Sex A Alkohol

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Czytałem gdzieś na necie że gdy chłopak jest w stanie nietrzeźwym to ciężko z wzwodem ;P słyszeliście o tym ? :p to prawda ?:p ja niezwracalem an to uwagi zawsze jak pije to do zgona wiec niemialem okazji sprawdzić :p
 

edis

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
602
Punkty reakcji
0
ja tez nie mialam okazji sprawdzic

zawsze sie kochamy na trzezwo

lub po "malych" drinksach bardz piwkach
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
hehe, nie zauwazylem zmniejszenia aktywnosci :D Do pewnego stanu jest ok, a pozniej to i tak nie pamietam co sie dzialo, wiec nie jest mi ta wiedza potrzebna:))
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
a kto tu mowil ze cos robie po pijaku?? Jesli nie pamietam ze z kims spalem to tym bardziej nie pamietam czy stawal bezproblemowo czy nie:D
Ale jesli chodzi o stan umiarkowany upojenia alkoholowego to moge powiedziec ze rzadko zdarza mi sie cokolwiek ten tego na trzezwo calkowicie, a wtedy stoi normalnie, jaki pan taki ptak:D Ja poprostu ciagle pije:D
 

MaReCkIwOjCiK

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
456
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
tu i uwdzie :)
W stanie kompletnego upojenia to raczej to jest nie mozliwe :) a poreszta zabezpieczenie dla nas zeby zadna laska nas po pijaku na ciaze nie zlapala :) taki zarcika maly to bylo :), ale po kieliszku wina lub po piwku to fajnie :)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
ja miałam przypadek, że mój były jak był "troszkę" wypity nie mógł dojśc do orgazmu :) ale ze wzwodem nie było problemu :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
odrobina alkoholu podkręca atmosferę - daje lepsze doznania. Tylko żeby przez sex ktoś nie wpadł w alkoholizm :D
 

circularity

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
wydaje mi się że to już problem, bo w kręgach to jest tajemnica poliszynela
ale wystarczy nie pić i już jest ok :p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Macie problemy... Czy wy na prawdę lubicie się miętolić po pijaku? o_O Jak w tym kraju ma być dobrze skoro taka młodzież wyrasta...
@top:
Tak, po pijaku może nie stawać lub mogą z tym być problemy. Dodatkowo mozesz miec problem z trafieniem kijem do dziurki...
 

circularity

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Macie problemy... Czy wy na prawdę lubicie się miętolić po pijaku? o_O Jak w tym kraju ma być dobrze skoro taka młodzież wyrasta...
@top:
Tak, po pijaku może nie stawać lub mogą z tym być problemy. Dodatkowo mozesz miec problem z trafieniem kijem do dziurki...
ja tam nie lubie się "miętolić" po pijaku
ale niektórzy mają inaczej :p
w każdym razie mnie na szczęście ten problem nie dotyczy ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
troche alkohlou jest wskazne zwlaszcza wina :) ewentualnie jakis drink i wtedy jest jeszcze przyjemniej jak dla mnie ;)
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Kto powiedział po pijaku??? Po pijaku to do domu trudno trafić co dopiero do dziurki?!

A tu ryps jeszcze pomylisz otworki :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A tu ryps jeszcze pomylisz otworki

hmm.. :D


mam kumpla który ma problemy ze współżyciem po alkoholu, noniestety kazdy ma inny organizm... są tacy którzy mogą zawsze, są tacy którzy niemogą :D
 
Do góry