sex dopiero od 18-stki;]

Status
Zamknięty.

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
ciekawe jak zamierzają sprawdzać czy ludzie tego zakazu przestrzegają? Sowinska jest walnięta
Ano tak jak w przypadku osób ponizej 15 r.ż. Zajdzie dziewczyna w ciążę trzy miesiace przed 18. urodzinami i starszy facet ma sprawę za wykorzystywanie seksualne nieletniej.
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ale chyba w tym kraju jest wolność religijna więc to co proponujesz jest łamaniem konstytucji.Jak ktoś nie jest chrześcijaninem to nie ma religijnego zakazu seksu. Mieszaniu religii do polityki stanowczo mówię NIE.

Ja nie jestem katolikiem i nie uznaję tego mieszania się kościoła do polityki. Jako wolny chrześcijanin wychowanie pozostawiam każdemu wierzącemu i Kościołowi do którego się należy. Nie proponuję zatem łamanie konstytucji ale sam osobiście podlegam prawu Bożemu i do niego się stosuję. Jako chrześcijanin nie mogę Cię zmusić do niczego ale mogę przekonywać w duchu łagodności ;)

Mieszaniu religii do polityki mówię stanowcze nie !
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja nie jestem katolikiem i nie uznaję tego mieszania się kościoła do polityki. Jako wolny chrześcijanin wychowanie pozostawiam każdemu wierzącemu i Kościołowi do którego się należy. Nie proponuję zatem łamanie konstytucji ale sam osobiście podlegam prawu Bożemu i do niego się stosuję. Jako chrześcijanin nie mogę Cię zmusić do niczego ale mogę przekonywać w duchu łagodności ;)

Mieszaniu religii do polityki mówię stanowcze nie !
No wcześniej proponowałeś, aby organy prawne przekonywały ludzi, więc coś tu trochę mieszasz.
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
czy to dobry pomysł


uważam, że pomysł jest znakomity!
nawet bym przesunął granicę: sex od 20.00 zimą a od 22.00 latem!
wiosną i jesienią od 21.00! :p (przez całą dobę!)
No dobre ;]
Jejku.. Takich rzeczników,zresztą całą politykę wpisać na żal.pl
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
No wcześniej proponowałeś, aby organy prawne przekonywały ludzi, więc coś tu trochę mieszasz.
Skarbie gdzie zacytuj :mruga: Likwidacja domu publicznego to co innego. Tym się zajmują odpowiednie służby. To nie rola Kościoła. On ma inne zadania, niepolityczne :papa:
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Zważ że nie każdy w naszym kraju jest katolikiem czy w ogole wierzącym. Dla nich <nie wierzących lub np. satanistów> 10 przykazań nie istnieje. I mają daleko gdzieś 6 przykazanie (a nie jak napisałeś 7- tak że to popraw). Jedyne czego trzymają się to kodeksu karnego.
Armi pisze dobrze :eek:k: , wg Bibli to jest 7 przykazanie
wg nie Bibli-6
Wydaje mi się że ateista, ma jakieś normy, co prawda nie Biblijne, ale je ma
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Wydaje mi się że ateista, ma jakieś normy, co prawda nie Biblijne, ale je ma
Owszem. Nie trzeba być katolikiem żeby być normalnym człowiekiem ;] Ale nie widzę powodów dla których wszyscy nastolatkowie mieliby czekać do skończenia 18. W dzisiejszych czasach młodzież rozwija się o wiele szybciej i o wiele szybciej dojrzewa.
A kwestia dzieci rodzą dzieci? Niech zrobią porządną kampanie promującą antykoncepcję, a nie zakazują seksu, tym samym zmuszając młodzież do krycia sie po kątach.
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Owszem. Nie trzeba być katolikiem żeby być normalnym człowiekiem ;] Ale nie widzę powodów dla których wszyscy nastolatkowie mieliby czekać do skończenia 18. W dzisiejszych czasach młodzież rozwija się o wiele szybciej i o wiele szybciej dojrzewa. oBOWIąZUJE NAS
A kwestia dzieci rodzą dzieci?

Jeśli dojrzewa szybciej jak mówisz to czemu zaraz do seksu a nie do małżeństwa. Jeśli chcą współżyć to może niech się pobierają w wieku 14,15 lat. Wtedy nie będzie to już grzech bo po ślubie już można się kochać do woli. Pożądne chrześcijanki i chrześcijanie wybiorą przykazania Boże a nie nagminne ich łamanie. Obowiązuje nas 7 przykazanie Dekalogu. Jezus go nie zdezaktualizował Marka 10:19
Oczywiście jest tu w tym co napisałem trochę ironii. Kto mądry zrozumie.

http://www.ojceimatki.republika.pl/mono/dekalog/dekalog.htm
 

cojack

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Ale co Wam przeszkadza takie prawo, co policja w domu Cie nakryje z dziweczyna w lozku przed 18? Ehm a niech Cie rodzice nakryja z dziewczyna w lozku to jest gorsze niz policja, wiezienie, prokuratura i wszystko inne :D
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Nie ma potrzeby karania ale uświadamiania religijnego i chrześcijańskiego nie tylko dzieci ale i dorosłych. Zresztą wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi według Biblii. Jestem za życiem w świętości mruga.gif

Ależ tutaj pozostawiam tę sprawę własnemu sumieniu lub rodzicom odpowiedzialnym za dzieci do pełnoletności. Nikogo nie można do niczego zmuszać. W innym poście tę wypowiedź uzupełniam. Jesteś pełnoletnia i zrobisz co chcesz ze swoim życiem. Rolą Kościoła jest wychowywanie w czystości moralnej o której mówi Biblia. Kościół nie może się mieszać do polityki ani narzucać swoich praw niewierzącym.
http://brzeg.own.pl/twojezycie.htm
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
gdzie się podziały forumowe konserwy? :D

btw-ciekawe czy jeśli dzioucha przed 18 weźmie ślub to czy moze juz wtedy figo-fago czy musi z nocą poślubną do 18stki czekać?
 

asterrix

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
proponuję wprowadzenie zakazu wypowiadania się rzecznika praw dziecka dla mediów... a najlepiej to skierowc tę babe do miejsca odosobnienia-moze do klasztoru jakiegoś-tam było by jej dobrze. Bo jak jest na wolności to tylko siara za siarą
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Cos czuje ze na kazda 18-tke bedzie warto przyjsc :D.

18-tka bedzie synonimem masowego pozbywania sie dziewictwa.
 

paulina26

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 028
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazury
Ależ tutaj pozostawiam tę sprawę własnemu sumieniu lub rodzicom odpowiedzialnym za dzieci do pełnoletności.
Chyba nie ma gorszej kary, kiedy człowiek musi tego wszystkiego wysłuchiwać.
taki zakaz np; na kompa niczego nie zmienia, a jak sypną kazanko i jeszcze zaczynają Cie coraz bardziej kontrolować, to już wogółe lepiej nie gadać :/
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie ja jestem przeciwko ale znów z drugiej strony..
heh Przemax będziesz na osiemnastkach rozdziewiczał ?! :D
 

awersja

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
231
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
w drodze...
btw-ciekawe czy jeśli dzioucha przed 18 weźmie ślub to czy moze juz wtedy figo-fago czy musi z nocą poślubną do 18stki czekać?
W mojej ocenie mogłaby.
Pełnoletniość implikuje co do zasady pełną zdolność do czynności prawnych.
Obecnie zawierając związek małżeński przed 18stką nabywasz pełną zdolność do czynności prawnych, czyli jesteś traktowany "jak pełnoletni".
Stąd co wolno po ukończeniu 18stki, wolno również szczęśliwym młodziutkim małżonkom. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry