Skarpetki Z Palcami

Paulinka1407

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Bardzo fajne są takie skarpetki z palcami :p Ja mam osobiście 2pary takowych i nie wiem czemu ale wszyscy zwracają na nie uwagę :p :D
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
kofam skarpetki z palcami jak dla mnie są wygodniejsze od takich zwykłych ale to tylko moje zdanie, nie którym one strasznie przeszkadzają !!! :/ :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Nie ma am takich ale chyba sobie kupie bo fajnie wygladaja i paluszki nie marzna :D

Wręcz przeciwnie.Skarpetki z palcami dają mniej ciepła niż zwykłe skarpetki. Tak samo jest w przypadku rękawiczek z 5 palcami i tych z jednym palcem. Wiadomo,jeśli palce są obok siebie to wzajemnie przekazują sobie ciepło.

Ja bardzo lubie skarpetki z palcami, mam chyba z 7 par. Ale teraz zbyt często w nich nie chodze bo w paluszki zimno :)
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Ja mam może z 5 par,ale ich za bardzo nie noszę :) Bo nie chce mi się ich wkładać. Tzn wiecie,co innego jak zwykłe skarpetki,a tu trzeba na każdy paluszek ładnie włożyć. Nie chce mi się,ale czasami noszę.
 

gooosiunia

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
mam kilka par :D
fajniutkie, smisznie wygladaja, w pozytywnym tego slowa znaczeniu :)
 

Cisza

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Skarpetki palczatki rlz :D Lubię i noszę ale fakt faktem cieplej jest w takich bez palców.
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Czasami noszę, są zabawne :) Mam chyba 2(moze3) pary :p
 

Ciaruszka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gorzów Wlkp.
Ja jeszcze nie miałam takich na nogach ale nie uważam żeby były one jakos szczególnie urodziwe bo mnie wkurza jak coś mnie ciśnie w nogi :p Więc to nie dla mnie raczej ejst.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
mam jedną parę, ale nie przepadam za nimi... jakoś tak się dziwnie w nich chodzi <_< ale przynajmniej śmiesznie wyglądają :p
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja mam takie skarpetki bo fajnie wyglądają ^^
Ale do chodzenia wolę stopki, albo te długie paskowane bez palców xP

O i skarpetki w romby wymiatają xP
 

_Zmora_

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Tych Najlepszych ;)
Ja mam kilka par, ale nie rzadko w nich chodzę, bo jakoś tak mi nie wygodnie :p . Denerwuje mnie jak czuje jakiś materiał między paluszkami a poza tym troszke mi w bucie za ciasno ;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
oł je ja je pokochałam. Są cieplejsze od takich zwykłych i w ogóle kul. Ale problem jest z założeniem :p
 
Do góry