Siedzenie na podłodze

Y

Yellow Jester

Guest
Witam.

Chciałbym zapytać, jakie macie pomysły na wygodne siedzenie na podłodze. Chciałbym siedzieć miękko, najlepiej z jakimś oparciem, ale możliwie nisko przy ziemi. Najlepiej jeszcze z wyprostowanymi nogami. Krzesło jest dla mnie zbyt wysokie, a sama podłoga zbyt twarda. Co proponujecie?
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
A próbowałeś siedzieć na poduszce? :D Ja całe dnie spędzam w swoim pokoju gdzie nie mam biurka, tylko taki stolik niski. No i na krześle to nie da rady, a sama podłoga za twarda, siadam więc na takiej poduszce co leży na boku tapczanu ^^
 
Y

Yellow Jester

Guest
Moja poduszka od kanapy jest strasznie miękka i zbyt mocno się ugina pod masą mego (wcale nie aż tak ciężkiego) ciała. Obecnie siadam na takiej sprężynującej kołdrze z Ikei, złożonej kilka razy na pół, ale nie jest zbyt stabilna i szybko się tyłek poci.
:)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja uwielbiam siedzieć na podłodze i zapewne będę, jak już będę miała.. podłogę. Jak już pisałam w jednym z wątków, usiłuję zdecydować się na jakieś fajne, porządne, ciche panele czyli coś na czym kompletnie się nie znam <frustracja>. Może ktoś coś doradzi?
 

natu26

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
No powiem, że wybór tam niezły... sama bym nie wiedziała na jakie się zdecydować. Chyba na początek szła bym w kolory.. uwielbiam ciemne typu venge.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
@Yellow Jester

Jest coś takiego, jak "krzesło podłogowe" (floor chair), Azjaci takich używają :) Ale czy to jest wygodne, to nie wiem, chociaż pewnie tak. Albo na przykład pufa sako, jest trochę wyższa, niż floor chair, ale wygodna, sama chciałabym taką kiedyś sobie sprawić.
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Pufy sako są fajne, ale moim zdaniem raczej tylko do relaksu, oglądania tv itp. Nie nadają się chyba do siedzenia przy stole np.

A co byś powiedział na taki wynalazek?

c93d7b6d8c11901b6ff6f840db390aaf.jpg
 
Y

Yellow Jester

Guest
jotka1 napisał:
tylko do relaksu, oglądania tv itp. Nie nadają się chyba do siedzenia przy stole np.
Ja potrzebuję to siedzisko tylko do słuchania muzyki. Włożyć płytę, usiąść, odsłuchać.

Zapomniałem o tym wątku, bo przestał mi się wyświetlać w "mojej zawartości"! Przyjrzę się bliżej waszym propozycjom. Dziękuję za odzew i pozdrawiam.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Yellow Jester napisał:
tylko do relaksu, oglądania tv itp. Nie nadają się chyba do siedzenia przy stole np.
Ja potrzebuję to siedzisko tylko do słuchania muzyki. Włożyć płytę, usiąść, odsłuchać.

Zapomniałem o tym wątku, bo przestał mi się wyświetlać w "mojej zawartości"! Przyjrzę się bliżej waszym propozycjom. Dziękuję za odzew i pozdrawiam.
Mnie się muzy najlepiej słucha po prostu leżąc na plecach :)
 
Y

Yellow Jester

Guest
To niewykonalne. Głośnik wysokotonowy muszę mieć na wysokości ucha.
 
Do góry