sesja foto- oferta serio i bez podtekstów !

wifot

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poszukuję kobiet do wiosennych sesji plenerowych w celu uzupełnienia swojego portfolio. Zdjęcia plenerowe klasyczne, portrety i akty artystyczne soft. Poszukuję kobiet w różnym wieku. Ważne byś akceptowała siebie i dobrze się czuła ze swoim ciałem, wyglądem. W zamian otrzymasz komplet zdjęć w najwyższej jakości. Warunek - zgoda na publikacje reklamowe swojego wizerunku. Nie są to publikacje komercyjne!!! Wyłacznie w ramach moich potrzeb reklamowych.Zdjęcia oczywiście będą autoryzowane. Umowa.
Jeżeli więc chcesz jednocześnie mi pomóc i mieć dla siebie pamiątkę - napisz. Piotr
Warszawa +/- 70 km
 

Kocurek999

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódz
A nie żeby porobić zdięcia gołym nastolatką? i zachować je dla siebie dla siebie? wiesz pod co to podchodzi drogi Piotrze
i mam rozumieć że ta sesyika zdięciowa to taka przykrywka ;)
 

wifot

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jestem wdzięczny, że mi przypomniałeś o tym, że tu też pisałem. To już nieaktualne ! Nabór już zakończony i to pełnym sukcesem. Zaskoczę Cię pewnie bo Twoją przenikliwość szlag trafi, ale mam już podpisane umowy cywilno-prawne z kobietami od 20 do 47 lat. W przeciwieństwie do Ciebie kocurku, niektórzy potrafią czytać tekst ze zrozumieniem. I tyle. Hmm...piszesz "pod co to podpada..." No właśnie...Pod co podpada tak głupi tekst jak Twój? Kompatybilny do Twojego nicka kocurku !
 

Kocurek999

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódz
Dobrze Wifot-ku czyżbyś się zdenerwował? oj biedactwo :p
ja poprostu zle go zrozumiałem i nie pyskuj :) hehe lubie jak się mnie obraża
Pozdrawiam amatora fotografi ;)
Przeszukuje Fora z obowiązku a z jakiego nie powiem i te działy mam na oku ,więc wybacz jeśli się przyczepiłem a wątpliwości miałem .
 
Do góry