Serio czy tak po prostu?

Shizzu

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
łuków
Cóż, jakieś cztery miesiące temu poznałam przez przypadek na naszej klasie chłopaka. Wiem, jak to brzmi:/ Zwykle nie robię takich rzeczy, ale czymś mnie ujął i po kolei wymieniliśmy się numerami gg, telefonu, spotkaliśmy się. Po prostu: "Wow!" Gadaliśmy więcej i więcej, aktualnie po 2h dziennie przez telefon (za darmo mamy) i się spotykamy, kiedy możemy. Absolutnie mnie ujął, zerwałam z chłopakiem dla niego, tylko on jeszcze chyba nie wie, że jestem już wolna, bo głupio mi tak o tym wprost wypalić, a nie było okazji. Wydaje mi się wręcz idealny, najbardziej podoba mi się właśnie to, że rozumiemy się w lot, ale jest też w moim typie, bardzo inteligentny, odpowiedzialny, kulturalny, etc. Teraz on: starszy o 4 lata, czwarty rok studiów prawniczych, podobno nigdy nie miał dziewczyny, z żadną się nawet nie przytulał, dość prosty chłopak z małej miejscowości, dobrze wychowany. Jest miły, prawi mi komplementy, pamiętał o mnie, kiedy wyjechałam na trochę za granicę i codziennie zostawiał mi wiadomości. Nie przytulaliśmy się nawet, jedynie jakieś przypadkowe dotknięcia lub splecione ręce w tańcu. I tu się pojawia moja wątpliwość, wynikająca po części pewnie z tego, że nie mam się czym zająć i za dużo myślę: to wszystko serio czy po prostu sobie ćwiczy?
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Ćwiczy, niby w jakim celu? Nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Po tym co tutaj napisałaś można wnioskować, że przypadliście sobie bardzo dobrze do gustu. Nie ma w tym co napisałaś ani cienia wątpliwości, że może być inaczej. Choć dziwi mnie, że facet ok 25 lat nigdy nie przytulał się z dziewczyną. Rozumiem, że może nie był w żadnym związku, ale to może dosyć podjerzane... Może Tobie po prostu podoba sie idealizacja jego osoby, jaką sobie robisz w głowie.
 
D

Drad

Guest
Absolutnie mnie ujął, zerwałam z chłopakiem dla niego,
Jak to niewinnie zabrzmiało :D

tylko on jeszcze chyba nie wie, że jestem już wolna,
Wolna to Ty byłaś i zawsze będziesz - jak trafi się lepszy zawodnik, to rozchylisz nogi.

I tu się pojawia moja wątpliwość, wynikająca po części pewnie z tego, że nie mam się czym zająć i za dużo myślę: to wszystko serio czy po prostu sobie ćwiczy?
Fajne pytanie :D
Jak chcesz mu dawać dvpy, to sama przejmij inicjatywę - skracaj dystans, uśmiechaj się, patrz mu w oczy, możesz go trochę dotykać. Jak facet nigdy nie miał laski, to pewnie nie wie jak za Ciebie się zabrać.
 

Shizzu

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
łuków
Ćwiczy, niby w jakim celu? Nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Po tym co tutaj napisałaś można wnioskować, że przypadliście sobie bardzo dobrze do gustu. Nie ma w tym co napisałaś ani cienia wątpliwości, że może być inaczej. Choć dziwi mnie, że facet ok 25 lat nigdy nie przytulał się z dziewczyną. Rozumiem, że może nie był w żadnym związku, ale to może dosyć podjerzane... Może Tobie po prostu podoba sie idealizacja jego osoby, jaką sobie robisz w głowie.

No powiedzmy, że ćwiczy w celu poderwania kogoś innego, ale tak, masz rację, ogólnie rzecz ujmując chyba sobie bardzo do gustu przypadlismy. A co do jego niewinności to prawda jest taka, że mnie nieco przeraża, ja nie jestem taka idealnie święta.
 

Zajunc

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Napisałaś, że nie wie czy masz jeszcze chłopaka czy nie, może dlatego jest taki powściągliwy w kierunku zbliżeń. Daj mu jakiś znak, że jesteś "wolna" i poczekaj co będzie dalej. Po za tym nie chcę mi się wierzyć, że chłopak 20 kilku letni nie przytulał się z dziewczyną, jeżeli to prawda (co brzmi mało prawdopodobnie) to może to ma jakiś wpływ.



Pozdrawiam.
 

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
ćwiczy ? no bez przesady, wątpie :p
skoro nic wam nie stoi na przeszkodzie, oboje jesteście wolni i na siebie lecicie, to w czym problem ? :p
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
ma IDEALNEGO i jeszcze się czepia :D Jeśli jest nieśmiały i dobrze wychowany i wie, że masz chłopaka to nie robi żadnych kroków...


Drad, z tego co zrozumiałam to ten koleś nie stosował Twoich metod podrywania i dziewczyna rzuciła swego poprzednika dla niego. W tym przypadku tylko pół teorii się sprawdziło :D dobry zawodnik i odbijany.... :D a nasza bohaterka niecierpliwi się :D
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
zrywasz dla lamusa? wniosek- chodziłaś z większym lamusem.
ty jako pomoc naukowa? niewykluczone.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
No powiedzmy, że ćwiczy w celu poderwania kogoś innego, ale tak, masz rację, ogólnie rzecz ujmując chyba sobie bardzo do gustu przypadlismy. A co do jego niewinności to prawda jest taka, że mnie nieco przeraża, ja nie jestem taka idealnie święta.


Ale niczym się nie martw. Nie ma ludzi idealnie świętych i nawet jemu pewnie sporo brakuje. :D Poznajcie się bliżej, zobaczycie swoje wady. Heh, zerwałaś ze swoim chłopakiem dla niego. Tamten pewnie, zwykły prosty chłopak w dżinsach z mp3 w kieszeni, za to ten! ulala, inteligent, przyszły prawnik, fura, skóra i komóra. to zwykła fascynacja, mysle, ze nic z tego nie bedzie.
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
ma IDEALNEGO i jeszcze się czepia :D Jeśli jest nieśmiały i dobrze wychowany i wie, że masz chłopaka to nie robi żadnych kroków...
nie ma ludzi idealnych ;]\
powinnaś mu powiedzieć , że jesteś już wolna. no bo właśnie może on taki powściągliwy bo nie chce rozbijać związku. bo skoro nigdy nie przytulał dziewczyny, to tymbardziej jej odbicie komuś jest dla niego abstrakcją.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Ja też tak kiedyś zrobiła, zerwałam z chłopakiem( świetnie zapowiadający się lekarz) dla faceta bez matury i nie żałuję:) Mimo, że zawiódł mnie parę razy, jest wciąż daleko... ale chcąc nie chcąc jestem z nim szczęśliwa, w niepełnym znaczeniu tego słowa, ale jestem. Mój też nie był doświadczony, miał jakieś panny ale był prawiczkiem. Jesteśmy razem trzy lata i będziemy mieć teraz dziecko. Cieszę się, że nie jestem już z tamtym. Bo zmienił się przez te lata... Na studiach wpadł w złe towarzystwo, zaczął ćpać... Płaci alimenty na trójkę dzieciaków. Jednym słowem upadł strasznie. Wiem, że nie przeze mnie, a przez następną pannę, która go robiła w przysłowiowego hvja.
 

Shizzu

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
łuków
Nie ma idealnych, ale są idealni dla nas. Wydaje mi się niestety być księciem z bajki i dlatego się boję, że dostanę w dupę, bo przecież właśnie tak łamane są serca, prawda?
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
To, że kiedyś ktoś już nadużył Twojego zachowania nie znaczy, że będzie tak za kazdym razem. Popatrz na to racjonalnie,a nie przez pryzmat chwilowego zauroczenia, pociągu fizycznego, statusu materialnego et cetera.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Nie ma idealnych, ale są idealni dla nas. Wydaje mi się niestety być księciem z bajki i dlatego się boję, że dostanę w dupę, bo przecież właśnie tak łamane są serca, prawda?

no i dlatego niech wszystko toczy się swoim torem, powoli spokojnie niczego nie przyśpieszaj....

z tym idealnym to żartowałam trochę, ale w zauroczeniu właśnie o to chodzi by druga osoba była dla nas idealna z każdym następnym dniem dostrzegamy coraz więcej wad, ale jak umiemy je zaakceptować to dopiero wtedy możemy mówić o miłości....
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
to wszystko serio czy po prostu sobie ćwiczy?
ehh, kobietom nigdy nie dogodzi :p za szybko = napalony. za wolno = tez nie dobrze. Musi byc wszystko tak jak kobieta chce (albo trzeba to jej chciejstwo samemu ksztaltowac zgodnie z poradnikami) bo inaczej to kaplica :p

Jakby chcial sobie pocwiczyc to by poszedl do klubu i w kilka godzin przerobil caly temat, a nie Ciebie non stop maltretowal :p Nie no, kobiety czasem tez sa FATALNE... Facet podoba sie jej, widzi w nim niemalze ideał i ... nic. Milczy jak zaklęta naiwnie myslac, ze facet (w dodatku niesmialy) to nostradamus i sie domysli, ze jest wolna :p. Druga opcja to taka, ze jest wypisz wymaluj kobieta z poradnikow J.B., czyli taka ktora nalezy rwac nawet gdy jest w zwiazku i tak naprawde miec gdzies jej relacje. Przeciez ona na to czeka, aby ja ten ideal zarwal, nawet jesli on nie wie o tym, ze ona juz jest wolna ! :D Oj panie, czy tego chcecie czy nie to w tych poradnikach J.B. / Drad'a jest sporo (o ile nie baaardzo duzo) prawdy. Nalezy startowac do kazdej i miec gdzies czy ma chlopaka czy nie. Jak ma, a okazemy sie lepsi to i tak go wymieni na nas :D Jak nie ma to ... znow wygrywamy ;) To widac na tym przykladzie. Facet nie wie sie jak zabrac, bo jest niesmialy, i "porzadny" (wiedzial, ze jest w zwiazku) - no i co ? Ma same z tym problemy. Jakby sie normalnie kleil do kazdej dziewczyny, ktora mu sie podoba to juz autorka tematu bylaby jego... :)

Ogarnij sie dziewczyno, to nie sredniowiecze, a ty nie masz chyba 15 lat - wiec daj mu jakis cholerny sygnal... :) Chyba, ze lubisz tak bez konca czekac hehehe. Ehh, co za komedia z tymi kobietami... I potem narzekaja, ze nie ma porzadnych facetow. Bycie porzadnym , na zalaczonym przykladzie, nie poplaca :p
 

Shizzu

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
łuków
Czy ja powiedziałam, że zero sygnałów? Zero sygnałów i dalej byłabym ze swoim wysokim brunetem w najnowszej skodzie i luźnymi 30 000 peelenów. To dwie skomplikowane litanie sygnałów, powoli schodzące do punktu kulminacyjnego. Strach w tym, że... Zresztą, nie ma strachu, za późno już, żeby się zastanawiać, bo za bardzo się zadurzyłam :p Potem będę pisać w kąciku złamanych serc najwyżej ^^
 

peh

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
7
Kurde, rzeczywiście kiedyś pisałem ze te poradniki są nieskuteczne, jednak okazuje się że są prawdziwe a kobiety przewidywalne :) w dzisiejszych czasach prawdziwość i szczerość (a co dopiero wrodzone dobro) nie popłaca bo taki chłopak jest od razu skreślony, gdyby zabrał się do niej jakiś podrywacz sprawa byłaby dawno załatwiona :)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Czy ja powiedziałam, że zero sygnałów? Zero sygnałów i dalej byłabym ze swoim wysokim brunetem w najnowszej skodzie i luźnymi 30 000 peelenów. To dwie skomplikowane litanie sygnałów, powoli schodzące do punktu kulminacyjnego. Strach w tym, że... Zresztą, nie ma strachu, za późno już, żeby się zastanawiać, bo za bardzo się zadurzyłam :p Potem będę pisać w kąciku złamanych serc najwyżej ^^



Nie sądzę :) Mam koleżankę która jak miała pierwszego chłopaka to zadłużyła się w nim i nie zastanawiała się... z chłopakiem była 3 lata, jakoś tak... później poznała innego zadłużyła się w drugim, zerwała z pierwszym. Tamten pierwszy miał do niej okropny żal, a jego obecna dziewczyna gnębiła ją przez długi czas. Pamiętam jak mi opowiadała jak jej obecny chłopak powiedział dla niej, ze nie jest pewny co do niej czuje, a ona za nim szalała, nie zastanawiała się i jakoś ze 2, czy 3 miesiące temu chłopak jej się oświadczył...
 
Do góry