Sex czy dobre jedzenie?-z czego prędzej zrezygnujesz?

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Chyba nikt nie pojmuje tego co piszesz.Nie zauważyłaś.Może problem tkwi w tobie?
 
T

theme: scene

Guest
Chyba nikt nie pojmuje tego co piszesz.Nie zauważyłaś.Może problem tkwi w tobie?

mowilas do mnie zebym nie prowokowala, a ty co robisz w tej chwili? moze po prostu nie umiem rozmawiac z 'lotnymi'. bo z tego co zauwazylam (i nie tylko ja) czesto tracisz kontakt ze swoim mozgiem.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
theme: scene może brak seksu powoduje wady wzroku, ale jeszcze doskonale widzę co piszesz ;) dziękuję, że troszczysz się o moje zdrowie, ale uwierz mi, naprawdę niepotrzebnie. Jeśli tobie ma ulżyć i zarazem polepszyć zdrowie (psychiczne rzecz jasna), to wal śmiało swoje wypociny, spływa to po mnie jak po kaczce.
jak jednak połączyć sex z dobrym jedzeniem?
myślę, że po jedzeniu w trakcie seksu możesz oblizywać paluszki, chyba że jesteś pasywna i dasz radę coś jeszcze przeżuwać
 
T

theme: scene

Guest
theme: scene może brak seksu powoduje wady wzroku, ale jeszcze doskonale widzę co piszesz ;) dziękuję, że troszczysz się o moje zdrowie, ale uwierz mi, naprawdę niepotrzebnie. Jeśli tobie ma ulżyć i zarazem polepszyć zdrowie (psychiczne rzecz jasna), to wal śmiało swoje wypociny, spływa to po mnie jak po kaczce.

najwidoczniej nie splywa jak po kaczce skoro odpowiadasz i sie bulwersujesz. dziwaku :)

no co to za chlop - ani jedzenia ani seksu. martwie sie o ciebie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wybieram pierwszy wariant.Ale jeśli serio miałabym coś połączyć to można użyć bitej śmietany ,truskawek ,szampana- a jak to rzecz fantazji własnej.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
najwidoczniej nie splywa jak po kaczce skoro odpowiadasz i sie bulwersujesz. dziwaku
z racji tego, że odniosłaś się do mnie, ja odniosłem się do twoich słów, ale widzę spadek poziomu i powoli będę się ograniczał
no co to za chlop - ani jedzenia ani seksu. martwie sie o ciebie.
kontynuuj, nie żałuj linijek, zeszyt ci się nie skończy
Wybieram pierwszy wariant.Ale jeśli serio miałabym coś połączyć to można użyć bitej śmietany ,truskawek ,szampana- a jak to rzecz fantazji własnej.
wyczytałem kiedyś historyjkę o młodej dziewuszce i kaszance, która dziwnym trafem pozostała w środku, może spróbuj suchej krakowskiej? :sexy:
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ej -tego akurat nie potrzebuję .Póki co facet jest na miejscu.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
theme:scene, annawes i habiib profilaktycznie po warnie za gadkę nie na temat i obrzucanie się błotem, kolejny post nie na temat od razu będzie nagradzany banem na 30 dni.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Nie wiem czy robisz, czy nie, specjalnie mnie to nie obchodzi, tak najzwyczajniej podsunąłem pomysł
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jednak bez seksu można żyć -a bez jedzenia?Poza tym gdy jem coś naprawdę dobrego to prawie jak orgazm.
 
S

*Solo Lee*

Guest
Mężczyzna do życia potrzebuje seksu i trochę wody :tongue:

ps. z małymi wyjątkami np. brak odpowiedniej partnerki
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
To szybko umrze z głodu ,niestety jedzenie to podstawowa potrzeba.Sex można mieć lub nie.Nie znam przypadku, aby ktoś umarł z braku seksu -z braku pożywienia-owszem.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Załapałam -owszem ,ale odpowiedż od tak przyszła mi do głowy.
 
Do góry