Service Pack 2

Status
Zamknięty.

muszla607

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzyna
Witam słyszałem że SP2 jest super nie przepuszcza wirusów. Ale też słyszałem że jak się ma internet to on wysyła IP do MICROSOFTu i mogą cię namierzyć i złapać. A jeśli odłącze internet i zainstaluje SP2 i Aktualizacje wyłącze to nikt otym nie bedzie wiedział?. prosze o rade.
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Ja zainstalowalem z podlaczeniem do neta, ale uzywalem jeszcze jakis tam crackow ;) I juz 3 miechy i mnie nie zlapali :D

[ Dodano: 5 Lipiec 05, 10:45 ]
A jesli chodzi o bezpieczenstwo, to zuwazylem tylko 2 zeczy :) Nie ma reklam w IE i programy sie dluzej wgrywajo ;)
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
muszla607 SP2 jest nastawiony na zwiekszenie bezpieczenstwa w Windowsie XP (czyli robi cos, co w tym systemie bylo bardzo potrzebne). Instaluje firewalla, ktory dosc dobrze spelnia swoje obowiazki :) I nie musisz zadnego neta wylaczac, znajdz na necie przepis jak zainstalowac SP2 na pirata albo zalatw sobie plytke instalacyjna win xp ze zintegrowanym sp2 juz :) I szczerze polecam Tobie instalacje :)
 

lukikiller

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczytno
Ja miałem SP2 dłuższy czas teżmnie nie złapali ale lepiej nie ryzykować bo to grozi nawet więzieniem :/
 

!wEsOŁyŻn!w!aRz!

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
żYrardOOf C!ty
SP2 to zestaw nakladek ale czy tak naprawde zabezpieczenia sa poprawione...polemizowal bym.Polecam Autopatcher Xp tam sa dodatkowe poprawki poza SP2 no porawia troche wydajnosc kompa .Pozdro!!
 

_Puma_

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
36
Punkty reakcji
0
Bajki, bajki, windows bez sp2 też wysyła różne rzeczy do microsoftu, długo nie mogłem się przekonać do sp2, mówili że gry nie chodzą itd. teraz mam sp2 od dłuższego czasu, to że nie łapie wirusów to bajka.
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Jak instlujesz system to w nazwwie komptera pisz "user1" to bank ze Cie nie namieza kazdy tak robi :D
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A wiecie ile kosztuje przeprowadzenie takiej akcji żeby była calkowicie zgodna z prawem. Instaluj tego SP2 nawed sie nie zastanawiaj nad tym że cie namierza no chyba że masz pirata w firmie jak to ostatnio miał jakiś posterunek policji. Ale dobra im sie poprostu nie opłaca łaźić po domach i sprawdzać czy aby pirata nie masz.
 

elportero

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
dokladnie instaluj niema sie czym przejmowac jak oni by chcieli sciagac kazdego kto ma nielegalna wersje win xp z sp 2 to by musieli 80 % polski ukarac a to nie realne
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Temat czy złapią cie na pirackim oprogramowaniu to temat rzeka i każdy ma swoje odmienne zdanie.

A co do SP2 sam mam i jestem zadowolony, a co do nieprzepuszczania wirusów to raczej nie ma czegos takiego coby nieprzepuszczało.
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wystarczy jak wyłączysz automatyczne aktualizacje i po sprawie. Nieważe czy to SP2 czy zwykły XP :D :D :D .
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
SP2 jest wzbogacony o zaporę systemu i aktualizacje automatyczne. Ja korzystam tylko z zapory, a aktualizacje automatyczne mam wyłączone, bo mnie denerwują net mi muli przez pobieranie tego
 

kompak

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2006
Posty
78
Punkty reakcji
1
Miasto
internAt
!wEsOŁyŻn!w!aRz! gdie mozna znaleźć ten Autopatcher XP??
ja też mam wyłączone aktualizacje automatyczne.
A po czym poznać czy w danym Windowsie jest SP2 czy go nie ma??
A antywira mam AVG.
jakiego polecacie??
i jeszcze przydałby się jakiś firewall. Jakieś propozycje??
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
!wEsOŁyŻn!w!aRz! gdie mozna znaleźć ten Autopatcher XP??
ja też mam wyłączone aktualizacje automatyczne.
A po czym poznać czy w danym Windowsie jest SP2 czy go nie ma??
A antywira mam AVG.
jakiego polecacie??
i jeszcze przydałby się jakiś firewall. Jakieś propozycje??
Boże człowieku! Temat z 2005 roku! Chyba rekord - brawo <_<

Poznać możesz m.in po wbudowanym firewall'u w panelu sterowania zapora. Autopatchera możesz pobrać z http://autopatcher.pol.pl/. Załóż nowy temat, a nie bawisz się w górnika ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry