Siłownia - Bemowo

alekx

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witajcie,
możecie polecić coś z siłowni na Bemowie? Chwilowo zainteresowało mnie S4 bo na Świetlików są i mają dobre karnety, a poza tym to jakoś jak latam po okolicy to niewiele widzę z takich punktów. Podpowiecie cosik?
 
M

miśko90

Guest
na ile sie orientuje w temacie to S4 jest najlepszym klubem na bemowie z dobrą siłownią. Latasz i nie widzisz bo tak na prawde Bemowo nie obfituje w duży wybór siłowni, cos tu nie obrodzily:). ja bym spróbował z S4, mają dobrą prasę w mieście wiec looz
 

alekx

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zacząłem już testowac od nowego roku S4 na bemowie i jestem zadowolony, aczkolwiek ostatnio zauważylem, że można kupić u nich karnet na siłke + basen na włochach i się teraz nad tym zastanawiam. Mój kręgosłup wymaga basenu, lekarza nie daje spokoju więc może byłoby to rozwiązanie, bo podobno można kupić karnet na basen + siłkę, ale na siłkę mógłbym chodzić na bemowo zamiast na włochach - tak to działa??
 

wredny_jakich_malo

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Ja też polecam S4. Chodziłem tam jakiś czas i byłem mocno zadowolony. I racja- na bemowie jest stosunkowo kiepski wybór dobrych siłowni.

Pzdr!
Wredny
 
Do góry