Serial Prison Break

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Oczywiście, że oglądam! Serial wciągnął mnie bardziej niż LOST...
Poza tym, wspaniała rola Wentwortha Millera.
Te akcje sprawiają, że czeka się tydzień z niecierpliwością na następny odcinek (;
Kocham ten serial ;p
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Prison Break = Pożeracz czasu :lol:
Serial rewelacyjny, pierwsza serie dostałam od kumpla i oglądałam do 2 w nocy, noi tak mnie wciągnęło, że od razu drugą zaczęlam ściagać... na szczęście jest takie cos jak internet bo nie przeżyłabym oglądając na Polsacie, teraz zamierzam oglądać 18 odcinek drugiej serii...
No i Wentworth Miller... boski... hehe im starsza tym głupsza jestem :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
JA ściągałem 7 GB dla tego programu. 10 odcinków na raz obejrzałem :D Jeszcze 12 i II serię ściągam. Rewelacja :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Dziś na Polscacie ogladałem ciekawy (według mnie) wywiad z Wentworth Millerem (Michael Scofield) :)

Click ;-)
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Też to oglądałam. Całkiem przypadkiem.
Szkoda, że tak krótko..
Ale i tak się napaliłam :D
 

morana

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
polsatu nie mam ;p
nie widziałam więc reklamy nawet.
a tyle pozytywnych recenzji...
może jednak warto.
 

ScathNox

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sigil
Zobacz na YouTube tam sporo fragmentow jest to sie przekonasz czy warto ogladac. Tylko jesli sie przekonasz ze warto a polsatu nie masz to bedzie problem.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
boskie boskie ;) nie wiem jak można nie lubić tego serialu :p
Ehhh z niecierpliwością czekam na ciągi dalsze ;) hehe
 

Falmari

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Takie tam moje 2 grosze ...

Serialu narazię nie mam ochoty oglądać zastanawiam się tylko nad jednym. Ile Polsat im zapłacił zmieniając nazwe sierialu ..

Bo Prison Break i Skazany na śmierć to dwie nazwy niepasujące wógle do Siebie ...
 

morana

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zobacz na YouTube tam sporo fragmentow jest to sie przekonasz czy warto ogladac. Tylko jesli sie przekonasz ze warto a polsatu nie masz to bedzie problem.

dobry pomysł, dzięki ;)
z czystej ciekawości sprawdziłam i muszę stwierdzić,
że z chęcią oglądnęłabym chociaż jeden odcinek w całości.
jeśli nie na polsacie to może dvd.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Takie tam moje 2 grosze ...

Serialu narazię nie mam ochoty oglądać zastanawiam się tylko nad jednym. Ile Polsat im zapłacił zmieniając nazwe sierialu ..

Bo Prison Break i Skazany na śmierć to dwie nazwy niepasujące wógle do Siebie ...
Ja bym to przetłumaczył jako przerwa więzienna
 

ScathNox

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sigil
Doslowne przetlumaczenie nazwy nie ma wiekszego sensu bo glupio wtedy brzmi (Przerwa wiezienna, Ucieczka z wiezienia, innych doslonych tlumaczen chyba nie ma).
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Od dłuższego czasu Fani Prison Break ( Skazany na Śmierć ) zastanawiają się, czy po sezonie numer II, nastąpi jego kontynuacja. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie widzą spieszymy z informacją, że nowy sezon opatrzony cyferką III - będzie. Jego oficjalna premiera zapowiedziana została na 29 sierpnia 2007 roku, czyli prawie 5 miesięcy po zakończeniu II sezonu. Sezon ma się pojawić pod zupełnie inna nazwą, która zostanie ogłoszona wkrótce.

A o to garść informacji co nas będzie czekać:

Po pierwsze. Większość ( 90%) wątków zawartych w II sezonie zostanie rozwikłana.

Cytując wypowiedź Scheuring "Widzowie dostaną zdecydowane zakończenie/zamknięcie opowieści, jednak pozostawimy ich w przekonaniu, że część wątków nie do końca znajdzie rozwiązanie”

Co jeszcze przyniesie nam nowy sezon? Znajdziemy w nim m.in. 8 głównych bohaterów oraz jedną lub dwie całkowicie nowe role. Postacie, które przetrwają nieustającą ucieczkę wciąż będą ze sobą powiązani linią fabularną.

Jaki los spotka agenta Mahone’a w którego wcielił się William Fichtnear? W odpowiedzi na pytanie fanów Scheuring stwierdził, że William w roli agenta strasznie mu się spodobał a co za tym idzie – jego obecność w nowej serii jest bardzo prawdopodobna.
Kolejnym novum jest pojawienie się roli kobiecej. Określono ją jako osobę, której sposób bycia zbiega się z tym jaki prezentuje Michael – inteligencja. Rozkocha w sobie jednego z bohaterów. Kto to taki? Tego niestety nie wiemy.

Wszyscy miłośnicy Sary Tancredi, usłyszawszy wiadomość o ciąży aktorki, zaczęli się obawiać o jej dalszy los w serialu. Uspakajamy i informujemy że Sara nie zniknie. Paul Scheuring mówi, że jej rola jest zbyt istotna dla fabuły, by nagle całkowicie z niej rezygnować. Ze względu na to że poród aktorki zaplanowany jest na późne lato, co zbiega się z premierą III sezonu, pierwsze odcinki nowej serii będą emitowane bez jej udziału. Scheuring oznajmia, że jej tymczasowe zniknięcie pasuje do wątku, ale odmawia potwierdzenia pogłosek, ze Sara Tancredi zostanie porwana.

Autor - LordSpooky

Źródło www.prison.pl

Tak myślałem, że nie skończy się na drugim sezonie =/ Mam tylko nadzieję, że serial nie zejdzie na psy tak jak "Lost" :)

Jutro ostatni odcinek drugiego sezonu :klaszcz: :D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Test osobowości

Mi wyszło:

"You are Sara Tancredi, a nice caring former nurse and the daughter of the Governor of illinois, who had a crush on Michael. " - hehehe :D

Sara Tancredi 72%

Michael Scofield 67%

Tweener 61%

Sucre 61%

T-bag 56%

Haywire 44%

C-note 44%

Westmoreland(D.B Cooper)) 44%

Lincoln Burrows 33%

Agent Mahone 28%
 

JoannaBorosia

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z zaskoczenia ...
Uwielbiam Prison Break Skazany na śmierć zawsze w niedziele zamiast na AXN oglądać LOST oglądam Prisomn Break. Podoba mi się głuwny bohater :sexy:
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
tez jestem na etapie 20-go odcinka. w sierpniu rusza III seria, ale nie wiem, czy to dobry pomysl. polubilam ten serial, ale II seria jest moim zdaniem gorsza od swej poprzedniczki. moze sie dzieje, moze jest zaskakujaco, ale jakos tak troszke zbyt wiele tych cudownych zbiegow okolicznosci, fartow/niefartow. ech... sama juz nie wiem, co myslec. I serie po prostu pochlonelam, te nieprzespane noce.. teraz jakos wytrzymuje do kolejnego odcinka. chyba marna ze mnie fanka :p
 
Do góry