Siatkóweczka :D

_Aneta_

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Sokołów Podlaski
Kto z was lubi siatkówkę :D?Wiecie moja mama znalazła juz dla Siebie zięcia :hyhy: wiecie moim mężem ma Być Łukasz Kadziewicz :D Masakra :D Ładny ładny :p
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
hehe....no ładnie ładnie jak za sredniowiecza rodzice wybierali rodzicom małżonków :rotfl: a tak na poważnie to ja lubie pooglądac jak inni grają
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Jak nogi w TV niema to i znudow siatkowke poogladac mozna
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
nom jak nogi nie ma to pooglądać można...a jak jest jakiś mecz piłkarski to niee
 

_Aneta_

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Sokołów Podlaski
hehe wiecie przynajcie,ze Łukasz jest ładny ;) tzn to nie najwazniejsze czy cos,ale fajnie by bylo go poznać czy jest fajny :) hehe no wiecie mama zawsze zanim zrobi z siebie tesciową pyta czy mi się chłopak podoba :D a tak ło to oglądacie?tak wiecie o co mi chodzi:p
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
no siatkowka nawet nawet...
ale zdecydowanie wole sobie poplywac :)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
mi tam bardziej się Mariusz Wlazły podoba :] uwielbiam oglądać Go w akcji ;) hihiih

[ Dodano: 2005-07-28, 21:44 ]
Ps. Łukasz też niezły :eek:k:
 
V

vanilia

Guest
_Aneta_, zeby tylko on ciebie chcial jak on ma dziewczyne SYLWIE:D

[ Dodano: 30 Lipiec 05, 11:48 ]
jeszcze lepij TWOJA MAMA

[ Dodano: 30 Lipiec 05, 11:49 ]
Madzia:(, mi tesh on sie podoba:p i winiarski
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
hehe wiecie przynajcie,ze Łukasz jest ładny
śliczny jest :D też miałam na jego punkcie bzika, ale jak się dowiedziałam, że ma żone, od razu mi przeszło :) i szkoda, że już nie gra w reprezentacji... :(
siatkówe uwielbiam oglądać i uwielbiam w nią grać :)
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Ja uwielbiam.SZczegolnie na plazy grac .Ale na sali tez moze byc .Ostatnio na WF 9 asów serwisowych :p
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Jak byłam młodsza to bardzo się interesowałam, oglądałam mecze i w ogóle super super :) teraz już na nic nie mam czasu przez szkołe, ale nadal bardzo lubię ten sport :) Chciałam tutaj opisać anegdotkę ( lol ) z siatkówką związaną. Kiedyś rozmawiałam z kumpelą o siatkówcę (wtedy co byłam taka wkręcona w to wszytsko :) ) I taki koleś chciał się nam przypodobać i coś tam dogadywał, ale widać było, że w ogóle się nie zna. Mega gafę strzelił, kiedy rozmawiałyśmy o polski bloku a on na to, że bardzo lubi tego zawodnika :D Biedaczek nie odróżnia bloku od Murka :D
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
nie lubie az tak bardzo siatkowki ale Aneta jest z !!!SOKOŁOWA PODLASKIEGO!!! i musialem napisac tego posta :p

!!!SOKOŁÓW GÓRĄ!!!
 
Do góry