Sexualna zazdrość

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Czy byliście zazdrośni jak partner/partnerka mówili o seksie ze swoim byłym/byłą?
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja nie muszę na szczęście tego przeżywać. Chodzę z moim chłopakiem od 3 lat i otrzymałam go w stanie: prawiczek :D
Ale cóż, domyślam się że byłabym zazdrosna. Wystarczy mi, że słucham o jego byłych, choć na szczęście nie wspomina ich aż tak często i gorąco. Taki mechanizm obronny :D
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Mnie poprostu rozpiera gniew i złość jak słyszę jak mój chłopak opowiada coś o swojej byłej......... <_<
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No coz, a ja jestem dziwna i czesto gadam o swoim bylym, o roznych sytuacjach z nim zwiazanym, ale o seksie tez <_< Moj biedaczek nie ma o kim mowic, przynajmniej w kwestiach seksualnych :p. Ja przepraszam, ale nie jestem w stanie nie mowic o tak- jakby na to nie patrzec- waznym rozdziale w moim zyciu, niestety...I musi to moje biedactwo znosic...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez nie mam tego problemu, ani niczego nie musze sluchac na szczescie, ani sama nie mam co opowiadac :)
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Moj chłopak niestety ma co opowiadać...w przeciwieństwie do mnie często mi to bardzo pzeszkadza bo jestem chorobliwie zazdrosna
 

Natalia20

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
37
mój chłopak nie mówi o tym bo wie ze mnie to wkurza raz o tym gdalismy bo koniecznie chciałam wiedziec jak mu było z poprzednią panienką
 

madman

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
slask
hmmm :/ a wszyscy którzy tu piszą bankowo twierdzą że szczery dialog jest podstawą dobrego związku BB)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zazdrosc rzecz normalna
swiadczy ze cos sie tli - nie zgaslo
zazdrosc absurdalna to rzecz nie normalna
i swiadczy jedynie o problemach emocjonalnych badz intelektualnych czy osobowosciowych
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja nie muszę na szczęście tego przeżywać. Chodzę z moim chłopakiem od 3 lat i otrzymałam go w stanie: prawiczek :D
Ale cóż, domyślam się że byłabym zazdrosna. Wystarczy mi, że słucham o jego byłych, choć na szczęście nie wspomina ich aż tak często i gorąco. Taki mechanizm obronny :D

ja tak samo :D i ja sama tez nie mialam wczesniej innych partnerow tak jak i on partnerek ;) ale jestem pewna ze bylabym zazdrosna i rozmyslalabym o tym czesto jak mu bylo z tamta i czy ja nie jestem gorsza...
 

Githany

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
264
Punkty reakcji
0
Zawsze mnie to śmieszyło. Faceci są tacy zabawni, kiedy opowiadają jednej kobiecie o seksie z inną :D a jednocześnie nie chcą jej urazić. Kiedyś nawet przypadkiem poznałam jedną z jego byłych znajomości seksualnych i nie powiem, uśmiałam się serdecznie z jej kręcenia, kim to była dla mojego faceta.
 
Z

Zerek

Guest
Nie mam tego problemu zastałem swoją jako dziewice :]
Zresztą podobnie jak ja ona nie miała nikogo wcześniej więc temat sexu bądź nawet rozmowy o byłym jest mi zupełnie obcy :]

Gdyby jednak kogoś miała to rozmowy o tej osobie nie należały by do przyjemnych...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja pewnie tez bylabym zazdrosna jezeli facet mialby kogos przede mna, wydawaloby mi sie ze caly czas mnie porównuje :]
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
pewnie przez 1 miesiac, rok bylo by toi nieuchronne
pozniej raczej nienormalne
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mi sie jednak wydaje, ze co jakis czas taka osoba wraca do swoich wspomnien i ze tak na prawde czesto myli, o tym jak to bylo kiedys z kims innym :]
to tylko moje wyobrazenie
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
po flamandzku
jak rowniez w cockney
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czyli niderlandzki, czyli holenderski również, no coż w Holandii na pewno tak mówią, ale nie wiem czy tak sie to pisze :p ja tylko kilka słowek ze słuchu umiem :] bo tak ogólnie to mnie ten język drażni troche :/

dobra koniec OT :p
 
Do góry