Sex na stojąco

Piotr85

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej hej mam do Was pytanie ostatnio z moją partnerką próbowaliśmy urozmaicić nasz sex. Próbowaliśmy zrobić to pod prysznicem na stojąco ale mieliśmy problem żeby w Nią wszedł a że jest tam dość mało miejsca to była lekka kiszka bo niestety jej nie zadowoliłem tak jak chciała ;D I teraz pytanie jakieś rady jak się ustawić... ? Na pieska też próbowaliśmy i w sumie problem był podobny może to moja wina że nie mam wystarczająco dużego penisa ? (20cm)


Z góry dziękuję za pomoc
 

Pitagoras

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
podnieś jej jedną noge w bok do góry, może wtedy uda ci się sięgnąć
mi się udaję ale powiem że na stojąco wole na normalnego pieska,
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
20 cm to rozmiar 'z górnej półki', więc na pewno nie to jest problemem.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
no wlasnie, 20 cm to duzo , chyba nie w tym tkwi problem
 

Piotr85

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hmmm w takim razie trening czyni mistrza więc poeksperymentujemy zobaczymy czy się uda ;P
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
podejrzewam, że twoja kobieta jest, ładnie to ujmując, puszysta i to może być problem.
 

Piotr85

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Może puszysta nie ale brzusio lekki ma no to chyba kolega problem już rozwiązał spróbujemy potrenować może się uda ;D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Przede wszystkim, musisz zadbać o komfort dziewczyny, żeby nie było tak, iż robicie to z pośpiechu, ze względu na pozycję.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Przede wszystkim, musisz zadbać o komfort dziewczyny, żeby nie było tak, iż robicie to z pośpiechu, ze względu na pozycję.
Jakie to ma znaczenie? Chłopak ma problem czysto "techniczny", chcą tylko urozmaicić seks, więc myślę, że komfort psychiczny został już zapewniony i to jakiś czas temu.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
jakie znaczenie ma komfort dziewczyny?? :mruga: :mruga:


To jest najważniejsze. Facet praktycznie rzecz biorąc ma komfort zapewniony "zawsze i wszędzie" (a przynajmniej przyjemność), natomiast kobieta - NIE. Musi on być zapewniany podczas każdego stosunku, a nie "jakiś czas temu" -.-
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
jakie znaczenie ma komfort dziewczyny?? :mruga: :mruga:


To jest najważniejsze. Facet praktycznie rzecz biorąc ma komfort zapewniony "zawsze i wszędzie" (a przynajmniej przyjemność), natomiast kobieta - NIE. Musi on być zapewniany podczas każdego stosunku, a nie "jakiś czas temu" -.-
Haren, facet chce się kochać ze swoją dziewczyną pod prysznicem, żeby urozmaicić pożycie. Zakładam, że nie robi tego pod natryskami na basenie publicznym, tylko w zaciszu domowej łazienki, więc komfort psychiczny został zapewniony.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
sposó z uniesieniem i podtrzymaniem nogi partnerki jest jak najbardziej trafny, mozecie jeszcze sprobowac zwyczejnie przodem tylko partnerka powinna wysunac biodra do przodu zeby ci ulatwic wejscie.. ;)
proponuje tez polozyc maly recznikpod stopy zeby sie sie slizgac
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
Nie rozumiem, po pierwsze 20 cm to b. duży penis.
Po drugie to na pieska jest wygodnie.
Twoja dziewczyna powinna Ci pomóc i się rozluźnić.
Albo problem leży w tym , że Ty jestes za niski albo twoja dziewczyna. Poprosty nie jesteście na tyle dopasowani wzrostem żeby kochać się w tych pozycjach, ale z pieskiem nie powinno być problemu.
 
Do góry