Seta Toledo Ii Sport Moja Duma

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
No cóz postanowilem dac osobny wątek na temat mojego samochodzika jakim jest Seat Toledo (jak sie później okazało Sport).Mam go od dwoch lat , dostalem go na imieniny od ojca .Przywióżl go z Niemiec gdzie został w pewnym stopniu rozkradziony( szyba przednia 2* błotniki przednie,2* chłodnice, lampyprzednie i tylnie , maska przednia i tylnia , 4* drzwi , radioi głóśniki ) .Przed kradzieżą jeździl nim 70 latni lekarz z Berlna.Zrobil na nim 22000 kmwciągu 4 lat więc prawie nic .Wiekszośc czasu zajeło mi kompletowanie i zalatwianie części .ale postanowiłem ,że w większości nie będa to zwykłe części ale specjalne Tiuningowe .niektore z elememtów załatwiłem sobie na szrocie niemieckim w wiekszości dostałem za darmo a zaniektore zapłaciłem grosze . jesli kupowalem rzeczy zewnętrzne to dopasowywalem je do koloru nadwozia ( niebieski metalik .Z rzeczy tiuningowych kupilem maskę z duzym wlotem powietrza, kierownice , alufelgi ,ogromny spojler grill ,głóśniki, radio z zmieniarką CD światła (Xeony) ,przyciemnianienie szyb prędkościomierz oraz drążek zmiany biegow .Brakuje mu jeszcze dwóch błotników ,chłodnic . zmienic chce w nim siedzenia na kubełkowe 9 wywalic te skorzane )pasy tez na sportowe Niewiele nim jeżdziłem ale juz go pokochałem.Osiągi tego samochodu są zadziwające .Jest to najbogatsza wersja seta TOLEDO II w wersji sport 150KM .z wyposażenia posiada :centralny zamek, klimatyzacje, 6* poduszki powietrzne, ABS, 4*elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, szyberdach, aluminiowe felgi, , elektryczne lusterka, elektroniczny wtrysk, , immobilizer, tapicerke skórzaną, podgrzewane fotelez regulacja i pamięcią ,CLIMATRONIc lakier metalik , Xeony.Brakuuje mu duzo do szczęścia. Czasem w zimie jak mam handrę to jadę na droge ktorej nikt nie uzywa ( znajduje sie 500m od mojego domu ) i cwicze poslizgi na ręcznm.nie mogę dlugo bo boje się żeby nie zagrzac silnika.Nie wiem czy w najblizszym czasie nie będe zmuszony aby pozbyc sie tego cuda.Możecie pomyslec że dalem za niego majatek .Nie!!! Nic bardziej mylnego po opłaceniu wszystkie wydalem na niego ok 10000zł.( auto 750euro częściw sumie około 6500zł-7000zł, zarejestrowanie + akcyza 1500zł). Takie autko w Polsce kosztuje około 45500zł.boje się tylko ,aby znowu nie trafił w ręce zlodzieji .
 

Attachments

  • fb_1_b.JPG
    fb_1_b.JPG
    26,8 KB · Wyświetleń: 88
  • seat_toledo_rear.jpg
    seat_toledo_rear.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 96
  • 7137600000.jpg
    7137600000.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 59

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
niezle autko :D ale ja mam tylko 13 lat to nie kupie :( a na szrocie to sa fajne rzeczy tez czsamii chodze :D

a ty masz 16 lat?? i jezdzisz autem i chcesz je sprzedawac ?? :D
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
No ja mam juz prawie 17 lat.Autko jest zarejestrowane na ojca , choc tak naprawdę jest moje. Na początku chcial go naprawiac moj ojciec ale uprosilem go i dal mi Seata.Marzyłem o takim Seacie , podjolbym sie jego naprawy gdyby byl po wypadku ale byl po kradziezy.Nic w tym aucie nie lakierowalem , szyby sa orginalne .więc jakby sie ktos pytal to prawie funkielek .Ja na nim przez 2 lata zrobiłem 10 km.Wiem ,że autko sie marnuje , ( dlatego chcialem go sprzedać , a inny powod to ,ze nie mam kasy na dalsze naprawy i tak sie na niego zadłuzyłem.)ale poczeka jeszcze rok i będe nim szlał.A najwazniejsze mój ojciec go nie kupił na szrocie , tylko niektore części ja kupiłem.Ja go kupilem od tego 70-letniego dziadka.
 

MonaLisaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
łodzkie
No coz skoro powypadkowy to nie wiem czy taki cacy jest ale ciekawa jestem co mu sie doklanie stalo ze zes rozbil szybe i dach pogniutl ( o ile mozna wiedziec) a tak pozatym duzo cenisz swa prace :D
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
ja zdobywam szybe i to zrobie no nie wiem czy tak wiele za niego chce , jak w Polsce kosztuje taki 45500zł , ja za niego chcę 25000zl .Ze zrobionym dachem i szybą!!!! A co mu się stało jakis towar mu spadl na dach i uszkodzil szybę.ale wziołem kase z ubezpieczalni i za to co wziołem wystarczy na zakupienie części bvrakujących.
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
jeśli masz takie wypasione autko :niepewny: i jesteś z Krk to zapraszam do Małopolskiego Tuning Klubu

www.mtk-klub.pl

w moim podpisie jest też bannerek także wejdz którędy chcesz

pozdro
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
szkoda no szkoda

masz już jakieś plany co do kupna nowego auta ?
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
to dobrze mysle że znajdziesz coś fajnego :)

byłęm ostatnio w Krk ogladać Nexie rozbitą ale pech bo poszła 3 dni przedemną :( a miałem ją brać na części
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Acha aj mialrem kupic Tico albo Uno na części , ale dszkoda mi kasy.bo i tak baruje mi trochę kaski do samochodu moich marzeń.
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wszystko wyjaśni sie w nastepnych 2 tygodniach bo jade sobie cos przywieść ale raczej Jeep Grand Cherokie, Doge Caravan, Pajero a njlepiej Toyota Land Cruiser 100.
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
polecam Grand Cheeroke albo Chrysler Voyager :D:D super autka
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
można :D ja ci niebronie ale takie autko to tylko do lasu :D:D:D to moze kup sobie 2 jedno na teren drugie normalnie :D
 
Do góry