SEX test ;)

J3rzU

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Opole
Gratulacje Robert ukończyłeś test i zdobyłeś 108 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex

Tak jak myślałem... zboczuch ze mnie i tyle... :p Ale co ja poradzę, że uwielbiam się kochać... ??:D
PLUS, że z tą samą kobietą jeśli jestem w związki ;)
 

mateusheck

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
ja Cie znam?
Gratulacje mati ukończyłeś test i zdobyłeś 106 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex

Nie żebym się smucił :D

A tak na marginesie to IMHO jeżeli ktoś nie ma przesadnych zahamowań czyli nie jest pruderyjny, i do tego ma partnera którego kocha i nie ma żadnych oporów związanych z jego/jej ciałem, bo każdą jego część to będzie miał spokojne około 100 punktów i wyjdzie ze liczy sie tylko sex.
 

AntyBlack

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Wielkopolska
Gratulacje AntyBlack ukończyłeś test i zdobyłeś 63 punktów. Jesteś całkiem normalny jeśli chodzi o sprawy sexu :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Gratulacje Trauma ukończyłeś test i zdobyłeś 104 punktów. Masz ogromne doświadczenie i liczy się dla Ciebie tylko sex

za malo pytan :p
 

IloveSpeed

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Zdobylem 80pkt hm... podobno jestem normalny, to skad tyle pomysłów w mojej głowie ;)
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Gratulacje agusia-malusia ukończyłeś test i zdobyłeś 66 punktów. Jesteś całkiem normalna jeśli chodzi o sprawy sexu :)
 

mgielka92

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Gratulacje mgielka92 ukończyłeś test i zdobyłeś 85 punktów. Jesteś całkiem normalna jeśli chodzi o sprawy sexu :)
 
Do góry