Siatkóweczka :D

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
siatka 2 razy w tygodniu po 2 godzinki, plus support na basenie, mi nic więcej nie trza, oprócz tego deska, i 2 godziny w tygodniu piłki :p

pozdr. K-x
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
siatka 2 razy w tygodniu po 2 godzinki, plus support na basenie, mi nic więcej nie trza, oprócz tego deska, i 2 godziny w tygodniu piłki :p
Ale masz fajniutko... , a ja nie mam na to czasu :( w gimnazjum to co innego, teraz to tylko szkoła, a potem to już chyba się zbytnio nie chce...
Uwielbiam siatkówkę :D i grać i oglądać. Łukasz, hmm, może być, ale Mariusz W. - rozpłynąć się można ;)
 

Beatka500

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hehe mam jego autograf... :D A szczerze bardziej mi się podoba Wlazły... A ja lubie siatkówke i nawet ten sport trenuję... :p
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No ja tez uwielbiam siatkówke :) No treningow mam malo no bo tylko 2 w tygodniu po 2 goidziny i jeszcze na WF. No a do tego basenik :) Osobiscie wole olgladac siatkowke niz piłkę nozną.
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ja lubię! To jest głównym sportem w moim gimnazjum. Często gram na WF-ie i idzie mi coraz lepiej. ;)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
to w drugą stronę trzebaby rozpatrywać - jakbys nie lubiła to bys nie trenowała ;)

Siatkówkę lubię jak najbardziej, swego czasu to nawet całkiem nieźle grałem ;) Ale teraz to już nie te lata... :p A na poważnie to WF się skończył a sekcja siatkówki jest w nieludzkich godzinach więc odpuściłem...
 

..::NieznajomA::..

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Zysio - nie te lata? Głupoty gadasz - o ile wiek podany w profilu jest prawidłowy... A poza tym na sport nigdy nie jest za późno:)
No chyba, ze nie pozwalaja na to obowiązki... Wtedy inna sprawa :)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
wiek jak najbardziej prawidłowy :) obowiązki trochę nie pozwalają, a po całym dniu biegania po uczelni raczej średnio mi się chce iść na siatkówkę na 20,00 :/ Tu jest pies pogrzebany...
 

..::NieznajomA::..

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
No tak... pieskie życie studentów...
W takim bądź razie nie pozostaje mi nic innego jak zyczyć Ci więcej wolnego czasu spędzanego aktywniej niż bieganie od jednej do drugiej sali stundenckiej...
Pozdrawiam :)
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
nie takie pieskie - na czworaka to się nie zdarza chodzić choćby nie wiadomo co się działo :D
Poza tym - wiesz - biega się też między uczelnią a barami ;) Intensywne ćwiczenia mięśnia piwnego tudzież zwanego beercepsem stosuję ile tylko można :D
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
no bez przesadyzmu :D

dobra - wróćmy do siatkówki, bo nas vito dojedzie za OT :p
 

..::NieznajomA::..

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Osobiście oczywiście kibicowałam zawodnikom z Bełchatowa, ale trzeba przyznać, że Jastrzębski też wykazał się wielką klasą w finałach... Wynik 3:0 może tego nie pokazuje, ale sądzę, że cała gra była na baardzo wysokim poziomie:)
Poza zawodnikami Skry - Wlazłym i Winiarskim sądzę, że warto wspomnieć także o Igle - nasz najlepszy polski libero:)
 
Do góry