Skarb Narodów - Księga tajemnic

Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
szczerze mówiąc, kiedy szłam do kina, spodziewałam się czegoś lepszego. niestety spotkało mnie lekkie rozczarowanie, ponieważ film ten od pierwszej jego częście lepszy nie jest. mogłabym nawet stwierdzić, że jest gorszy. chwilami nudnawy. kilka zabawnych scen, kilka zagadek. no i oczywiście super inteligentny Ben Gates.

rzeczą, która najbardziej mnie rozdrażniła w tym filmie, była scena, gdzie 'żeby reszta mogła przeżyć, ktoś musi zostać i umrzeć'. i oczywiście wszyscy przeżyli. jednak w następnej nie było już tak dobrze... ale co to za 'poświęcenie' jednego bohatera, w porównaniu z tymi wszystkimi niebezpieczeństwami? :p

zapraszam do dyskusji o filmie. :)
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
mi tam się podobał :p może nie był tak świetny jak pierwsza część (wiadomo jak to z kontynuacjami wysokobudżetowych filmów jest), ale mimo wszystko przyjemnie się oglądało. no i lubię filmy, w których gra cage, a w tym raczej nie ma co mu zarzucić :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
no. właśnie. ja poszłam do kina głównie ze względu na Cage'a. no i jeszcze pierwsza część strasznie mi się podobała, więc drugiej żal by było nie zobaczyć. :)
 
Do góry