Shoutbox

Czy chcesz ShoutBoxa

  • tak

    Votes: 0 0,0%
  • nie

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Jak nie bedzie na Ciebie :D
Tylko jakies czyszczenie zeby bylo codziennie bo przy tej liczbie uzytkownikow to moze sie zapchać :D
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Jakie to typowe... 25h mineło, gdzie shoutbox?

;] Sam jesteś typowo niezrozumiały... Panie half-modzie może mam dać linka gdzie wyjaśniłem tą sprawe? Pisałem już że czekam na nową wersję oskryptowania forum i wtedy zainstaluje shoutboxa ;]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Panie Administratorze, niestety nie każdy jest tak omnipotentny jak Pan aby w kilku takich samych tematach doszukać się jednej odpowiedzi. A za linka podziękuje, sądze że sobie poradze.
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja jestem na NIE. Shutbox kojarzy się z początkującymi i mało rozwinietmy forami. Po za tym jak tutaj jest tyle userów to by był niezły syf tyle zdań by przybywało, że nie było by się w stanie wszystkiego odczytać. Przeciez macie PW. Po za tym jak ktoś che z kimś z forum po kilkać to może to zrobić na gg


a nie żalą sie w każdym temacie i wszedzie te off topicki...

Jesteś Global Modem i do Ciebie należą obowiązki dbania o to, by robiło sie jak najmniej offtopów :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Jesteś Global Modem i do Ciebie należą obowiązki dbania o to, by robiło sie jak najmniej offtopów
Jestes na forum zbyt krótko zeby poznać mozliwości tutejszych userow w kwestii off topicu :/
zresztą jest śmietniczek w ktorym też są ciekawe tematy ale uzytkownicy interpretuje je jako miejsce pisania co im sie chce. Shoutbox troche by odciążył tematy. J
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Jestes na forum zbyt krótko zeby poznać mozliwości tutejszych userow w kwestii off topicu

To, że jestem tutaj zarejstroway od nie dawna nie znaczy, że mnie tutaj kiedyś nie było :p Owszem byłem przez rok, ale później czas nie pozwolił i jakoś nie wchodziłem tutaj, później zapomniałem. Zapomniałem hasła i nicku jaki tutaj miałem, więc to jest moje drugie konto...
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
pol roku mnie tu nie bylo a SB jak nie bylo tak nie ma:D
a tak w ogole to wrocilem, nie musicie klaskac i witac mnie owacjami na stojaco:p
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Shoutbox jest fajny przydal by sie na forumowisku.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ale po co... jest czat forumowiska, jest samo forum, po co jeszcze SB? <_<
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
To swoją drogą. Ja sądze,że forum i czat w zupełności wystarczą.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Własnie ze fajnie by było gdyby wszyscy aktywni użytkownicy zaczeli pisać jednocześnie w shoutboxie. :D A czat?Kto tam pisze.Jak są na czacie trzy osoby to już sukces.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Zresztą Shoutbox widac zaraz przy wejsciu na forum a czat trzeba szukać. Zreszta ja na czacie nie siedze wole shoutbox.
 
Status
Zamknięty.
Do góry