SkateGame

Status
Zamknięty.

MenOfWar

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Bielsko-Biała
Witam!

Chcę Wam polecić nową grę w sieci, mianowicie Skate Game, gra nadaje się dla tych którzy uprawiają sporty które ona promuje i dla tych którzy z jakichś względów danych sportów nie uprawiają... Może akurat coś się zmieni

Do gry wymagana jest tylko przeglądarka i połączenie z internetem, co powoduje że jest to idealne narzędzie np. do "zabijania czasu" czerpiąc z tego przyjemność.

Krótki opis:
W grze wcielasz się w postać "skatera" ćwiczysz swoje umiejętności, chodzisz na zawody i imprezy.
Z czasem zdobywasz sponsorów i kupujesz sobie lepszy sprzęt!
Nic nie stoi na przeszkodzie jeśli chcesz się z kimś porównać! Ustawki czekają!
W grze jest wiele rozwiązań ułatwiających grę jak np. powiadomienia GG, czy dokładne raporty z każdych działań. Jeśli ktoś jest zainteresowany powinno mu wystarczyć to co napisałem i screeny, o reszcie dowiesz się już w grze.

Jak na razie jest tylko serwer rowerowy, ale z czasem dojdzie rolkowy i deskowy. Planuję także otworzyć serwer dla każdego sportu jaki będę miał możliwość umieścić w grze otworzyć serwer w czasie rzeczywistym jak i serwer z grą podzieloną na tury np. miesięczne z których najlepsi będą nagradzani różnymi nagrodami.

Tematyka gry jest dość unikalna, cały skrypt jest autorski co powoduje że nie nudzi się tak szybko (nie powinna...) jak niektóre z przeglądarkowych gier a ja jako administrator zawsze służę pomocą i staram się odpowiadać na wszystkie pytania.
Moje konto w grze: MenOfWar top 57
 

MenOfWar

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Bielsko-Biała
Prosze wszystkich któży się skusili na tą grę i ich zadowoliła napisania mi tutaj wiadomości lub w grze żebym napisał postępy Admin-owi
 

wysoki123

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bardzo fajna gra zalozylem wlasnie konto i gram jakies 20 min jak narazie zapowiada sie bardzo fajnie dzieki za zaproponowanie tej właśnie gry. :D
 

MenOfWar

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Bielsko-Biała
Jak dłużej pograsz i wszystko 'opcykasz' to zrobi się jakby mniej opcji ;D a poza tym szykuje się nowa gra naszego Admina gry pozdrawiam jestem już top 26
 
Status
Zamknięty.
Do góry