Seria Zmierzchu

unforgiven

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
246
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gliwice-Sośnica
Mnie tam najbardziej podobał się twilight i mignight sun. MS poprostu powalil mnie na kolana, zaluje ze dopiero teraz go przecyztalam...super.
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Pożyczyłam od koleżanki pierwszą czesć i nie doczytałam do końca. Nudy na pudy. Ksiażka dla nastolatek, które dopiero co skończyły czyć Harrego Pottera (napisanego zresztą o niebo lepiej!), w międzyczasie sięgały po jakieś Witch, a teraz maja Sagę. No i dobrze, dzieciaki, też muszą coś czytać. Ja wolę coś zdecydowanie ciekawszego.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Też wolę inne sagi.Bardziej obyczajowe, kobiece. Np. "Cukiernię pod amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Nie jest też zwykłą powieścią. Akcja z teraźniejszości przeplata się z przeszłości, opisane są w niej losy kilku pokoleń. Nie brakuje w niej ciekawych wątków a wciąga jak żadna inna.
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Ja przeczytałam wszystkie części.

Nie żałuję,ale nie wniosło to czegoś szczególnego do mojego życia. Ot,przyjemne zapełnienie czasu lekką książką.

A zachwytu nad filmem tak apropos.. całkiem nie rozumiem.
 

logujsie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Film mi się w ogóle nie podobał. Książki do ambitnych nie należą, ale bardzo fajnie się je czyta
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Zmierzch i Przed Świtem są najciekawsze. Zaćmienie to totalna maskara, w ogóle mi się nie podoba. Co do filmu to moim zdaniem aktorzy źle dobrani, najbardziej mi Alice pasuje do swojej roli.
 

Morphine

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zmierzch i Przed Świtem są najciekawsze. Zaćmienie to totalna maskara, w ogóle mi się nie podoba. Co do filmu to moim zdaniem aktorzy źle dobrani, najbardziej mi Alice pasuje do swojej roli.
Film zapowiada się ciekawie, chętnie bym pojechała na Zaćmienie to już za 2 dni. :eek:k: A co do aktorów to kwestia gustu. :sexy:
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Książki do ambitnych nie należą, ale bardzo fajnie się je czyta

dokładnie, niby nic specjalnego, ale przyjemnie się czyta, w sam raz na wakacje ;) co do filmu to mogli się bardziej postarać :lol: ale i tak wybieram się na 3. część, może będzie lepiej :)
 

Meredith

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
249
Punkty reakcji
26
Miasto
Gdzieś między jutrem, a wspomnieniem ...
Saga "Zmierzchu" jest dobra dla nastolatek, szukających w książkach miłości idealnej, jednak nie wydaje mi się, aby starszy czytelnik znalazł w nich cokolwiek, co przyciągnęłoby jego uwagę. Pierwszą powieść z tej serii przeczytałam kilka lat temu (zanim zyskała tak ogromną popularność w naszym kraju) i wtedy wydawała mi się interesująca, jednak obecnie preferują ambitniejszą literaturę. Co do ekranizacji ... pierwsza nie zachwyca, natomiast druga jest po prostu nudna.
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
Zaczęłam czytać i bardzo szybko skończyłam - nawet nie doczytałam do końca. Moim zdaniem jest okropnie nudna - głupie romansidło i tyle.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
też nie przepadam. tysiąc razy bardziej wolę książki Richelle Mead z serii "akademii wampirów", "w szponach mrozu" na przykład było boskie
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Do mnie również nie przemawia. Przebrnęłam jakoś przez pierwszą część oczekując, że jeszcze może wydarzy się coś niezwykłego, ale tak też się nie stało. Nie dla mnie.
 
Do góry