Silnik Magnetyczny.

PilotPL

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Łożysko bez tarciowe, składa się z 2 części, Magnesu w kształcie koła, z dziurą wewnątrz, oraz z magnesu w kształcie walca.


Magnes w kształcie koła, zbudowany jest z pojedynczych magnesów, sklejonych ze sobą, wszystkie muszą być ustawione tym samym biegunem w tym samym kierunku.


Walec, strona która posiada ten sam biegun, powinna znajdować się wewnątrz, okrągłego magnesu, tak by np jeśli środek okrągłego magnesu jest naładowany ( - ) ujemnie, to walec również powinien być włożony tym biegunem do środka, dzięki takiej kombinacji, łożysko nie będzie tarło podczas obracania się,


Dlaczego silnik magnetyczny ?
Ponieważ, ułożenie magnesów do wewnątrz jednym biegunem spowoduje rotacje Walca, dzięki czemu walec bez żadnych innych narzędzi będzie się obracał. :) TESTOWANE !




Do mojego 1 silnika który skonstruowałem potrzebowałem

8 magnesów w kształcie Prostokąta (
kulki metalowej na którą położyłem okrągły magnes z dziurką, ( Walec w łożysku miał by podstawę również magnetyczną, przez co nie było by tarcia, lecz nie miałem na tyle pieniędzy by kupić aż tyle magnesu, a kulka styka się z np: stołem w tylko jednym małym miejscu, dzięki czemu jest bardzo małe tarcie. i te 8 magnesów starcza by napędzić kulkę )

Gdy przytrzymam Silnik magnetyczny nad kulką z magnesem, Kulka wpada w rotacje, kręci się aż wezmę z nad niej silnik magnetyczny.



Jak zarobie, to postaram się wykonać w całości silnik Magnetyczny. tak by móc go wam zademonstrować.


A gdy już będę miał 1 silnik magnetyczny, zorbie kolejne, połączę je, dodam kilka powierzchni magnetycznych o odpowiednich biegunach, i stworze silnik anty grawitacyjny. ( W galerii znajduje się Szkic, silnika anty grawitacyjnego który zbuduje.)

Na budowę 1 małego silniczka, potrzebowałem 9,60 zł młotek to rozwalania starych głośników w poszukiwaniu okrągłego magnesu z dziurką

Sprawdź to sam. !! ZBUDUJ SWÓJ WŁASNY SILNIK MAGNETYCZNY.

Nie zamierzam z nikim dyskutować na temat, "to nie możliwe, kłamiesz itp" Zbuduj przekonaj się, za to chętnie podyskutuje z osobami które go zrobią, i z nimi porozmawiam o dalszych krokach. co można z tym zrobić. I jak to przerobić, żeby było coś jeszcze zupełnie innego. Jak Teleport, materializator, silnik "anty-grawitacyjny", Kreator magnetyczny. ( są to moje inne projekty, których w przeciwieństwie, do magnetycznego jeszcze nie zbudowałem i nie jestem ich pewien na 110 % )
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
I jak tam prace się posunęły? Chętnie zobaczył bym te szkice i jeśli masz jakieś fotki to też miło by było pooglądać.
 
Do góry