Sesja warhammera

Status
Zamknięty.
Z

Zerek

Guest
Tak jak w temacie poprowadzę sesje dla 2 do 4 graczy całkowicie freestyle bez żadnych ścisłych scenariuszy zaciągniętych gdzieś tam z neta a jedynie własna wyobraźnia

opieram się jedynie na standardowym podręczniku (bez dodatków)
w razie jakichś sporów wynikających z luk w podręczniku decydujące zdanie należy do MG

preferowana drużyna to zróżnicowanie klasowe nie przyjmę drużyny typu 4 wojowników ( bo to żenada )

wyłącznie postacie początkowe ze standardowym rozwinięciem
(liczy się nade wszystko umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach ale bez straszenia
wszystkich wielkością topora czy długością miecza)

w sesji postaram się odzwierciedlić realizm prawdziwego życia
- kwestie finansowe
- kwestie ciała jak i ducha
- REALNE możliwości psychiczne jak i fizyczne

warunkiem udziału w sesji jest napisanie skróconej historii życia bohatera
- miejsce urodzenia
- kim była rodzina itp.
- przebieg dotychczasowego życia
- co skłoniło bohatera do licznych podróży po starym kontynencie
( jest to niezbędne minimum )

Podkreślam że liczy się nade wszystko własne zaangażowanie w sesje a nie kostki !!!!


jeżeli zapoznałeś/łaś się z opisem sesji i odpowiada ci ona czekam na posta i życzę miłej zabawy :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Byłbym chętny. Tylko nie wiem, o którą edycję WFRP ci chodzi? To po primo. Secundo jeśli to ta nowa, to jakie są rasy i profesje?
 
Z

Zerek

Guest
Byłbym chętny. Tylko nie wiem, o którą edycję WFRP ci chodzi? To po primo. Secundo jeśli to ta nowa, to jakie są rasy i profesje?

W temacie masz dokładną odpowiedź na swoje pytanie
(czytajcie a znajdziecie <_< )

jak chcesz grać złóż historie postaci
 

bestiav

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Witam
Z wielką chęcią uczestniczył bym w tej rozgrywce, acz przed złożeniem karty postaci mam jedno pytanie do mg, mianowicie czy temat dalej aktualny gdyż widzę mały przestój??
 
Status
Zamknięty.
Do góry