skejtówy dla dziewczyn;D

dzaga13

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Milicz,Wrocław
czpiają się.;/ a ja Ciebie rozumiem,mi się bardzo podobają takie spodnie..będę kupywać na allegro,są. wpisz: baggy --> tak się nazywają.
szczęscia życze.;)
 

WuZetka.

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
Bronx City x))
Mi też się podobają, kiedyś takie miałam, ale się zniszczyły.
Tylko, że ja wolę takie ' bez przesady '
Powodzenia w poszukiwaniach ;*
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Bez obrazy, ale u dziewczyn to ładne nie jest.
Dziewczyny robią się na facetów.
To tak jakby facet zaczął nosić spódniczkę.
Ale to tylko mój gust ;P
 

canabiska

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
TeEl
ja również popieram taki styl tak więc proszę bardzo może tutaj znajdziesz coś dla siebie;]
http://supersklep.pl/index.php?com=shop&page=listing&cId=51
pozdrawiam i życzę powodzenia :D
 

gazowana

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja tez kiedys (z 5-6 lat temu ) szukałam takich spodni w małym rozmiarze, sprzedawcy specjalnie dla mnie probowali zamawiać takie ale z marnym skutkiem :/ musiałam sama przerabiać spodnie żeby dobrze wyglądały (myślałam ze coś w tym kierunku się zmieniło) , najlepiej poszukaj dobrej krawcowej, uszyje Ci spodnie takie jakie chcesz dopasowane do Ciebie albo kup spodnie większe i daj je do zwężenia.
Wbrew pozorom dziewczyny ubierające się w stylu skate mogą być kobiece i seksowne :) .
Tak to jest ze fajnie jest się wyróżniać ale jak ktos nie ubierze obcisłych spodni i jeszcze bardziej obcisłej koszulki tym wyróżniając się z tłumu jest be bo nie pasuje do ogółu ....


Kropek faceci już zaczęli nosić lakierki i różowe obcisłe koszulki :D nie mówiąc już o spodniach które czasem są tak obcisłe ze ledwo wytrzymują w szwach... Czy nie pozwolisz facetom chodzić do kosmetyczki żeby nie zamienili się w kobiety ? :p
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
sam jestem skatem i poweim Ci ze dziwczyna w luznej koszulce i spodanich do tego fullcap wygląda ząrboiscie :D a ciuchy to ogólnie na allegro tam jest najwiekszy wybór a kroje takich spodni to baggy i loose fit :D
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
To może i ja się włączę.. Hm. Uważam, że to tak jakby dziewczyna założyła na siebie worek. Kobiece kształty, które powinny być pokazywane, są kompletnie ukryte pod szerokimi spodniami i bluzami, które wiszą na nich. Dla dziewczyn - ok, ale bez przesady. Co za dużo, to niezdrowo.
 
Do góry