Skąd Twój nik? Jak powstał? No pochwal się! :D

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Hmmm W sumie moj nik to moja Ksywa ... Kumpel mnie tak nazwał od Podstawowki i Tak zostalo
(wymyslalismy sobie ksywy do podpisu pod grafitti no i tak wyszło zostało...)
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Ja wymyslałam mojego nicka 30 min xP najpierw miałam byc ee... zapomniałam już :] Wiem ze potem rozglądałam sie po pokoju i szukałam inspiracji :p Na temperówce pisało "tochain" i tochain zostało :] i teraz wszędzie tochain jestem :p:p
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Mój nick to.... moje imie i mój wiek Tomek_22
zastanawiam sie tylko co zrobic za rok kiedy stuknie 23 wiosenek :p
Pozatym przyznam sie że w swiecie wirtualnym wszedzie widnieje pod tym samym nickiem czyli Tomek_22 lub Tomek22 :) Czyli jakna innym forum lub gdzie kolwiek w sieci spotkacie sie z tym nickiem to znaczy że to ja :)
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Pod grafiti powiadasz Wais ?
Ladnie, ladnie.

Moja ksywka pochodzi od imienia i nazwiska.
Pierwsze slowo (Karolowy) przeksztalcil pewien kolega, a drogie (Pabloski) kolezanka.
Zlaczone razem daja fajna mieszanke.
Oczywiscie kazdy wola jednym slowem (Karolowy lub Pabloski).
Pierwszy wyraz powstal dla urozmaicenia mojego imienia.
Natomiast drogi powstal ze wzgledow ulatwiajacych wypowiedzeinie mojego nazwiska.

Bardzo mi sie podobaja :]
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Mój nick to moje imię, wiek, a z racji że czasami ktoś ma już kinga18 to dopisuje ink. A te ink się wzięło z tego że była tam jakaś strona i miala link w nazwie, a ja musiałam szybko coś wybrać to wyrzuciłam L i zostało ink. Taka o to historia mego nicka. Wiem że nie bardzo ciekawa ale cóż.
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moja ksywka pochodzi od imienia i nazwiska.
Pierwsze slowo (Karolowy) przeksztalcil pewien kolega, a drogie (Pabloski) kolezanka.
Zlaczone razem daja fajna mieszanke.
Oczywiscie kazdy wola jednym slowem (Karolowy lub Pabloski).
Pierwszy wyraz powstal dla urozmaicenia mojego imienia.
Natomiast drogi powstal ze wzgledow ulatwiajacych wypowiedzeinie mojego nazwiska.

Bardzo mi sie podobaja :]
- Karolowy Pabloski - faktycznie batrdzo ciekawy nik :D
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Moja xywa i zarazem nick Wioolka powtał dzieki pracowniką gazety, ale nie pamiętam już której ;)
Należałam kiedyś do zespołu tanecznego, który niestety się rozpadł. Mieliśmy wywiad no i przekształcili moje imię. Mam na imię Lidka.
Hmm nie wiem jak z imienia Lidka można zrobić Wiolka! a to drugie O to przez to, że nick Wiolka już był zajęty ;)
Na codzień zdarza się słyszeć Wioolka, ale przeważnie mówią na mnie Lidzia ;)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
W jakimś temacie już chyba pisałem ;)

BlizZ to jest zdrobnienie od Blizzard, mojego starego nicka z Counter-Strike'a :)

Były problemy że jest za długi, w dodatku Blizzardów było sporo i nawet oryginalna pisownia - !3lizz@rc! - nie wystarczyła do podtrzymania indywidualności B)
 

lea_demon

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
40
hehh no z moim to dziwny klimat byl... wszyscy mysla ze ze mnie jakas metalica albo "fanatyk czrnych kotów" ... a prawda jest inna... bo zajmuje sie informatyka i tak.... :D

lea- Lead Effective Address (jak krtos kiedys o asemblerze slyszal) i ksiezniczka taka byla podobno w Gwiezdnych Wojnach :D
demon - to proces .... a i tak angel'ow jest za duzo ;)
 
Do góry