Sex Z Żonatym

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Większość ludzi ma pochrzanione życie... Np. ja. No ale cóż ktoś musi cierpieć żeby ktos mógł mieć super życie. Ktoś musi być biedny, żeby ktoś musiał być bogaty. taka jest już kolej rzeczy. Więc nei śpij z żonatym. Rozejrzyj się za fajnym, wolnym facetem i z nim się baw do woli. Życze dojścia do porozumienia z własną osobą.
 

TPJ

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Widzę, że same panie się wypowiadały... Ciekawe. Cóż - będę pierwszy.


To chyba zależy od tego, czego po takim spotkaniu się oczekuje.

Jeśli jakaś dziewczyna liczy na trwały związek - to porażka. Jeśli facet zdradza swoją żonę, to co - swojej kochance będzie wierny? Śmiechu warte. Zabawki szuka i tyle. W dodatku w ogóle nie przejmuje się innymi ludźmi - bo ma za nic uczucia swojej żony.

Jeśli zaś chodzi o samą tylko zabawę, to trzeba też wziąć pod uwagę uczucia innych ludzi. Bawić się można, owszem - tylko żeby potem nikt przez nas nie płakał. A co będzie, jak jego żona się dowie? Będzie jej miło, przyjemnie? Ja bym tam nie chciał z czymś takim żyć na sumieniu. (Nie wspominając już, że może z tego większa awantura się zrobić.)


@k@sia: wiesz, ja z kolei, czytając o zdradzających kobietach, stwierdzam, że to mentalne nastolatki, szukające w życiu przygody (tylko dlaczego kosztem kochających ich mężczyzn, do diaska?). I zaczynam się dziwić tym, którzy w ogóle się wiążą z "kobietami" poniżej pewnego wieku.

I jaka jest różnica, czy ktoś zdradza z powodu seksu, czy dlatego, że ma "fiu-bździu" w głowie i nie dorósł do poważnego związku? Boli tak samo.

W ogóle mężczyzna, który zdradza swą partnerkę, to dla mnie szczeniak, zwykły palant, nie mężczyzna. Mężczyzna potrafi kochać jedną kobietę i być jej wiernym - w końcu to ona czyni go lepszym człowiekiem. I to jest napiękniejsze, co mu się może w życiu przydarzyć.


Zapewniam też, że są tacy faceci, którzy seksu nie traktują jak "ćwiczeń na siłowni", dla których najbardziej liczy się właśnie udany związek, a nie jakaś "małolata", choćby nie wiadomo jak bardzo tyłkiem kręciła. A seks w ogóle nie jest dla nich najważniejszy.


I nie naskakujcie tak na zak, bo nie ma powodu, drogie panie. Wszak nic złego się (miejmy nadzieję) nie stało, a pytać każdy może. Od tego jest forum.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
nie naskakujemy
zak czytałam uwaznie wszystkie twoje posty
jeśli uważasz ze wiesz czego chcesz to przeczytaj post który sama napisałaś dotyczacy tego ze on dał ci coś czego inni nie moą i ze szukasz tego u innych
krotko mowiac komus feromony uderzyły do głowy i być może sie w nim zauroczyłaś
nie pomyl feromonów z miłością bo z tego i tak nic nie wyjdzie
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
nie naskakujemy
zak czytałam uwaznie wszystkie twoje posty
jeśli uważasz ze wiesz czego chcesz to przeczytaj post który sama napisałaś dotyczacy tego ze on dał ci coś czego inni nie moą i ze szukasz tego u innych
krotko mowiac komus feromony uderzyły do głowy i być może sie w nim zauroczyłaś
nie pomyl feromonów z miłością bo z tego i tak nic nie wyjdzie


tu nie chodzi o tego żonatego mężczyznę tylko o faceta ktorego kocham lub kochałam nad życie (sama nie wiem co do niego teraz czuje), ktory odszedł i bez którego nie mysle poważnie o życiu.
źle mnie zrozumiałaś, ja wiem czego chce... spokoju, uwierz mi, ze ostatmio wiele się działo w moim życiu, tak wiele, że zmieniłam sie, jestem całkowicie inną osobą.
właśnie jego odejście to sprawiło, chciałabym o tym zapomnieć i dlatego szukam kogos kto zajmie jego miejsce, zeby w moim serduchu nie było tak pusto jak jest teraz, albo chociaz żeby ktos pozwolił mi o nim przestać mysleć.
nie wiesz co czuję, nikomu nie życze, aby czuł sie tak jak ja.
ten temat był tylko ciekawością, jak inni na to patrzą.
ale ja tez mam swoje zdanie, może nawet podobne do waszego.
nie zrobie tego, obiecałam, nawet chyba nie myslałam o tym poważnie, to był tylko impuls, chwilowa porażka, ze o tym nawet pomyslałam.
szkoda mi mojej koleżanki ktora tak robi, bo ona kocha tego faceta.
ja nigdy bym nie mogła pokochac kogos takiego, brzydzi mnie to.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ale to chore szukanie na siłe,
kogos kto ''na chwile'' zajmie miejsce
w Twoim serduchu,
kogoś kto na chwilę da Ci poczucie bezpieczeństwa.
I na chwilę zapomnisz o wszystkim.
Ale potem wracają problemy więc sensu to nie ma.
Jeśli chcesz spokoju to mieć go możesz jak skończysz
z poszukiwaniem i tymi głupotami.
Odpocznij, napewno znajdziesz kogoś kto pokocha
Cię taką jaką jesteś ;)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
ale ja tego nie robie na siłe, ja czekam, jak każdy, wierze ze kogos kiedyś poznam, ciekawego.
teraz się bawię ile mogę, żeby tylko zabić czas.
a to był pomysł mojej koleżanki więc ja nie robie tego na siłe, bo sama bym raczej na to nie wpadła.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Tutaj są dwie osoby dorosłe.Decydują oni o swoim losie.
Tylko czy nie jest tak że jesteś dziewczyną na chwilę?
Jego żona ma problemy i może dlatego nie chce seksu.Facetem żądzą popędy.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Twoja koleżanka powinna pomyśleć jak sie czuje jego żona ! To nie jej wina że musieli jej wyciąć macice ale mąż powinien przy niej trwać ! Wiadomo jak większość starszych facetów chce sobie pobzykać młode i nawiwne dziewczyny. Ale nie bądź taka jak Twoja kumpela ! Ciesze sie że umiesz sie postawić i masz swoje zdanie na ten temat . Bo wiedz że nie warto.
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
żal mi bardzo tej kobiety, bo dośc ze została pozbawiona czegoś co nadawało jej kobiecości to jeszcze facet się od niej odwrócił.
ona czuje się pusta, jak niedoszła kobieta. napewno jest jej źle.
wczesniej napisałam ze nie zrobiłabym tego bo mnie taki facet brzydzi.
to prawda, bo jakby nie patrzył to przyżekał przed ołtarzem wiernośc i miłość w nieszczęsciu i chorobie...

są różne powody przez które mężczyźni zdradzają żony, ale ta akurat jest okropna.
ja mogłabym zrozumiec faceta, który wie, ze żona też go zdradza, a sa tylko ze sobą np, z powodu dzieci czy cos w tym stylu.
zdrada, róznie na to można spojrzeć, to zalezy od okoliczności, bo nie można odrazu niekogo potępiać.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
żal mi bardzo tej kobiety, bo dośc ze została pozbawiona czegoś co nadawało jej kobiecości to jeszcze facet się od niej odwrócił.

No właśnie. Powinien ją wspierać a nie zaspokajać zachcianki :/
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
jestem przeciw. to zwykla zdrada. nikt nie chce byc zdradzanym. heh wiec zanim sie ktos z zonatym przespi... niech sie 5 razy zastanowi. bo moze na glowe upadl.
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
TO mozna okreslic tylko jednym slowem ZDRADA!! hmm a ten facet jest beznadziejny ciekawe jak poczulby sie gdyby obcieli mu.... co to za czlowiek ze cos takiego jeszcze swiat nosi....
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
wyobrazacie sobie do konca zycia bawic sie reka ?? Ja nie ...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
można powiedzieć że racja leży po środku bo nikt nie chciałby jak fez napisał bawić sie ręką do końca życia ale to zdrada i jeżeliby zależało mu na swojej kobiecie to by sie bawił! po za tym takie życie erotyczne można urozmaicić tylk nie każdy o tym pomyślał...
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
byłam ostatnio w podobnej sytuacji, tyle tylko ze gosciu miał laske, zreszta nadal ma... na poczatku podobały mi sie nasze spotkania, pokryjomu, jakis dreszczyk emocji i te sprawy, ale z czasem zauwazyłam, ze on nie jest mi obojetny, w gre weszły uczucia... i to ja zostałam odrzucona :( straszne... napewno wiecej razy nie wpakuje sie w taki hmm 'trójkat' :/
 

lena191

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
nie wiem czy ten temat pasuje tutaj, ale... no cóz.
chciałam się dowiedziec jak patrzycie na to, ze młoda dziewczyna sypia ze starszym i zonatym mężczyzną.
mam taką znajomą. spotyka się z nim bo jego żona miała operacje w której wycili jej całą macicę, a to było kilka lat temu i oo tego czasu nie chce uprawiać sexu.
nawet sama mnie namawia, zebym umówiła się z takim facetem, kolegom tego jej mężczyzny.
mam wątpliwości.
obecnie mi na niczym nie zależy, jestem sama, lubie się bawić, ale myśle że to może jest przesadą.
a wy jak na to patrzycie?/???
To jest zakazane!on jest już zwiazany z jedną kobieta i powinien byc jej oddany na wieki wieków!Jesli ty zrobisz coś w tym kierunku zeby wejsc w ich zwiazek to zastanów się dobrze!jak ty bys się czuła jakby twoj mąź dorabiał ci rogi!?? a tak nawiasem biorąc to-Nie pożadaj zony bliźniego swego 9przykazanie!mówi za siebie!
 

Ulka:(

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ludzie! Wy dalej swoje. Przecież napisała wyraźnie, ze tego nie zrobi. A co do tego, ze robisz wszystko, zeby nie myśleć o swoim byłym jest zrozumiałe. Też zaczynam tak robić bo jestem w podobnej sytuacji tylko ze ja jestem w ciąży. Wiem jak to boli, kiedy traci sie osobe która była dla nas całym światem. Wtedy nawet njwieksze głupoty przychodzą do głowy. Uwierz, doskonale Cie rozumiem. . :)
 
Do góry