Sex Przez Internet = Zdrada?

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam

Co myslicie o cyber seksie?? :p Czy macie na koncie już takie "doświadczenie"? Czy jesli ktos ma juz partnera a uprawia cyber seks z inną osobą - jest to zdrada??


Pozdrawiam :papa:
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Dla mnie tak, ale to zależy czy partnerzy są tolerancyjni dla takich zachowań i wyzwoleni w sferze seksualnej. W końcu skoro zdażają się sytuacje gdzie osoby wymieniają się partnerami na jedną noc, to myślę, że cybersexu też by nie odrzucali.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Sadze ze jest to zdrada.A co do doswiadczen,to ekchm.
Jesli ktos ma partnera to anwet myslenie o seksie z inna osoba to według mnie zdrada w jakims stopniu.Co prawda nie jest to kontakt fizyczny,ale jednak nie mysli sie o naszym ktosiu.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Dla mnie to również zdrada!!!
Był kiedys o tym program w "Rozmowy w toku" i psycholog ztwierdził iż przykładowo męzczyzna zdradzający kobiete fizycznie ale myslacy o zonie nie zdradza kobiety w takim samym stopniu jak mezczyzna zdradzajacy kobiete psychicznie i FIZYCZNIE! Ważna jest podobno PSYCHIKA partnera i nawet jesli partner zdradza tylko w myslach - jest to juz karygodne posunięcie... To ja sobie teraz zadaje w takim wypadku pytanie: czy kobieta marzaca o seksie w trójkąciku ZDRADZA sojego męzczyzne?? Czy marzenia erotycznie z innym męzczyzna równiez są zdradą ? a czy podczas stosunku z partnerem - wyobrazanie sobie KOGOŚ innego mozna zaliczyc do zdrad???

Pozdrawiam
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ważna jest podobno PSYCHIKA partnera i nawet jesli partner zdradza tylko w myslach - jest to juz karygodne posunięcie...

To już lekkie przegięcie. 95 % facetów ma czasem różne fantazje, i sądzę, że nawet jeśli zdarzają się one mężczyznom w związkach, to nie jest to jeszcze żadna oznaka, że są gotowi do zdrady fizycznej i że już nie kochają swojej kobiety. Nie wiem czy nigdy nie zdarzy mi się myśleć o innych kobietach, kiedy już sam jakąś znajdę, ale sądzę, że nie dałbym jej żadnego powodu do niepokojenia się co do szczerości moich uczuć. Zwłaszcza że wcale nie miewam żadnych fantazji z trójkącikami i uważam, że dwoje partnerów to idealny układ.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dla mnie to jest zdrada, wogóle nie toleruje jakichkolwiek odchyleń, skoro jest się z kimś i sie tego kogoś kocha, to pewne rzeczy powinno się zostawić tylko dla tej drugiej osoby.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja własnie nie lubię takiej "chorej zazdrości". Niektóre dziewczyny uważają, że jak idą z chłopakiem a on spojrzy na inną to je zdradza, przyznaję jest to trochę denerwujące, ale żeby od razu zdrada??? :mruga: A czy to, ze chłopak myśli o jakiejś innej lasce, to jest zdrada?? Hmmm... Chyba to zalezy w jakim sensie, bo jeśli o seksie z nią to moze w jakimś stopniu jest to zdrada, ale na pewno nie można jej porównywać z taką fizyczną, bo taka to nie jest już do wybaczenia.
 

Czaga

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja nie wiem czy to jest zdrada czy też nie. Ale przyznaję że jestem w stałym związku a zdarzyło mi się czasem wejść na czat erotyczny i pogadać z paroma facetami dość ostro!!! Ale to było dawno! szybko zdałam sobie sprawę że to nie jest w pożądku do mojego faceta i skończyłam z tym!!! Ale nie powiedziałam mu że to robiłam :(
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Hmmmm.... wydaje mi się, ze to czy to jest zdrada, czy nie zależy od tego jakie kto ma podejscie do tych spraw. tak ogólnie chyba nie da się odpowiedzieć.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
nie rozumiem tych ludzi co szukala sexu w necie ani tez tych co wchodza na erotyczny majac stalego partnera, skoro ludzie robia takie rzeczy to w ich zwiazkach chyba czegos brakuje bo normalny szczesliwy i zakochany czlowiek majacy wszystko co potrzebuje w swoim zwiazku niebedzie zdradzal w necie
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Wiesz nika, wydaje mi się że masz rację :) ja mając chłopaka, nie byłam na takich stronkach i jest ssuuuuuuuuperrrrr!!!
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja tez nie, jestem szczesliwa w moim zwiazku i niby co ja bym miala szukac na stronach erotycznych w necie, jak chce mi sie erotyzmu to od tego mam swojego faceta a nie z innymi filtowac, bo dla mnie to zdrada tyle ze psychiczna
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
nika napisał:
nie rozumiem tych ludzi co szukala sexu w necie ani tez tych co wchodza na erotyczny majac stalego partnera, skoro ludzie robia takie rzeczy to w ich zwiazkach chyba czegos brakuje bo normalny szczesliwy i zakochany czlowiek majacy wszystko co potrzebuje w swoim zwiazku niebedzie zdradzal w necie
[snapback]69089[/snapback]​
Popieram w całej rozciągłości. Tak się składa, że w dniu Twoich urodzin, ja świętuję rocznicę ślubu :klaniasie: W tym roku minęla mi już 21-sza i nie szukałam ani nie szukam miłostek w necie. A co do pytania w temacie- uważam, że to jest zdrada. Pozdrawiam :papa:
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
W Twoje NIkuś w Twoje :tanczy: Kiedyś jak czytałam posty to zauważyłam :eek:k2: A zapamiętałam dlatego, bo 16.06 też jest ważną datą dla mnie :yahoo: Pozdrówka
 

irpe1809

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Noooo, wiadomo :D Obowiązkowo :eek:k2: Już w tym roku złożyłabym Ci goorrrąąccee życzonka, ale jestem tu dopiero od lipca. A co do dat to znalazłam jeszcze jedną wspólną: w dniu kiedy Ty pojawiłaś się na forum , to mój syn i mąż obchodzą swoje urodziny, czyli 1 maja :D Pozdrówka :klaszcz:
 
Do góry