Serial Prison Break

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Obejrzałam wszystkie możliwe odcinki i doszłam do wniosku,że to najlepszy serial jaki do tej pory oglądałam.Świetna muzyka,obsada,scenariusz no i pomysł.Wprawdzie bywają sytuacje mało prawdopodobne ale jest ich naprawdę niewiele.Oglądam go na "jednym wdechu" bo tak bardzo trzyma w napięciu bynajmniej mnie.Naprawdę gorąco polecam tym co jeszcze nie widzieli.Najlepiej wersja z napisami bez lektora,który według mnie psuje cały urok serialu...Na 10 możliwych punktów daję 10...Pozdrowienia dla wszystkich fanów serialu...
prison%20break-775433.jpg
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ci dwaj Bracia są bardzo do Siebie podobni, gdyby nie budowa Ciała niemal identyczni- fajnie dobrali aktorów :)
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Holly Valance (Nika) fajniutka :D Mam pytanie czy ona pojawi się jeszcze w serialu czy to był tylko jej jedyny wątek ? (odc 1x 11)
 

Kazik11146

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Płock
Serial Prison Break jest naprawdę genialny. Według mnie sceniariusz pisał geniusz. Pomysł jest ekstra, wykonanie jeszcze lepsze. Pierwszy sezon porównywalny do drugiego. Jestem na topie, ponieważ oglądam równo z Ameryką i widziałem już 17 odcinek z drugiej serii. Ten serial jest najlepszy na świecie i strasznie się wciągnąłem. :mruga:
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Oglądam i jak powiedziałam mojej koleżance "Fajne to nawet" :p
Wciąga... Na razie jestem przy 8 odcinku. Daję *****
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Więc aktualnie jestem w drugiej serii 16 odcinek (teraz poluję na 17). 2 seria troszeczkę słabsza. Denerwuje mnie, że tego skur**** z FBI próbują stylizować na drugiego geniusza w filmie. Słyszałem plotki o 6 seriach (moda na sukces sie z tego zrobi :/) a później ma być film w kinie... Serial inteligentnie zrobiony, ale można się doszukać kilku baboli
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Mnie niezmiernie denerwuje to że "błyskotliwie" ( :sciana: ) scenarzysci wymyslili sobie żeby każdym bochaterem kierowała tylko i jedynie jakaś ślepa, głupia i egoistyczna "miłość". :D To akurat żałosne jest momentami :p

Poniżej wszelkich granic były również te perypetie T-Baga z ręką :lol2: Sszycie przez weteryniarza bez znieczulenia no i jeszcze zaraz po operacji palcami ruszal :D
A to siłowanie z kaloryferem to był szczyt szczytów :p Bez szyn to by mu sama łapa odpadłą, a on sie siłował niemiłosiernie hehe

Ale serial bardzo dobry
 

eWc!@91

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lublina
No no ... Aktor przystojny i inteligentny :p Serial swietny :p Ścieżka dzwiekowa rewleka :D
Wciaga jak bagnOOO nie moge sie oderwac od monitora :p Jestem ju na 17 odcinku czekam na premiere 18 :p
Ciekawe jak sie skonczy :p

Rozczarowalam sie trohce jak zgnia John Abruzzi :p BYla to ciekawa postac :D
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
serial jest poprostu rewelacyjny!! na koncu kazdego odcinka rezyser wymysla coś co podtrzymuje w niepewności.. nie wiadomo cie sie stanie w nast. odcinku... np. przeniesienie michael'a :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mnie niezmiernie denerwuje to że "błyskotliwie" ( :sciana: ) scenarzysci wymyslili sobie żeby każdym bochaterem kierowała tylko i jedynie jakaś ślepa, głupia i egoistyczna "miłość". :D To akurat żałosne jest momentami :p
Myślę, że każdy człowiek, który siedzi w więzieniu i ma naprawdę dużo czasu do myslenia myśli o najbliższych, o rodzinie- dlatego kieruje nimi "miłość"
 

glam_star

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Serial jest świetny i wciąga nieziemsko! Nawet moją mame do niego przekonałam :p
 
Do góry