Sex z nieznajomą

Bart_Simpson

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Adresuję temat w szczególności do płci pięknej. A więc tak, zastanawiam się czasami, czy kobieta w wieku ok30 lat, która na mnie co chwilę spogląda miałaby ochotę, jeżeli bym podszedł i zaproponował jej spontaniczny seks? Coraz częściej się w tym utwierdzam i kusi mnie aby spróbować, lecz onieśmiela mnie myśl na temat dostania perfidnego płaskiego sierpowego na twarz ;]. Co wy Drogie kobiety zrobilibyście w takiej sytuacji :)?
POzdrawiam.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
tu większość lasek napisze ci, że tego liścia byś dostał bo nie mają 30 lat. jak zareaguje 30latka? różnie są takie które się zgodzą, są takie które tego płaskiego ci sprzeda.
 

damianoos

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zależy ile Ty sam masz lat. Jak jesteś dużo młodszy, to się może kobieta skusi :) Jak starszy to raczej licz na plaskacza :p
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
To zależy od osobowości, charakteru i przekonań tej kobiety. W prawdzie większość zaplikowało by Ci prawy prosty jednak i znajdzie się cześć, która była by w pełni szczęścia słysząc taką propozycję.. Ja jestem zajęta i słysząc taką propozycję albo bym się zakrztusiła albo Twoja alternatywa ! :p
pozdawiam
 

Bart_Simpson

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
kobiety są niedostępne, tylko na gadu gadu :).
Na każdą zajęta kobiete można wpłynąć jakos pozytywnie, co rozpocznie pewną falę przygód.
 

Bart_Simpson

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
To zależy od osobowości, charakteru i przekonań tej kobiety. W prawdzie większość zaplikowało by Ci prawy prosty jednak i znajdzie się cześć, która była by w pełni szczęścia słysząc taką propozycję.. Ja jestem zajęta i słysząc taką propozycję albo bym się zakrztusiła albo Twoja alternatywa ! :p
pozdawiam
nigdy nie byłem kobietą, ale czy nie jest to tak, jeżeli podoba ci się dana osoba na ulicy etc. to byłabyś skłonna i myślała nad seksem z daną osobą?
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
To zależy od osobowości, charakteru i przekonań tej kobiety. W prawdzie większość zaplikowało by Ci prawy prosty jednak i znajdzie się cześć, która była by w pełni szczęścia słysząc taką propozycję.. Ja jestem zajęta i słysząc taką propozycję albo bym się zakrztusiła albo Twoja alternatywa ! :p
pozdawiam

ej to ma być kompletny nieznajomy, skąd ma wiedzieć, że jesteś zajęta. a gdybyś nie była to co?

jeśli powodem twojej odmowy jest tylko to, że masz faceta to nie fair jest tak traktować startującego. imho powinnaś po prostu mówić 'sorry, nie - mam faceta' - tyle.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
Dla mnie seks nie jest najwyższą wartością w życiu i powiedzenie komuś, że mam faceta wydaje się fair.
Poza tym uważam, że seks be miłości jest bardzo, bardzo płytki i nawet nigdy nawet jeśli facet jest pociągający nie przyszło mi na myśl , żeby bzykać się z nim bo mm taki kaprys.
Mam po prostu swoje zasady i są one niezmienne. Może dlatego też tak mówię bo bardzo kocham mojego partnera i takie rzeczy wydają mi się nienaturalne.
Ale to są tylko moje poglądy i nie uważam za gorszych ludzi którzy bzykają się z kim chcą i kiedy są. To ich wybór. Ja jestem stała i wierna i seks spontaniczny nie wchodzi w grę. Zwłaszcza gdy myślę, że tak mógłby się zachowac mój partner.
Ale nikogo nie krytykuje bo każdy ma prawo do swojego życia.
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania to proszę.
 

Sociable

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Znalazłam się w sytuacji, gdy jakiś Turek w USA podszedł do mnie i wprost zapytał "do you like sex?" "do you want sex now?" bla bla bla ... ;X zwyczajnie mnie zatkało, wyśmiałam i poszłam.
No tak, ale ja nie mam 30 lat i no nie wiem ... tak jak wyżej, to zależy na jaką kobietkę byś trafił i czy Ty ją pociągasz, tak jak ona Ciebie :)
 

OsiemOsiem

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mnie też jedna zapytała "do you wanna fuck me tonight?"
Serio w pale się nie mieści jak bardzo przypominamy zwierzęta...
 
Do góry