SIMS3 z TORRENT-POLSKA!

Status
Zamknięty.

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
Cześć ;) Mam problem, ściągnęłam TS3 z //ciach, bodajże od Melkora. Mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia co z tym robić. Mam pobrany jeden katalog o nazwie "The Sims 3 - Melkor Addons Pack". W tym katalogu mieści się 5 folderów: Brak canzury w The Sims 3, Najnowsze dodatki z dnia 9 czerwca + miasto, Najnowszy i działający crack, Pieniądze, Zmień język w TS3. W każdym z tych folderów jest plik o nazwie "info".
W pierwszym:Witam wszystkich zbroźników, którzy tu zajrzeli.
Nie wgłębiam się - różne fetysze ;)

Plik należy podmienić z oryginalnym w tej lokalizacji:

C:/Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin

Nie wiem czy po prostu podnienić się nie da, czy to tylko w moim Windowsie. Manowicie mam Win7, także u mnie nie ma żadnego folderu o nazwie Electronic Arts.
W drugim: Przenieś zawartość folderu do:

C:/Moje Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads

(Moje Dokumenty = Dokumenty w Windows Vista)

Następnie uruchom "Program startu gry The Sims 3" (game launcher)
Z listy po lewej kliknij w "Pobrane", następnie w głównym oknie u góry w "Wybierz wszystko"
Teraz "Instaluj".



Uwaga! Jeśli nie widziasz w swoich dokumentach przedstawionej powyżej ścieżki, nie twórz jej!
Oznacza to, że masz początkową wersję gry RELOADED. Wymagana wersja to RAZOR1911.
Aby spatchować wersję gry do RAZOR1911 ściągnij plik rar z poniższego linku i wypakuj
go w głównym katalogu The Sims 3.


Tutaj już zupełnie nie wiem o co chodzi i liczę na Waszą pomoc. Ale no tak, w każdym folderze jest info i jeszcze jakiś plik który jest nieobsługiwalny. W drugim, czyli 'Najnowsze dodatki z dnia...' jest tych nieobsługiwalnych plików masę.

Prosiłam o rady różnych ludzi, którzy mieli np. blogi z poradami, ale polecali mi tylko ściągnać grę jeszcze raz tylko z rapidshare. Ale myślę że tą też da się jakoś rozbroić. ;) Pomóżcie proszzzęęę!
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Droga koleżanko, jak dobrze zrozumiałam, chciałaś ściągnąć grę Sims 3. Ale ściągnęłaś
"The Sims 3 - Melkor Addons Pack"
czyli dodatki do gry. :lol: Proponuję ściągnąć GRĘ (najlepiej z półki), a dopiero potem wgrywać dodatki. ;)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
O boże to trzeba być bezmózgiem żeby ściągnąć zamiast gry dodatek do niej :p
Poza tym gry ściąga się z półki, a nie z torrentów.
NA FORUM NIE TOLERUJEY PIRACTWA
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
O boże to trzeba być bezmózgiem żeby ściągnąć zamiast gry dodatek do niej :p
Poza tym gry ściąga się z półki, a nie z torrentów.
NA FORUM NIE TOLERUJEY PIRACTWA
Wyjaśnisz mi znaczenie słowa mezmózg i jak to się wiąże z Twoimi argumentami? :mruga:
Poza tym, to ten który dodał tą grę na torrenty pisał GRA nie DODATKI...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
No coz tylko Ty Ilusia jestes w stanie ratowac kobiecy gatunek od kompletnego zlamienia i znoobienia :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry