Serial Prison Break

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Skąd wiesz skoro nie oglądałeś? :kwasny: Jeśli dla Ciebie "Taniec z "gwiazdami" jest ciekawszy od "Prison Break" to wybacz, ale musisz mieć coś nie tak z głową ...


Płyta Ci się zacięła.
 

Lataros

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wadowice
Naprawde super serial mój ulubiony jak narazie ogladnalem Wszystkie odcinki jakie sa czyli 3 serie i 13 odcinkow wie może ktos czy ten 13 odcinek to juz finałowy i koniec z PB ? Czy będa dalsze odcinki ?
 

Marzena2008

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skoczów/Rybnik
Serial Świetny dawno nie oglądałam nic lepszego! 3ma w napięciu, fabuła zawodowa! Chociaż przyznam że najbardziej podobał mi się sezon pierwszy, jak wszystko w więzieniu się rozgrywało. ;)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
wie może ktos czy ten 13 odcinek to juz finałowy i koniec z PB ? Czy będa dalsze odcinki ?
Nie, to nie jest ostatni odcinek, jest to zakończenie sezonu, nie serialu.
wink.gif
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Heh ta muzyka na końcu fajna... ;p wyglądało prawie jak koniec całego serialu... 4 sezonu podobno ma nie być, a i jest podane z oficjalnych źródeł ze coś dalej mają robić? ja tylko na youtube cos przeczytałem ze podobno mają dorobić następne 13 odcinków kiedys...
 

hatoshi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Musi być nowwy a nie jakieś dokręcane... Byle do nowego sezonu…
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jak dla Mnie to to jest nic specjalnego... Jakoś nie przyciągało to mojej uwagi... Ale nie zaprzeczę aktor bardzo ładny ... Wiecie kogo mam na myśli.. Nie wiem jak on się nazywa :]
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Heh... załatwiłem sobie w końcu LOST-ów, wszyscy mówią ze pierwszy sezon lepszy od całego PB, no to juz nie wytrzymałem musiałem to sprawdzić , ku mojemu zdziwieniu zasnąłem przed końcem pierwszego odcinka ..., 3,4 dzisiaj oglądałem na siłe..., moze mam inne poglądy, ale przy pb 6 odcinków naraz obejrzałem pierwszy sezon, i szkoda mi było iść spać, nie wiem co wy sie tak uprzedziliście do prison breaka, ale to jeden z czołowych seriali na świecie, ale jak patrze na forum, niektórzy wolą M jak Miłość no to ja dziękuje ;d
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Heh... załatwiłem sobie w końcu LOST-ów, wszyscy mówią ze pierwszy sezon lepszy od całego PB, no to juz nie wytrzymałem musiałem to sprawdzić , ku mojemu zdziwieniu zasnąłem przed końcem pierwszego odcinka ..., 3,4 dzisiaj oglądałem na siłe..., moze mam inne poglądy, ale przy pb 6 odcinków naraz obejrzałem pierwszy sezon,
Co kto lubi...
Lost to zagadki, tajemnica... (1,2,4 sezon - niezbyt duzo glupawych rozwiazan, 3 sezonowi bardzo blisko jest do PB)
PB to wiecej akcji, ciekawosc "co bedzie dalej" (chociaz jak sie skonczy wiadomo) dosc duzo glupawych akcji (niektore niewyobrazalnie glupie)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Lubię, śledzę na bieżąco, aczkolwiek zauważam tendencję spadkową, im dalej tym gorzej. Liczę, że IV seria będzie bardziej emocjonująca i mniej nieprawdopodobna. Trochę zaczynają mnie irytować nadzwyczaj szczęśliwe i mało wiarygodne rozwiązania niektórych sytuacji... Optymistka ze mnie, więc wierzę, że sie poprawią :]
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Jak tam 4 sezon :lol: ??
Ja sie zawiodłem :( błahe rozwiązania problemów, zbiegi okoliczności o_O, błędy, wygląda jakby był robiony na szybko :/ a tak chciałem zeby byl fajny :D
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
To jest rewelcaja...coś ma w sobie ten serial. Ja wiem ze wiele ludzi mówi "ile jeszcze sezonów, nudny itd" Owszem serial jest już troche naciągany ale już ja nie zwracam uwagi na takie pierdółki. Obecne obejrzałem już dwa odcinki z czwartego sezonu.

PZDR dla fanów!!
 

Kam_x1

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
DLN.Śl.
ja dzisiaj 4 odcinek z 4 sezonu bede oglądał poprzednie były super jak dla mnie wiadomo 1 sezon był najlepszy ale 4 tez niczego sobie mnie wciąga :) !!
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Prison Break nie powalił mnie na kolana - owszem ma swoją atmosferę, dobry scenariusz, zaskakujące zwroty akcji ale moim zdaniem cały czas najlepszym serialem w historii jest LOST.
 
Do góry