skala depresji

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
kilkanascie punktów i już depresja, dziwna ta skala... a co do tego jaki dzień, to też prawda, dzisiejszy dzień nie należał do najgorszych
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
u mnie w sumie też dzień nie najgorszy ale nawet przy złym humorze wynik różniłby się (u mnie) o najwyżej 1-2 punkty
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
11. Patrząc na poprzednie odpowiedzi, dziwne. Mam czterokrotnie mniejszą depresję niż chociażby poprzedniczka Natrina? A może nie mam jej wcale?

Przyjmuje się, że uzyskanie ponad 10-12 punktów (po ich zliczeniu z wszystkich 22 pytań) może wskazywać na depresję.
 
M

Mia

Guest
a moze nie ma osob zdrowych a niezdiagnozowane...

dobrsa miski. wrzucamy na luz. gadała, z lekarzem. skala becka jest wymierna jesli przeprowadzana jest przez okres min 1 mies.
 

orlosep

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
beznadziejny test. cóż za wybór odpowiedzi, same pesymistyczne. W niektórych pytaniach brak wyboru.
 

Dori18

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
22.. Czy to źle..? Przecież nigdy nie było tak źle.. Chociaż ostatnio zauważyłam że nie jest najlepiej...
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Tak się zastanawiam po przeczytaniu tej ankiety, czy ze mną jest wszystko w porządku... Naliczyłam sobie tylko 4 pkt. :mruga: , a wcale dzisiejszy dzień nie należy do jakoś bardzo udanych...

Dziwny ten test...
 
P

Październik

Guest
14-15-16-17 jakoś tak, a normalnie patrząc to się w 10 znajdę, ostatnio miałem okres depresyjny, ale teraz jest ok :D tylko zobaczymy jak jutro będzie ...
 
Do góry