Skini

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
A mi sie wydaje że w "3 koronach" przebywali kiedys skini (grali tam w bilarda). Od dluzszego czasu tam nie bylem, więc nie wiem kto tam teraz przebywa, ale jak sie dowiaduje teraz jest tam antifa. Jak widać czasy się zmieniają. Teraz pelno tam lewactwa, niestety. Przydałoby się ich stamtąd wykurzyć.
 

nsbm

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja mam takie pytanie do tutejszych skinheadów i nsbm'owców (o ile tacy są). Jak wg. Was powinien wyglądać NSBM'owiec?
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
nie jestem ani skinem ani nsbm ale z tego co wiem nsbm wyglada jak metal do tego jakies naszywki "polska" , celty i co skrajniejsi to swastyki itp.

A co do twojego podpisu to przecietny nsbm ma dlugie wlosy i na takich rowniez mowi sie brudasy :papa: a tak na marginesie ile ty masz lat?
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Chodzilo mi o to , ze ludzie pokroju dresow i zdecydowana wiekszosc naszego spoleczenstwa, wszystkich tych ktorzy maja dlugie wlosy ( chodzi o meska czesc) wrzucaja do jednego worka BRUDAS. Ja rowniez mam czyste ( i przy okaji dlugie) wlosy i w moim kierunku juz lecjaly takie teksty :mruga: najczesciej z ust technoboyow i dresow ktorzy szmpon ostatni raz widzieli tydzien temu.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Chyba Ty tak mówisz. Jak ma brudne włosy to może i brudas, ktoś kto ma długie włosy niekoniecznie jest brudasem, tak samo łysy to niekoniecznie neonazista.


15
naiwny jerstes jak na 15 latka przystalo, wystarczy ze masz wlosy dluzsze niz żel boye i już jesteś dla społeczeństwa brudas.... chyba że masz grube szkła w okólarach i podręcznik do informatyki, szary sweterek to jestes informatyk tylko :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
co do podpisu nsbm to na pewno miał na myśli punków tylko że przez wielu moze być zle odczytane (jako brudas podstawi taka osoba metala ). a wtedy podpis będzie zaprzeczeniem samego siebie :p

wczesniej dużo było wyzwisk od brudasów na punków teraz takie wyzwiska idą również w kierunku metali
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ja mam takie pytanie do tutejszych skinheadów i nsbm'owców (o ile tacy są). Jak wg. Was powinien wyglądać NSBM'owiec?

Hmmm ja slucham duzo nsbm i bardzo lubie a wygladam hmm "normalnie" :)

Mozesz wygladac jak skinhead albo jak metal jesli chcesz koniecznie nalezec do subkultury, muzyka nsbm łączy je obie przeciez.

PS: Witam na forum, jakich zespołów sluchasz?


A co do twojego podpisu to przecietny nsbm ma dlugie wlosy i na takich rowniez mowi sie brudasy :papa: a tak na marginesie ile ty masz lat?

Nie próbuj wciskac takich glupot tu nam, bo nie masz pojecia ok? Boze co za lame xD Nie ma czegos takiego jak subkultura nsbm, tej muzyki sluchają i skinheadzi i metale. Niezlą bzdurę sobie wymyślileś "znawco" LOL.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Nie próbuj wciskac takich glupot tu nam, bo nie masz pojecia ok? Boze co za lame xD Nie ma czegos takiego jak subkultura nsbm, tej muzyki sluchają i skinheadzi i metale. Niezlą bzdurę sobie wymyślileś "znawco" LOL.

NarodowoSocjalistycznyBLACK METAL

to fakt , ze nie ma takiej subkultury, sa to poprostu ludzie z okregu metali ktorzy lubia sobie pohajlowac. :p

I nie pisz , ze moze wygladac normalnie , jasne :cenzura:a ze moze! Moze byc koles wygladajacy jak hipis i sluchajacy RAC . Ja poprostu powiedzialem mu jak najczesciej wygladaja tacy ludzie.
I prosze cie skoncz z tym LOLem , ok? Przeciez chwalisz sie co chwila ile to juz lat masz na karku , a takie zachowanie przystoi goracym 13.

PS. Vardamir on poprostu znalazl sobie wkoncu godnego partnera do rozmowy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nsbm. A co? Nie wiesz jak się ubierać, żeby być fajnym? Przeciętny nsbm' owiec ubiera kalosze i brązowy sweter. Jeśli chcesz być prawdziwym nsbm musisz mieć kalosze i sweter. Idź się lecz.

Tylko nuworld jak przeciętny skin zobaczy metala to nazwie go brudem. Dopiero gdy dowie się, że ten słucha nsbm, to zmieni podejście do niego.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nsbm. A co? Nie wiesz jak się ubierać, żeby być fajnym? Przeciętny nsbm' owiec ubiera kalosze i brązowy sweter. Jeśli chcesz być prawdziwym nsbm musisz mieć kalosze i sweter. Idź się lecz.

Tylko nuworld jak przeciętny skin zobaczy metala to nazwie go brudem. Dopiero gdy dowie się, że ten słucha nsbm, to zmieni podejście do niego.
przecietny skin jak mu sie powie skrot nsbm to pierdyknie po gebie bo i tak nie bedzie wiedzial o czym mowa :p malo takich jak outramer co mozna sobie pogadac, teraz wiekszosc na ulicach to zadymiarze, najlepszy jest koles z bloku na przeciwko, wielki skin, sa dwie teorie dlaczego nim zostal i leje wszystkich dlugowlosych, pierwsza, to taka ze chcial sie jakiejs skinowce przypodobac, druga, to taka ze poszedl gdzies do szkoly gdzie duzo skinow bylo i nie chcial obrywac :p
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Raczej ta druga bo o skin girls trudno. U mnie na osiedlu jest jedna. Nawet ładna, tylko chuda.
A co do mnie i muzy. To ja niezależnie od poglądów słucham Slayera, Dream Evil czy stare kawałki Mercyful Fate. Raz nawet wyczaiłem negrów grających metal. Nagrali płytę jako Black Death. Ale tylko jeden kawałek był strawny " Scream of the Iron Messiah ". Tak na oko 3 minuty. Pozostałe 2 mniej więcej po 20 minut to była katorga.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Albo jak w filmach na youtube, do których linki ktos podał w tym, czy innym temacie, w których skini wypowiadają się, że zostali skinami, bo znudziło im się "punkowanie". Nie było w tym ideologii tylko czysta zmiana stylu bycia. I dzisiaj też tak jest. Banda osłów, której wpajają, że czarne i semickie jest złe i że anarcholi i komuchów trzeba lać po mordach. Nad nimi stoi kilku, którzy siedzą głębiej w polityce i wykorzystują siłę grupy do osiągnięcia własnych politycznych celów (jak na przykład niemieckie NPD).
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Skini? Nie lubie i nie jestem. Podobno są brutalni, nie? :mruga: :niepewny:
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Verkam,jak chcesz przekonaj się sam:D
A nie się głupio pytasz,z reguły skinhead musi się umieć bić,ale nie musi być brutalny,tzn. znam przypadek jak złapali jednego anarchistę i zrobili mu bardzo nie miłą niespodziankę...otóż przyłożyli jego żeby do chodnika i jeden mu za:cenzura:ał z buta w tył głowy.
Za takie coś,to ja bym ich przywiązał do drzewa,śćiągnął gacie i wypuścił cielaka,nie wiecie jak to zwierze potrafi ssać oO
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Verkam,jak chcesz przekonaj się sam:D
A nie się głupio pytasz,z reguły skinhead musi się umieć bić,ale nie musi być brutalny,tzn. znam przypadek jak złapali jednego anarchistę i zrobili mu bardzo nie miłą niespodziankę...otóż przyłożyli jego żeby do chodnika i jeden mu za:cenzura:ał z buta w tył głowy.
Za takie coś,to ja bym ich przywiązał do drzewa,śćiągnął gacie i wypuścił cielaka,nie wiecie jak to zwierze potrafi ssać oO
jak w american history X czy jak to lecialo. ludzi o tak prymitywnych odruchach powinno sie eliminowac, strzalem w tyl glowy najlepiej.
 
Do góry