szelki, glany i biale sznurówki)
-Sluchaj ty chyba jestes skinem co?
a on na to:
-Jestem człowiekiem

:eek:k: Ja tez nie mam nic do ludzi o innych poglądach dopóki oni szanują moje i nie chcą mi niczego narzucić. Tzn potrafie sie z nimi przyjaznic, normalnie rozmawiać Tylko problem w tym , ze część z nich robi bardzo szkodliwą robotę ktorej nie potrafie zaakceptować. Ale i tak wśród moich przyjaciół wiekszośc ma inne poglądy niż ja. Co zrobic, kumpel to kumpel :)

Wiem słyszałem i że Hitler chętnie komunistów werbował też. Tylko w takim razie czemu tak negatywnie są nastawieni do CCCP ?

Ty chyba na łeb upadłeś??? Boze co za tuman.

Btw poza tym mylisz NR z NS.
 

Sernik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
http://www.redwatch.info/sites/kujawskopomorskie.htm masz i patrz bo nawet nie umiesz strony przeglądnąć i kto tu jest tuman ?
mam ci wklejac z kolejnych wojewodztw czy sam sobie poradzisz ?

tumanem to jestes ty udowodniłes to swoim poziomem wypowidzi

a Stalin to niby kim był ?! jak nie komunistą ! a razem z Hitlerem sztame trzymał

nuworld
Ja tez nie mam nic do ludzi o innych poglądach dopóki oni szanują moje i nie chcą mi niczego narzucić. Tzn potrafie sie z nimi przyjaznic, normalnie rozmawiać Tylko problem w tym , ze część z nich robi bardzo szkodliwą robotę ktorej nie potrafie zaakceptować. Ale i tak wśród moich przyjaciół wiekszośc ma inne poglądy niż ja. Co zrobic, kumpel to kumpel

no rzeczywiście nie masz a co ja ci narzuciłem niby ? wyraziłem własne zdanie ?
nie potrafisz rozmawiać.

I nie myle Narodow Radykalnych z Narodowymi Socjalistami chodz wiecej ich łączy niż dzieli.

Kajan90
Po pierwsze NOP i ONR to są organizacje a nie rodzaj skina
po drugie Co ma Hitler do nienawiści skinów do komunizmu?
po pierwsze nie napisalem że to rodzaj skina
po drugiej urzyj mozgu nie chce mi sie wszystkiego tłumaczyc


CYTAT(jacobbs @ 24.01.2008, 14:54)
http://www.fotka.pl/profil/Skinhead93/
Co sądzicie o tym delikwencie? xD

że nuworld może sobie z nim ręke podać
 
Do góry