Simlock W Nokii 3100

Status
Zamknięty.

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mam maly problem, dzisiaj sciagnelam simlocka z nokii 3100 przez ta str. http://www.programosy.pl/simlockk.php ( tam wyskoczylo z 9 róznych kodów) ja wpisalam tylko jeden bo po jednym juz wszystko dzialalo (tzn chyba prawie wszystko bo jak teraz chce sprawdzic np. ile mam na karcie albo ile smsów w pakiecie mi zostalo wpisujac np. *121# to wyskakuje ODPOWIEDŹ SIECI NIEROZPOZNANA) Czy to wina tego ze nie wpisalam wszystkich kodów czy karty sim? (jeśli kodów to mogę tą reszte wpisać? czy już sie nie da?)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
A powiedz jeszcze jaka siec masz? Ja w swojej Simlocka nie ściagałem, ale pamietam, ze kiedys tez miałem cos takiego - takie teksty w komórce, tylko juz nie pamietam kiedy to było:/
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
do zdjęcia simlocka wystarczy wpisać pierwszy kod..
a co do tego komunikatu to sprawdź ustawienia telefonu i nr centrum wiadomości..
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mam Plusa i wyciagalam karte sim przy sciaganiu simlocka juz dziala wszystko okey... tzn prawie bo nie da sie wylaczyc przekierowan rozmow (chociaz nawet tego nie wlaczalam) i jak dzwonie do kogos to wyskakuje okienko"UWAGA PRZEKAZ POŁĄCZEŃ AKTYWNY" i dopiero idzie sygnal :/ i tylko ja tak mam moje kolezanki nie ;/
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Przekierowanie jest o ile sie orientuje płatne. U mnie tez tego sie nie da - Orange. A co do tego "przekaz pol.aczeń aktywny" to tez to mam, tak samo jak dużo osób - tym sie nie przejmuj.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
uff to dobrze :) ale to jest strasznie denerwujace :/ Dziekuje za pomoc :* Temat można zamknąć :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry