Sex czy Nie?

Zakreceni

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, mam 18 lat moja dziewczyna 16, i mam takie pytanie. Moja dziewczyna jest dziewica ale... Robimy różne rzeczy takie jak lód, mineta, palcówka, 69 i wchodziłem w nią całym członkiem bez i z prezerwatywa... ona uważna ze to nie sex ponieważ nadal ma błonę. Mam pytanie czy to jest sex czy nie? hmm bo dziwnie brzmi jak mówi ze jest dziewica, a jednak robimy to... Proszę o odpowiedzi.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Błona może się przerwać nawet, podczas intensywnych ćwiczeń na wuefie, to zależy od jej grubości. Może również przerwać się, kiedy uprawialibyście fingering. Twoja dziewczyna nie jest dziewicą z uwagi na to, że uprawiała już stosunek płciowy . Niektóre kobiety nie krwawią, kiedy pęka błona.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jeżeli utratę dziewictwa rozumiecie jako przerwanie błony to Twoja dziewczyna nie jest dziewicą- proste.
Ja skłaniałabym się bardziej do psychiki- uprawiałam stosunek seksualny, więc dziewicą się już nie czuję, choćbym błonę dziewiczą miała w całości :p
A tak w ogóle, to skąd Twoja dziewczyna ma pewność, że błona nie została przebita?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Sami chyba nie sprawdzicie, ginekolog byłby w tym pomocny. Tak jak pisała Nieprzenikniona- przebiciu błony nie musi towarzyszyć krew, ból (a na ich braku pewnie opieraliście tezę o dziewictwie ;) )
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Sex.Wy się lepiej zabezpieczajcie ...bo jak zajdzie w ciąże to będzie ..."Ciąża czy nie?"
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Tak to właśnie jest, jak dzieciaki biorą się za seks, a nawet nie wiedzą, co to jest. Szlag mnie trafia. Brr..
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Zakreceni, tylko poprzez badanie ginekologiczne lekarz może stwierdzić czy błona została przerwana. Wszystko zależy od kobiety- u niektórych krew leje się strumieniami, nawet podczas peetingu, a niektóre wcale nie krawią, więc się tym nie sugeruj.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Co najmniej śmieszne... Uprawiacie seks i nie jesteście w stanie określić czy twoja dziewczyna jest dziewicą czy nie? Pojęcia takie jak "lód" "mineta" masz opanowane, ale nie wiesz co to jest seks? Gdybyś wiedział to na pewno byś nie zadawał takiego pytania. Wsunięcie penisa w pochwę twojej dziewczyny jest seksem. Zabawy z "lodami" to seks oralny. A z błoną tak jak pisali, niech ona idzie do lekarza. On wtedy jej powie, że błona jest przerwana. Radziłbym Ci też poczytać sobie o współżyciu. Unikniecie wielu problemów.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jak może być dziewicą, skoro się kochacie. nieważne, że błona nie pękła. Z takim podejściem do sprawy, każdemu kolejnemu chłopakowi będzie wciskała kit o swym rzekomym dziewictwie.
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
No to tak: uśmiałam się trochę. Twoja dziewczyna od dawna nie jest dziewicą i albo oszukuje siebie albo Ciebie. Nie każda dziewczyna plami krwią podczas przebicia błony tj. tak aby były tego oznaki na bieliźnie. A sama inicjacja seksualna nawet bez przebicia błony dyskwalikwikuje dziewictwo. To chyba tyle na ten temat.
pozdrawiam
 
Do góry