Siostra - złodziejka

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
Hej. Od dłuższego czasu mam problem z siostra. W tym roku ma 18 lat. Normalnie mam jej dość, non stop gdy mam kase zawsze mi coś ukradnie. Nazbierało się ok 300 zł -.- Gdy mówie to mamie to mama odpowiada " Czy złapałem ją za ręke" no i czasami sie siostry pyta czy ukradła to...No ale złodziejka, jak złodziejka sie nie przyzna, nie? Chowałem gdzie sie da kase, ale i tak ukradła... No ja po prostu, nie wiem co robić...Poradzicie coś? Dodatkowo moja siostra pali papierosy...i zawsze specjalnie przy mnie , żeby mnie wkurzać i żebym sie truł...-.-

To jest po prostu skandal -.-


Dzieki, po szkole odpisze :)
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Hehe, nie ma to jak pies z kotem :p

Co do palenia papierosów przy Tobie - zawsze możesz się oddalić prawda? Nie wiem jak jest z pomieszczeniami - jeżeli macie wspólny pokój to porozmawiaj z matką na ten temat i powiedz, że nie chcesz być cały czas palaczem biernym i żeby paliła np. w pokoju rodziców

Co do kasy - dziwna sprawa, tym bardziej w rodzeństwie, a co do sposobu to jest on banalny - jak nie planujesz większych wydatków to po prostu kasy nie trzymaj w portfelu. Przecież mamy masę ofert kont osobistych do tego masz kartę - większość to w ogóle kartą możesz płacić, no a jak bedziesz potrzebował gotówki, to zawsze możesz sobie wyjąć z bankomatu.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
hehe a ty ile masz lat????

z kobieta nie umiesz dac rady????

zaloz sie konto i na karte wtedy juz nic jej nie da ze weznie karte jak pinu nie zna
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Jeśli nie konto to możesz sobie założyć książeczkę... i wpłacać na książeczkę... Chyba w kazdym banku jest mozliwosc zalozenia tej ksiazeczki... Minus taki, ze musisz isc do banku wyplacic pieniadze, nie to co bankomat. Na zlodzieji nie ma innego wyjscia.. kazda kryjowka bedzie odnaleziona...Chodzenie z taka suma pieniedzy przy sobie tez nie jest dobrym rozwiazaniem.. tak wiec...albo konto, albo ksiazeczka..., albo... skrzynka na kluczyk..cos w rodzaju sejfu. Musisz sie popytac w sklepach z narzedziami, tam powinni miec cos takiego..i wtedy kluczyk mialabys przy sobie ;)
 

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
tak sie składa, ze konto w banku mam ale gdy trzymam na chwile pieniądze w domu to i tak ukradnie...mam 16 lat...

a jakies sposoby macie zeby odzyskac te 300 zł? tez jej kraść?


moja mama se mówi, ze nie ma siostra ani ona przy mnie palić, ale nikt tego nie przestrzega

bezczelność -.-
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Pieniędzy raczej nie odzyskasz.
Zostaw jakaś kase na wierzchu w 5zł,2zł żeby tego trochę było i wyjdz gdzies. Tylko musisz mieć pewność, że nikt inny nie będzie mógł zabrać. Jeżeli kasa zniknie to będziesz miał dowód - zrobisz jej jazdę, albo mama zrobi. Może przestanie...
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
jeśli przez chwile trzymasz w domu to daj mamie, przecież ona matce nie ukradnie chyba no nie??a tamtych pieniędzy chyba już nie odzyskasz <_<
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
jak mówiła cruel, zostaw pare złotych na stole i pokaż mamie, że położyłeś tu kase i jak zginie, to znaczy, że twoja siostra jest złodziejka.
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
Schowaj tam, gdzie kobiety nigdy nie zagladaja. W brudną bieliznę! BB)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Hehe, dobr pomysł, ae mieliśmy pomóc człwiekowi, a nie go jeszcze dołować. Z liścia jej i
po sprawie :p
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
albo podaj ja do sadu

nagraj ja zbierz materialy dowodowe itp.

a jak nie wyjdzie to zastrzel ja :D
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Najelepiej zrobisz trzymajac kase na koncie, a co do przylapania na goracym uczynku to pomysl z kamera niejest zly xD tylko trzeba dobrze wszystko obmyslec ;p Wg mnie to troche dziwne ze twoja mama jakos nie moze wplynac na twoja siostre, jesli ona dostaje kieszonkowe czy cos w tym stylu to powiedz mamie zeby je tobie oddala w wyskokosci tych trzech stow wzamian za tamte kradzieze ;p
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Hej. Od dłuższego czasu mam problem z siostra. W tym roku ma 18 lat. Normalnie mam jej dość, non stop gdy mam kase zawsze mi coś ukradnie. Nazbierało się ok 300 zł -.- Gdy mówie to mamie to mama odpowiada " Czy złapałem ją za ręke" no i czasami sie siostry pyta czy ukradła to...No ale złodziejka, jak złodziejka sie nie przyzna, nie? Chowałem gdzie sie da kase, ale i tak ukradła... No ja po prostu, nie wiem co robić...Poradzicie coś? Dodatkowo moja siostra pali papierosy...i zawsze specjalnie przy mnie , żeby mnie wkurzać i żebym sie truł...-.-

To jest po prostu skandal -.-
Dzieki, po szkole odpisze :)


faktycznie to jest po prostu skandal hahahahaha

masz fajną siostrę - podoba mi się:)

widzę, że nawet kasy nie umiesz porządnie schować, LOL - masz pecha haha
jak Ty masz taie podejście do życia to ja Ci chłopie współczuje:) i do tego jeszcze konfident , LOOOOOOOOOL
 
Do góry